Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy III niebawem na Steamie!

13 postów w tym temacie

Jeśli to są faktycznie zrzutki z wersji PC, to nie jest ona niczym innym jak mocno opóźnionym portem ze smartfonów, na których wygląda identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonach prezentowało się to świetnie (i równie dobrze grało), ale na PC przydałaby się już większa rozdzielczość tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak generic crap z Rpg Makera. Może za 5 euro bym wziął, bo w 3 nie grałem, ale za więcej nigdy. Mogliby to zrobić na silniku 6, albo jakieś pixele zostawić, bo 3D nie pasuje do Finali sprzed ery PSX''a, wygląda obleśnie te dsowe, wolałem sobie na snesie ukończyć 4, bo na ds''ie nie dałem rady przez fatalną grafikę i brak klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby wydali FF9 i FFX to by było ekstra z miejsca bym kupił a z FF3 sie zobaczy jak będzie w rozsądnej cenie to kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh. Po pierwsze już grałem, po drugie do najlepszych w serii ta część nie należy, po trzecie wydanie po najmniejszej linii oporu.

Wziąłbym chyba tylko gdyby jako bonus zawierała oryginalną, NESową edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nabijanie kasy, ale ja z chęcia zagram w to kolejny raz.

Aope Są lepsze tekstury, przystosowane pod PC czyli nie jest identycznia jak z 3DS''a czy telefonów.

Kadaj po co Ci oryginalna skoro masz tą która jest fabularnie pewnie identyczna? Pytam z ciekawości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To są niby te obrazki z wersji PC z poprawioną grafiką?? Przecież to jest identyczne
> jak na 3DS czy z fonów :-/
> Nabijanie kasy i nic więcej :-/

Przypuszczam, że wątpię. Oczywiście od czasu zremakowania gry na NDS, jest ona recyklingowana co chwilę, ale każdy kolejny port co kolejne mniejsze lub większe usprawnienia. Na pierwszy rzut oka już widać lepsze tekstury.

Kiedyś próbowałem grać właśnie na NDS, ale niespecjalnie mi podeszła. Być może teraz się skuszę na poważnie, w kolejce czekają nadal części IV-VI :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować