Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_704526a6c620788d679be206f0c7a887dd8c2581eb162fd445a8ac573d327dcb

Jak skopiować kasetę video na płytę CD/DVD

29 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 12:55, PsychoMan napisał:

Mam pytanie, z tego co tu czytam to trzeba mieć do tego kartę telewizyjną, tak się składa że
mam takową kartę, ale gniazko mam takie samo jak w karcie graficznej (TV-Out). Czy to o to
chodzi? Nie ma znaczenia ktorego się użyje, i wreszcie jakiego kabla potrzebuję żeby podłączyć
kamerę do kompa?


nie mozesz uzyc tv out ono jest po to by obraz z kompa wyswietlic na tv potrzebujesz Wejscie TV a co do kamery to zalezysz jakie maszy wyjscie na kamerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:27, Piter Fersin napisał:

No cóż nie pozostaje mi nic innego jak przeprośic za moj post pisałem go po przebudzeniu i
krótkim snie pewni datego zamiast grzecznie odpowiedziec walnołem taka głupote wybacz CzesiekN
a posty moichpoprzedników powinny rozwiazac twoj problem kartatelewizyjna albo graficzna z
wejsciem wideo i mozesz zgrywac kasety na kompa Jeszce raz sory :(


Przeprosiny przyjęte. Nie gniewam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. Myślę, że teraz poradzę sobie a jeżeli coś jeszcze nie będę wiedział, zapytam w tym temacie. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:02, CzesiekN napisał:

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. Myślę,
że teraz poradzę sobie a jeżeli coś jeszcze nie będę wiedział, zapytam w tym temacie. Jeszcze
raz dziękuję.


Jest jeszcze jedno wyjście: wiele firm zajmuje się m. in. przegrywaniem z VHS na inne nośniki (DVD na przykład). Jeśli nie masz zbyt dużo kaset, zlecenie to komuś może być tańszą i pewniejszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 13:09, Matteos napisał:

Jest jeszcze jedno wyjście: wiele firm zajmuje się m. in. przegrywaniem z VHS na inne nośniki
(DVD na przykład). Jeśli nie masz zbyt dużo kaset, zlecenie to komuś może być tańszą i pewniejszą
opcją.


I to chyba będzie najlepszy pomysł. Mam tylko cztery kasety i najprawdopodobniej będzie to taniej niż zakup karty. orientowałem się w sklepie, że najtańsza taka karta jest w cenie 119 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:14, CzesiekN napisał:

I to chyba będzie najlepszy pomysł. Mam tylko cztery kasety i najprawdopodobniej będzie to
taniej niż zakup karty. orientowałem się w sklepie, że najtańsza taka karta jest w cenie 119
zł.


Może poszukaj jakiegoś dobrego kolegi, który przegra za symboliczne "pyfko"? ;] Najlepiej poszperać w ofertach okolicznych firm (także tych mniejszych) - ludzie masowo pozbywają sie VHS, a jak wiadomo, popyt rodzi podaż. Prawdę powiedziawszy, nigdy nie interesowałem się kosztem takiego przegrania, ale oferty z Allegro powinny być dość reprezentatywne cenowo: http://www.allegro.pl/search.php?string=przegrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:00, Piter Fersin napisał:

nie mozesz uzyc tv out ono jest po to by obraz z kompa wyswietlic na tv potrzebujesz Wejscie
TV a co do kamery to zalezysz jakie maszy wyjscie na kamerze :D


No z kamery to standardowo wychodzą 2 chinche, video i audio, i potrzebny jest, z tego co wiem kabelek z dwoma żeńskimi chinchami i czymś z drugiej strony, co się podłącza do kompa. I mi właśnie o to coś chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować