Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Beast - wspólne dzieło Sony Japan i From Software? Zobacz screeny!

75 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2014 o 11:27, Diabolicus napisał:

Project Dark [Beast] -> Dark [Beast] Souls (jest precedens)
http://img6.gram.pl/20140505094404.jpg - fog gate z poprzednich Soulsów. (jest precedens)
http://www.gram.pl/upl/galerie/8175/201405050920018.jpg - design inspirowany zachodnim
mrocznym fantasy.

Pisałem już to że ma takie rozwiązania to nie oznacza że to kolejna gra strikte soulsowa, tak samo to że ma mroczny świat fantasy.

Dnia 08.05.2014 o 11:27, Diabolicus napisał:

Można śmiało przypuszczać, że to kolejna gra z "Souls" w tytule - nawet jeżeli nie, to
jest duchowy spadkobierca.

No duchowym spadkobiercą moze być ale =/= nowa część soulsów ;>.

Dnia 08.05.2014 o 11:27, Diabolicus napisał:

Oczywiście, że decydują. Poza tym:
"Sony Japan Studio i From Software pracują wspólnie nad projektem na PS4".
Jeżeli ta gra jest prawdziwa to nie ma co liczyć na wersje na inne platformy niż PlayStation,
nie oszukujmy się.

Nikt się nie oszukuje, bo to pewne nie jest, ale hmm jeśli faktycznie będzie exem trudno, przekonamy się na E3 bo póki co można gdybać, gdyż zapewne twórcy nie puszczą pary z ust do tego czasu.

porcykypizgus E tam, exy jakieś musza być w końcu inaczej konsola by się nie sprzedała w takiej ilości.

ziptofaf No płakać nie będą, ale z tych 7/7 mln nie kupi tej gry przecież bo nie każdego interesują RPG'i, albo RPG'i tak trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 11:39, Eternal101 napisał:

Pisałem już to że ma takie rozwiązania to nie oznacza że to kolejna gra strikte soulsowa,
tak samo to że ma mroczny świat fantasy.


To elementy stricte Soulsowe, można śmiało przypuszczać że to kolejna część serii Souls. Sprzeczasz się jedynie z przekory. Gdyby plotka mówiła, że ta gra tworzona jest z myślą o PC wyskoczyłbyś z "przecież to oczywiste że to kolejne Soulsy ;>".

Dnia 08.05.2014 o 11:39, Eternal101 napisał:

No duchowym spadkobiercą moze być ale =/= nowa część soulsów ;>.


Nie ma nawet podstaw by sądzić żeby gra nie miała "Souls" w tytule. Ba, są podstawy by myśleć że jest to właśnie kolejna gra z serii Souls.

Dnia 08.05.2014 o 11:39, Eternal101 napisał:

Nikt się nie oszukuje, bo to pewne nie jest, ale hmm jeśli faktycznie będzie exem trudno,
przekonamy się na E3 bo póki co można gdybać, gdyż zapewne twórcy nie puszczą pary z
ust do tego czasu.


To nie jest gdybanie, wersje na inne platformy nie leżą w interesie Sony, jeżeli gra jest prawdziwa nie zobaczysz jej na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:23, Diabolicus napisał:

To elementy stricte Soulsowe, można śmiało przypuszczać że to kolejna część serii Souls.
Sprzeczasz się jedynie z przekory. Gdyby plotka mówiła, że ta gra tworzona jest z myślą
o PC wyskoczyłbyś z "przecież to oczywiste że to kolejne Soulsy ;>".

Oj zdziwiłbyś się ;). Strikte soulsow =/= nowe soulsy. Deal with it

Dnia 08.05.2014 o 12:23, Diabolicus napisał:

Nie ma nawet podstaw by sądzić żeby gra nie miała "Souls" w tytule. Ba, są podstawy by
myśleć że jest to właśnie kolejna gra z serii Souls.

Domyślać się, jedynie można się domyślać, ta gra równie dobrze może zostać Projectem Beat.

Dnia 08.05.2014 o 12:23, Diabolicus napisał:

To nie jest gdybanie, wersje na inne platformy nie leżą w interesie Sony, jeżeli gra
jest prawdziwa nie zobaczysz jej na innych platformach.

Jeśli mowa o grach robionych przez Sony to Everquest również jest robione przez Sony i jakoś na PC jest więc nie mów "hop" póki gry nie zobaczysz i nie oświadczą tego sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:29, Eternal101 napisał:

> jest prawdziwa nie zobaczysz jej na innych platformach.
Jeśli mowa o grach robionych przez Sony to Everquest również jest robione przez Sony
i jakoś na PC jest więc nie mów "hop" póki gry nie zobaczysz i nie oświadczą tego sami.

Skoro jest robiony przez sony to czemu do tej pory nie ma Everquesta na playstation? Sony akurat od dłuższego czasu przecież zajmuje się produkcją też tv, laptopów, komórek itd. Nic to nie znaczy i pewnie nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:34, Martius0 napisał:

Skoro jest robiony przez sony to czemu do tej pory nie ma Everquesta na playstation?
Sony akurat od dłuższego czasu przecież zajmuje się produkcją też tv, laptopów, komórek
itd. Nic to nie znaczy i pewnie nic nie zmieni.

Everquest Next wychodzi na PS 4 i PC http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15495 oto dowód :). Mi nie chodziło o Everquesta 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:38, Eternal101 napisał:

Everquest Next wychodzi na PS 4 i PC http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15495 oto dowód
:).

Czyli do tej pory nie ma, dziękuje za potwierdzenie. Poszczególne odziały po prostu ze sobą nie współpracują bo są bardziej niezależne i tyle. Równie dobrze Project Beast to może być gra na telefony według takiej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:40, Martius0 napisał:

Czyli do tej pory nie ma, dziękuje za potwierdzenie. Poszczególne odziały po prostu ze
sobą nie współpracują bo są bardziej niezależne i tyle. Równie dobrze Project Beast to
może być gra na telefony według takiej logiki.

Nie ma bo została zapowiedziana rok temu? I z tego co widzę (a datę podaną prze GoL biorę połowicznie) to wyjdzie w tym roku zarówno na PC jak i konsolach, no tak identycznie było gdy plotki głosiły o nowym Prince of Persia, wszyscy myśleli że to gra AAA a okazała się mobilną wersją :D(oczywiście tutaj pewnie tak nie będzie) ale niczego nie można być pewnym bo póki co mamy informację i screeny z których możemy się JEDYNIE domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:29, Eternal101 napisał:

Oj zdziwiłbyś się ;). Strikte soulsow =/= nowe soulsy. Deal with it


Idziesz w zaparte, a jak powiedziałem gdyby plotka dotycząca tej gry mówiła o wersji PC wyskoczyłbyś z "to oczywiste że to nowe Soulsy". I tak różnica jest jedynie nominalna - Dark Souls też jest "jedynie" duchowym spadkobiercą Demon''s Souls.

Dnia 08.05.2014 o 12:29, Eternal101 napisał:

Domyślać się, jedynie można się domyślać, ta gra równie dobrze może zostać Projectem
Beat.


Nie, to jest tytuł roboczy. Istnieje precedens z Project Dark, można liczyć na nową grę z serii.

Dnia 08.05.2014 o 12:29, Eternal101 napisał:

Jeśli mowa o grach robionych przez Sony to Everquest również jest robione przez Sony
i jakoś na PC jest więc nie mów "hop" póki gry nie zobaczysz i nie oświadczą tego sami.


To nie jest argument. Marka w zasadzie nie istnieje na konsolach (powstało parę spin offów w uniwersum nie mających Everquest w tytule), gra od zawsze była wydawana na PC, dlatego jest w interesie Sony wydanie jej na PC (choć ukaże się również na PS4). Wydanie Soulsowego exclusiva na PlayStation i na żadnej innej platformie też jest w interesie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 13:20, Diabolicus napisał:

Idziesz w zaparte, a jak powiedziałem gdyby plotka dotycząca tej gry mówiła o wersji
PC wyskoczyłbyś z "to oczywiste że to nowe Soulsy". I tak różnica jest jedynie nominalna
- Dark Souls też jest "jedynie" duchowym spadkobiercą Demon''s Souls.

Z niczym bym nie wykoczył i nie wciskaj mi w usta tekstów które nigdy by nie padły bo to drażniące jest że ludzie wciskają mi coś co nie nastąpiłoby... Do tego DS to DS i do samego poczatku było wiadomo że będzie Soulsem, a tutaj są tylko domysły...

Dnia 08.05.2014 o 13:20, Diabolicus napisał:

Nie, to jest tytuł roboczy. Istnieje precedens z Project Dark, można liczyć na nową grę
z serii.

Tytuł roboczy może się zmienić w tytuł normalnej gry ;).

Dnia 08.05.2014 o 13:20, Diabolicus napisał:

To nie jest argument. Marka w zasadzie nie istnieje na konsolach (powstało parę spin
offów w uniwersum nie mających Everquest w tytule), gra od zawsze była wydawana na PC,
dlatego jest w interesie Sony wydanie jej na PC (choć ukaże się również na PS4). Wydanie
Soulsowego exclusiva na PlayStation i na żadnej innej platformie też jest w interesie
Sony.

Ale skąd ty wiesz że oni wydadzą nowego soulsa ja się pytam i skad wiesz zę będzie akurat exclusviem, kolejne domysły, Everquest jest spod skrzydeł Sony i tego nie zmienisz, EQ 2 wyszedł tylko na PC a Next wychodzi również na PC więc co za problem wydać tę gre na PC, ja nie widzę ale ty pewnie znajdziesz tonę "argumentów" jakie to PC są złe i jak bardzo nie opłąca sie to twórcom... Gra F2P się opłaca a gra płątna nie, litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 13:28, Eternal101 napisał:

Z niczym bym nie wykoczył i nie wciskaj mi w usta tekstów które nigdy by nie padły bo
to drażniące jest że ludzie wciskają mi coś co nie nastąpiłoby... Do tego DS to DS i
do samego poczatku było wiadomo że będzie Soulsem, a tutaj są tylko domysły...


Nie, gra nosiła tytuł roboczy Project Dark - tak samo jak ta nosi tytuł roboczy Project Beast. Gra wyglądała jak duchowy następca Demon''s Souls - Project Beast również wygląda jak jego duchowy następca. Skoro w pierwszym przypadku to było oczywiste, tutaj też jest.

Dnia 08.05.2014 o 13:28, Eternal101 napisał:

Ale skąd ty wiesz że oni wydadzą nowego soulsa ja się pytam i skad wiesz zę będzie akurat
exclusviem, kolejne domysły, Everquest jest spod skrzydeł Sony i tego nie zmienisz, EQ
2 wyszedł tylko na PC a Next wychodzi również na PC więc co za problem wydać tę gre na
PC, ja nie widzę ale ty pewnie znajdziesz tonę "argumentów" jakie to PC są złe i jak
bardzo nie opłąca sie to twórcom... Gra F2P się opłaca a gra płątna nie, litości.


Rozumiesz to co czytasz czy mam pisać prościej? Przecież jasno ci napisałem, że wydanie EverQuest na PC leży w ich interesie bo marka na konsolach właściwie NIE ISTNIEJE, to jest platforma docelowa, wydanie nowego EQ tylko na PlayStation nie ma sensu. Wydanie duchowego następcy Demon''s Souls (exclusiva z PS3) jako exclusiva PS4 również jest w ich interesie, jeżeli gra jest prawdziwa nie ma szans na wersję na platformę Microsoftu (Windows). Szczególnie, że rzekomo jest współtworzona i finansowana przez Sony. Możesz się łudzić do E3, ale nie płacz później tak jak to jest z GTA V.

I nie, wbrew twoim paranojom nie chodzi tutaj o jakąś krucjatę przeciwko PC - jeżeli wszędzie widzisz fanbojów konsol czyhających na każdą okazję by rzucić kamieniem to sugeruję udać się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

Owszem Sony sponsoruje ale jej nie robi i to nie oni decydują na jakie platformy grę wypuszczą twórcy ;)''

Sony płaci - Sony wymaga. A nie widziałem gry wydawanej przez SCE, która na PC potem wylądowała.

I przede wszystkim - podałeś przykład Everquesta jako gry Sony zrobionej na PC. Doucz się i potem pisz. Everquest jest robiony przez SOE a nie SCE. Sony Japan to dział SCE. Resztę dopowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 14:15, Diabolicus napisał:

Nie, gra nosiła tytuł roboczy Project Dark - tak samo jak ta nosi tytuł roboczy Project
Beast. Gra wyglądała jak duchowy następca Demon''s Souls - Project Beast również wygląda
jak jego duchowy następca. Skoro w pierwszym przypadku to było oczywiste, tutaj też jest.

Już mówiłem to są twoje domysły ;).

Dnia 08.05.2014 o 14:15, Diabolicus napisał:

Rozumiesz to co czytasz czy mam pisać prościej? Przecież jasno ci napisałem, że wydanie
EverQuest na PC leży w ich interesie bo marka na konsolach właściwie NIE ISTNIEJE, to
jest platforma docelowa, wydanie nowego EQ tylko na PlayStation nie ma sensu. Wydanie
duchowego następcy Demon''s Souls (exclusiva z PS3) jako exclusiva PS4 również jest w
ich interesie, jeżeli gra jest prawdziwa nie ma szans na wersję na platformę Microsoftu
(Windows). Szczególnie, że rzekomo jest współtworzona i finansowana przez Sony. Możesz
się łudzić do E3, ale nie płacz później tak jak to jest z GTA V.

I znów brak argumentu to trzeba w dyskusję o Soulsach i Project Beast wmieszać GTA V co nie? Wiesz jaka może być różnica (ale nie musi) między GTA V a ta grą że GTA V prędzej czy później zapewne wyjdzie a to może być exem i tyle... Więc nie mieszaj wiecej do dyskusji o jednej grze gry która zupełnie co innego prezentuje. I tak będe się łudzi i nikomu nic do tego... Moja sprawa.

Dnia 08.05.2014 o 14:15, Diabolicus napisał:

I nie, wbrew twoim paranojom nie chodzi tutaj o jakąś krucjatę przeciwko PC - jeżeli
wszędzie widzisz fanbojów konsol czyhających na każdą okazję by rzucić kamieniem to sugeruję
udać się do psychiatry.

A czy ja piszę że to jest krucjata przeciw PC? Człowieku teraz to ty popadasz w paranoję i to ostatnie stwierdzenie powinieneś pokierować do siebie nie do mnie... Bo w tym temacie nigdzie nie napisałem że to krucjata przeciw PC i skończ mi wmawiać rzeczy bo to się irytujące robi... P.S. Ty chyba siedzi i czekasz aż ci odpiszę...


Henrar Już pisałem nie muszę się niczego douczać, jeśli ktoś pisze ogólnikowo "Sony" to ja piszę ogólnikowo równeiż wiec w czym problem? Sony wymagac sobie może nie zmienia to faktu że gra jest robiona również przy współudziale From Software i póki co pisanie "Sony płaci, Sony wymaga" jest bzdurą bo nikt nawet nie wspomniał zę to na 100% będzie ex. Tyle w temacie. EoT.


Tak swoją drogą widze że zdemaskowałem ogame'a z GoLa i juz się tutaj nie pokazuje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

Henrar Już pisałem nie muszę się niczego douczać, jeśli ktoś pisze ogólnikowo
"Sony" to ja piszę ogólnikowo równeiż wiec w czym problem? Sony wymagac sobie może nie
zmienia to faktu że gra jest robiona również przy współudziale From Software i póki co
pisanie "Sony płaci, Sony wymaga" jest bzdurą bo nikt nawet nie wspomniał zę to na 100%
będzie ex. Tyle w temacie. EoT.

W momencie, gdy SCE sponsoruje grę i płaci za jej produkcję, gra wychodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE na Playstation.
Quantic Dream (twórcy Beyond i Heavy Rain) nie są jest studiem wewnętrznym Sony. Ready at Dawn (The Order 1866) też nie są. To samo tyczy się twórców takich gier jak Rime, Resogun czy Shadow of the Beast.
Słyszałeś, by ich gry zostały zapowiedziane ostatnio na platformy inne niż Playstation? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

Już mówiłem to są twoje domysły ;).


W przypadku Project Dark to nie były domysły, ale tutaj to już kompletne bajki - niezłe podwójne standardy. Gdyby plotka mówiła o grze na PC śpiewałbyś inaczej.

Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

I znów brak argumentu to trzeba w dyskusję o Soulsach i Project Beast wmieszać GTA V
co nie? Wiesz jaka może być różnica (ale nie musi) między GTA V a ta grą że GTA V prędzej
czy później zapewne wyjdzie a to może być exem i tyle... Więc nie mieszaj wiecej do dyskusji
o jednej grze gry która zupełnie co innego prezentuje. I tak będe się łudzi i nikomu
nic do tego... Moja sprawa.


GTA V wspomniałem tylko w kontekście twojego płaczu nad brakiem wersji PC, więc przestań gadać bzdury o jakimś wplątywaniu tej gry w argument. Przeczytaj argument z Everquestem na PC. Może go streszczę, bo znowu będziesz zmyślał - EverQuest Next nie jest exclusivem na PlayStation bo marka na konsolach nie jest w ogóle znana, a i formuła MMO dopiero na konsolach raczkuje. Ty wykorzystałeś EverQuesta jako argument za ewentualną wersją Project Beast na PC - wyjaśniłem wyżej dlaczego jest bezsensowny. Jeżeli Project Beast jest prawdziwy nie ma szans na ukazanie się tej gry na platformy inne niż PlayStation.

Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

A czy ja piszę że to jest krucjata przeciw PC? Człowieku teraz to ty popadasz w paranoję
i to ostatnie stwierdzenie powinieneś pokierować do siebie nie do mnie... Bo w tym temacie
nigdzie nie napisałem że to krucjata przeciw PC i skończ mi wmawiać rzeczy bo to się
irytujące robi...


"ty pewnie znajdziesz tonę "argumentów" jakie to PC są złe i jak bardzo nie opłąca sie to twórcom"

Kompletnie nic nie mówiłem na temat opłacalności (czy w ogóle PC), tylko co w tej sytuacji byłoby logicznym rozwiązaniem. To ty widzisz wszędzie fanbojów konsol na każdym kroku czyhających na wiecznie atakowane PC i to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 12:43, Eternal101 napisał:

Nie ma bo została zapowiedziana rok temu? I z tego co widzę (a datę podaną prze GoL
biorę połowicznie) to wyjdzie w tym roku zarówno na PC jak i konsolach, no tak identycznie
było gdy plotki głosiły o nowym Prince of Persia, wszyscy myśleli że to gra AAA a okazała
się mobilną wersją :D(oczywiście tutaj pewnie tak nie będzie) ale niczego nie można być
pewnym bo póki co mamy informację i screeny z których możemy się JEDYNIE domyślać.

To może inaczej bo chyba nie dociera. Everquest to robota Sony Online Entertainment, studia które jak dotąd głównie zajmuje się robieniem gier mmo i innych gier multi na pc. Sony Japan Studio to studio robiące gry na konsole sony (psx,ps2,ps3,psp, psvita). Plotki o Project Beast mówią o tym drugim co ma sens, ponieważ oni robili Demon Souls z From Software. Jeśli to się sprawdzi to szanse na wersję pc czy konsole inne niż ps3/ps4 (ewentualnie vite) są praktycznie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować