Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Watch Dogs - zabawa rozłożona na czynniki pierwsze

9 postów w tym temacie

Dlaczego ta gra jest dobra?
Bo z tego co tu widać, to gra daje nam narzędzie i tylko od nas zależy jak te narzędzie zostanie wykorzystane.
nie ma jednego prostego schematu przejścia gry.
co człowiek to inna droga przejścia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, bo dawno nic nie było o Watch Dogs.
Fajnie, bo dawno nie było bólu d*py o informacje o WD. Ludzie kurna, jak nie chcecie tego czytać to nie czytajcie. Ja też nie wchodzę na każde info o pierwszej lepszej grze, w którą nie gram i nie piszę "zaś o niej! A po co!?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, bo dawno nie było bólu d*py o informacje o WD. Ludzie kurna, jak nie chcecie
> tego czytać to nie czytajcie. Ja też nie wchodzę na każde info o pierwszej lepszej grze,
> w którą nie gram i nie piszę "zaś o niej! A po co!?"

Wybacz ale to tak nie działa że ty napiszesz "nie podoba się, to nie czytajcie" a ja i inni grzecznie przestaniemy komentować spam o WD.
Rozumiem że dostali za to kasę i że serwis musi jakoś zarabiać. Tyle że teraz jedyne co robią to zniechęcają do gry - czuje się jak bym już ją przeszedł.

Każde ostatnie newsy/posty są wyraźnie sponsorowane - i to mi się nie podoba, a nie fakt pisania o jakiejś grze.

Gdzie recenzje nowego wolfa? Gdzie Transistor? Ahhh, nie ma bo redakcja klepie newsy o WD.
Mam nadzieję że się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, co to w ogóle jest za badziew? Oni to nazywają grą akcji? Jak taki chłam może być w ogóle dopuszczony do sprzedaży? Przecież ta gra nie ma podstawowego, naprawdę PODSTAWOWEGO elementu każdej szanującej się gry tego typu!!! Hacking? Proszę was... Weźcie się nie ośmieszajcie i nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto na to *****.


Jak mogli nie dać mieczów świetlnych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy "tekst sponsorowany" (użyłem cudzysłowu, bo to nieszczególnie trafne określenie tego, co robimy) jest wyraźnie oznaczony. Skoro klikasz w teksty "Tygodnia z..." wiesz, że powstały we współpracy z wydawcą. Wystarczy ich nie czytać, żeby nie odczuwać przesytu. Zresztą to piąty tekst "Tygodnia z WD" i w zasadzie pierwszy stricte o grze. Trudno poczuć się jak po skończeniu gry czytając o historii Chicago, filmach i książkach w podobnym klimacie czy możliwościach silnika. Nawet jeśli jednak jakimś cudem Ci się to udało, to niestety na własne życzenie.

Wywołałeś Transistora, którego mam przyjemność (naprawdę przyjemność, mały przedsmak pełnych wrażeń) ogrywać. Wydawca dostarczył nam grę w ostatniej chwili, a nie napiszę recenzji bez jej porządnego ogrania, więc "klepanie newsów o WD" - jak to ująłeś - nie ma wpływu na fakt, że recki nie ma jeszcze na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram spamuje? Wybacz, ale raz, że gram nie może spamować na gramie, a dwa, że wy pisząc pod informacjami o WD, że jest za dyzo informacji o WD też spamujecie. Nie mówiąc już o takich jak MiXB, który już nie wiem, czy trolluje nas, parodiuje hejterów, czy po prostu przesadził ze środkami odkażającymi jamę ustna różnorakich marek i zwyczajnie bredzi. Wiem, co czujesz, bo miałem podobnie jak pisali o GTA V na każdej stronie gdzie się dało, ale spamowanie nie pomaga na niechciane informacje (no chyba, ze ktoś spoiluje grę na jakimś czacie to można go "nakryć" floodem). Po prostu sie nie wchodzi w informacje, które nie pasują i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytałeś do końca mojego posta ani artykułu, bo gdybyś to zrobił to byś wiedział do czego piłem i czy to był trolling...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować