Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mitologiczna Grecja - Forumowa gra RPG

414 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 18:12, paweln napisał:

aha...
no to ok
jest jakaś inna rpg??


ZK- Zapomniane Krainy ;]

A jeśli chodzi o tą grę, to jeśli tu nie potrafimy się dogadać, to czuje, że na innym forum też się nie dogadamy... Niestety, ale ja już nie będe grać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxis wspiął się na wysoki mur zamku, by lepiej przyjrzeć się sytuacji. W oddali zobaczył kilkanaście impów, kręcących się bez ładu i składu po dziedzińcu zamkowym.
- Ha! Te małe gnojki niedługo pożegnają się z życiem. - powiedział sam do siebie, uśmiechając się lekko.
OOO, TAK, VAXIS, IDŹ, ZABIJ.
- Kto to powiedział?
JA.
- Jaki ja?
JA. JESTEM TOBĄ, ALE JEDNOCZEŚNIE KIMŚ INNYM.
- No dobrze, już się zabieram za te chochliki.
NIE. TO NIE IMPY MASZ ZABIĆ. LUDZIE, Z KTÓRYMI TUTAJ PRZYBYŁEŚ. ONI MUSZĄ ZGINĄĆ.
- Ale dlaczego?
MILCZ. WYKONAJ POLECENIE.
- Nie! Nie będziesz mi rozkazywał!
ZABIJ ICH GŁUPCZE, ALBO JA ZABIJE CIEBIE!
- Nie możesz mnie zabić! Jesteś mną.
NO WŁAŚNIE, TU SĄ PEWNE ROZBIEŻNOŚCI. CÓŻ, MOGŁEŚ BYĆ PRZYDATNY. MIŁYCH SNÓW.
Ktoś oglądający tę scenę z boku, mógłby sądzić, że to jakiś szaleniec walczy sam ze sobą. I miałby rację. Nie straciłby też pieniędzy, jeśli postawiłby na przegraną "ludzkiej" połowy owego szaleńca. Vaxis szarpał swoją szatę, rozdzierając ją nieznacznie, wymachiwał rękami w powietrzu, a także co chwilę łapał się za głowę. Po kilku minutach jednak przegrał z niewidzialnym wrogiem. Potknął się o wystający kamień. Z okrzykiem agonii spadł w dół, tak niefortunnie, iż jego głowa natrafiła na potęzny głaz. Już nie wstał. Trafił w objęcia rzeki zapomnienia....


Post pożegnalny, myślałem, że to inaczej będzie wyglądać. Przyzwyczaiłem się do grania w inny sposób, toteż jestem zmuszony się wycofać.

Tak swoją drogą Dar15 - można się jeszcze wkręcić do ZK? Nie chciałem pisać w tamtym topicu, by nie przerywać Wam sesji, he, he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 18:06, paweln napisał:

czy mógłbym sie dołoączyć??
jeśli tak to prosze mi powiedzięc... znaczy troche mi wytłumaczyć tą gre... na pierwszej stronie
jakoś tego nie napisałeś...


Ta gra nie upadła. Paweusz tak uważa ;] Inni grają bez (większych) problemów ;) Jak chcesz możesz dołączyć ;) Tylko gra została przeniesiona na inne forum ;) (patrz mój podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 16:05, minimysz napisał:

> Znalazłaś jeden taki: Stoi tam jeden chochlik który patrzy na coś co trzyma w ręku. Wygląda

> na drogocenne.
Schodzę z drzewa i kryjąc się za kamieniami i innym śmieciem skradam się w kierunku chochlika,
po czym błyskawicznie atakuję starając się skręcic mu kark, by nie zdążył zaalarmować innych.


Zapraszam ciebie i Shadowa na forum na które został przeniesiony ten temat ;)
W dodatku z okazji przeniesienia będą nagrody o których można poczytać w jednym z moich niedawnych postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:54, Crazy frogus napisał:

Kiedy zaczyna się gra na tym nowym forum?


Będzie to ogłoszone na tamtym forum :-) I to zaraz to ogłoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2006 o 18:44, VBone napisał:


Tak swoją drogą Dar15 - można się jeszcze wkręcić do ZK? Nie chciałem pisać w tamtym
topicu, by nie przerywać Wam sesji, he, he.



Oczywiście, że możesz tylko najpierw napisz tam, że masz takie checi a MG napewno odezwie sie do Ciebie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 20:02, Robek 009 napisał:

Albo jeszcze tutaj to ogłoszę. Gra rozpocznie się na nowym forum 0 15: 40. Pytam ponownie:
Wszystkim pasuje?


Nie, jednak nie 0 15:40. Będe wtedy poza domem. Może 0 18:30? Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 07:57, Robek 009 napisał:

> Albo jeszcze tutaj to ogłoszę. Gra rozpocznie się na nowym forum 0 15: 40. Pytam ponownie:

> Wszystkim pasuje?

Nie, jednak nie 0 15:40. Będe wtedy poza domem. Może 0 18:30? Pasuje?


Tylko przpominam że gra będzie na nowym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 18:11, Robek 009 napisał:

Wpadłem na pomysł nowej forumowej gry RPG.
Gracze wcielaliby się w niej w człowieka, który zyje w Mitologicznej Grecji. Byłoby to takie
jakby wirtualne forumowe życie bo: Gracz nie musiałby tam zostawać Greckim Bohaterem ale również
mógłby zostać Złodziejem który okradał by innych, lub też Magiem, który nauczałby o wybranym
Bogu i służył temu Bogu którego wybrał. Gracz wybierał by w nim Klasę postaci: Rycerz, Złodziej,
Mag.
MG (czyli Ja :)) byłby wszystkimi postaciami i potworami więc potrzebni by byli tylko gracze.
Co wy na taki pomysł?
Tylko potrzebowałbym wybrać jeszcze MG zastępczego (10 lipca wyjeżdżam na 2 tygodnie na kolonie)

Zgłoszenia i pomysły proszę dawać w tym temacie (mam nadzieję że nie będzie tu takiego "buntu,
jaki był w Forumowym Gothicu 2)


tak wpadlem przypadkowo na ten temat i tak zaczalem sie zastanawiac czy nie daloby sie ozywic tego pomysłu? odswiezyc troszke... wg mnie pomysl jest znakomity. Jesli Robek 009 bylby gotow byc dalej MG... a jak nie to ktos inny. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować