Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Among The Sleep grą tylko na jeden wieczór

7 postów w tym temacie

Nie wiem jaka jest cena, ale to nie długość gry świadczy o produkcje a jego jakość. Jeżeli już mam się wypowiadać o czasie gry to uważam że jak za cene 1-2 biletów do kina otrzymamy produkty który długością odpowiada 1-2 filmom kinowym to już gra jest tego warta i nie powinno się psioczyć że za np. 10$ dostaje się grę na 2-3h. (chociaż w tym przypadku niestety ceny gry nie znam i w sumie to nie istotne, sens przekazałem;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja też nie rozumiem tego powszechnego narzekania na długość, a raczej krótkość gier. Wolę pięć godzin niezapomnianej zabawy od 340523505235023523 godzin nudy i sztucznego przedłużania rozgrywki tylko dlatego, że ktoś tam na forach usłyszy "gra X wystarczy na 34320432000000000 godzin" i "o, to super, takie gry się powinno robić".

Ground Zeroes zostało tutaj zjechane. Owszem, cena może ciut za wysoka, ale to gra z ogromnym replay value. Co jest nie tak z grami, które może są i krótkie, ale w które można grać długo i wiele razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę krótkie i konkretne niż długie i z wypełniaczami na siłę. Rzadko teraz robią gry, które trwają wieki, a nie nudzą przy tym.

Zresztą tyle gier ostatnio wychodzi, że im krótsza, tym lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczę ze śmiechu patrząc na komentarze - przy Symulatorze Kozy wielki hejt, że jak to można płacić za dwie godziny gry, a tutaj sytuacja 180 stopni na odwrót, lol, ludzie, ogarnijcie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować