Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Flappy Bird powróci w sierpniu z trybem dla wielu graczy

12 postów w tym temacie

I w tym wszystkim nie przyszła ci do mózgu myśl, że jeśli nie interesuje cię temat newsa, to może po prostu lepiej się nie odzywać?
Widzisz, dla ciebie news z gównianą gierką, a i tak wszedłeś, dołożyłeś +1 do licznika wyświetleń i dałeś stronie zarobić na sobie i swoim czasie, jak zwykły naiwniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny skok na kasę. Wszystko było zaplanowane, najpierw wycofanie gierki, a teraz "wielki" powrót. Niestety dzisiejszy świat tak działa, nic się na to nie poradzi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:34, QuandorX napisał:

Ewidentny skok na kasę. Wszystko było zaplanowane, najpierw wycofanie gierki, a teraz
"wielki" powrót. Niestety dzisiejszy świat tak działa, nic się na to nie poradzi :P.

Czy ja wiem? Od czasu zniknięcia pojawiło się tyle kopii i klonów, że gra raczej nie odzyska popularności sprzed usunięcia. Przeciętny komórkowy konsument ma w nosie, czy gra w oryginał, czy w klona. Gdyby naprawdę zależało mu na kasie, zostawiłby appkę tak jak była i dalej ściągałby 50 tysi dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:42, Dared00 napisał:

Czy ja wiem? Od czasu zniknięcia pojawiło się tyle kopii i klonów, że gra raczej nie
odzyska popularności sprzed usunięcia. Przeciętny komórkowy konsument ma w nosie, czy
gra w oryginał, czy w klona. Gdyby naprawdę zależało mu na kasie, zostawiłby appkę tak
jak była i dalej ściągałby 50 tysi dziennie.

Znając życie jest taka grupa, która dowiedziała się o tej gierce, jak była już wycofana i gdy tylko się pojawi, to ją pobiorą (sam znam takie osoby;). Marka to jednak marka, robi swoje, nawet taka jak Flappy. Choć rzeczywiście, wątpię, aby sukces był aż tak spektakularny jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować