Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front - nowy gameplay z polskiej gry wojennej!

14 postów w tym temacie

Wygląda nieźle, chociaż ten brak odrzutu przy strzelaniu wygląda strasznie. Mam nadzieję, że to poprawią do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zawsze nagrywają te gameplaye grając na padzie, wg. mnie lepiej by to prezentowało grę jakby celował precyzyjnie i rozwalał banie a nie full auto po podłodze i nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda raczej na średnią (sprawa odrzutu, oskryptowanie), ale może przyczyni się do powrotu FPS-ów w klimacie drugiej wojny.
Ciekawe, czy gra przejdzie cenzurę w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli wiekszosc filmikow na YT jest z konsoli, nawet jak nagrywaja na PC w 720p ?
jeśli oficjalny gameplay trailer nie jest w 1080p, to raczej peceta poza montażem nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje w tym gameplay''u ta strzałka na ekranie z objective :P Nie można tego ukryć i ew. dać możliwość wywołania jej klawiszem na dajmy na to kilka sekund, w celu zorientowania się w kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że gameplaye są teraz w większości na konsole świadczy tylko o tym że stały się one ostatnimi czasy bardzo popularne. Fajnie że do premiery tej gry został delikatnie ponad miesiąc, a twórcy jeszcze coś tam pokazują, wiadomo niezbyt dużo nowych rzeczy żeby nie popsuć niespodzianki. Z tego co kojarzę to akcja Enemy Front ma się rozgrywać podczas trwania Powstania Warszawskiego ale nie tylko na terenie stolicy Naszego kraju. Ja mam zamiar kupić tą grę i sprawdzić co takiego ciekawego powstało w polskim studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować