Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe obrazki z Dragon Age: Inquisition

28 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2014 o 16:54, Killyox napisał:

Gralem w WL2 bo dostaje WL2 za friko za wsparcie Tormenta na KS za 45$ :)
Naprawde czuc klimat fallouta, ale tez kazda decyzja ma ogromne znaczenie. Sam podejmowalem
kilka przy ktorych wrecz wyrzuty mialem.
Jedynym problemem wczesnej, bardzo wczensej bety, w ktora gralem byl dosyc plytki combat.

No i git, w końcu coś co da mi tyle frajdy co Fallout w dniu premiery.

Dnia 26.05.2014 o 16:54, Killyox napisał:

Co do Divinity: Original Sin. Gralem w baldury, kotory, mass effecty itd. i rzecze: Jako
RPG D:OS je przebija. Naprawde. To Baldury naszych czasow. To PRAWDZIWY spadkobierca
starych dobrych rpg. Nie zadne Dragon Age :)
Czuje sie lepiej niz kiedy pierwszy raz zagralem w BG i BG2. A to cos znaczy.

Czemu Ty Divinity OS porównujesz do Baldur''ów jak to kontynuacja Divine Divinity które było genialne, porównaj z tą grą.

Dnia 26.05.2014 o 16:54, Killyox napisał:

Jest tak dobra, ze po zagraniu w piracka bete przez pare godzin kupilem na steamie oryginal
z early access za 40€.

Przekonam sie gdy wyjdzie, nie będę 200 zł prawie wydawał na alfę :).

Dnia 26.05.2014 o 16:54, Killyox napisał:

W POE nie gralem, ale same Baldury mialy duzy focus na walke. Poza tym mam zaufanie do
obsidianu bo na razie mnie nie zawiedli.

Na razie POE zapowiada sie rewelacyjnie, nie zawiedli? Polemizowałbym szczególnie po skopanym przez nich Dungeon Siege 3 który hańbi markę DS''a.

Dnia 26.05.2014 o 16:54, Killyox napisał:

Z czystym sumieniem moge kazdemu fanowi RPG polecic D:OS. Zakochalem sie w tej grze.
Mozna grac tez Co-op. I bedzie zestaw narzedzi do robienia wlasnych kampani itd :)

Coop mnie nie za bardzo interesuję, wole żeby fabuła, klimat i uczucie tego że gram w kolejną częśc Divinity mi towarzyszyły grając w ów tytuł.

P.S. Tnij posty proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A widzisz jakąś konkurencję póki co? W 3 wychodzi w przyszłym roku na poczatku dokładnie
Dokładnie o tym piszę. Brak konkurencji = gra roku. Tylko i wyłącznie dlatego.
> mówiąc. Jeśli będzie bardziej przypominał mechanizmami DA Origins to gra będzie rewelacyjna,
> jeśli pójdą w stronę DA 2 to ta gra będzie niewypałem...
Nie będzie przypominał. Origins był tworzony z myślą o PC, DA2 i DA Inkwizycja to typowo konsolowe produkcje ze wszystkimi tego konsekwencjami.
> LuKi965 Nie można od razu skreślać gry w szczególności że jej nawet nie widziałeś.
Coś tam już było widać na udostępnionych materiałach i niepokojąco to zalatuje DA2 z poprawioną grafiką.
> Po za tym ME 1, ME 2, DA Origins to już od macochy?
Ale też żadna rewelacja. Origins to co najwyżej mocny średniak, Seria ME jako strzelanki TPP kompletnie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 17:23, Eternal101 napisał:

> /cut/
No i git, w końcu coś co da mi tyle frajdy co Fallout w dniu premiery.
> /cut/
Czemu Ty Divinity OS porównujesz do Baldur''ów jak to kontynuacja Divine Divinity które
było genialne, porównaj z tą grą.
> /cut/
Przekonam sie gdy wyjdzie, nie będę 200 zł prawie wydawał na alfę :).
> /cut/
Na razie POE zapowiada sie rewelacyjnie, nie zawiedli? Polemizowałbym szczególnie po
skopanym przez nich Dungeon Siege 3 który hańbi markę DS''a.
> /cut/
Coop mnie nie za bardzo interesuję, wole żeby fabuła, klimat i uczucie tego że gram w
kolejną częśc Divinity mi towarzyszyły grając w ów tytuł.

P.S. Tnij posty proszę.


Jak ciac?:)

Co do D:OS nie gralem w poprzednie czesci i tytul ten zupelnie bym ominal, gdyby nie przypadek. Nie nazywalbym to beta bo premiera za mniej niz miesiac :). Do baldura porownywalem ze wzgledu na jego powszechne rozpoznanie u starszych graczy.

Dungeon Siege 3... gralem chyba pol godziny i nigdy nie wrocilem. Cos w tym jest jesli rzeczywiscie oni. Teraz tylko robia gre typowo pod graczy i konkretny target jest dla gry. Nie staraja sie robic dla kazdego. Nie bede oczywiscie isc w zaparte bo to co wyjdzie z POE to czas pokaze jak wszyscy pogramy.

Nie wiem jak wczesniejsze divinity. Moze kiedys zagram, ale tutaj klimat czuc w zasadzie od poczatku. Nie mialem uczucia, ze gram w jakas plytka gierke pozbawiona klimatu czy cos. Fabuly na razie malo ujawnione by cos powiedziec, ale same postacie sa wyraziste, a zadania tez moga miec rozne konce.

Moglem zabic tchorzliwych straznikow, zabic za nich nieumarlaka i odebrac za to nagrode, ale zabic umarlaka i ozwolic im wziac zaslugi za to, zeby w nagrode zostali odeslani do domu. Przy okazji fajne teksty sa o ich bohaterstwie, kiedy pozwoli im sie przypisac te zaslugi. Kapitan wychwala ich i nasmiewa sie z nas, mowiac, ze oto oni sa przykladem, a nasze postacie moga rzucac teksty w stylu "Niebywale bohaterstwo, lwia odwaga! Przyklad godny nasladowania" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 17:57, Killyox napisał:

Jak ciac?:)

Masz delegata a nie wiesz jak ciać posty? Normalnie nie cytuj całej mojej wiadomości. -.-, do lisa w topicu o WD się przyczepił Wojman właśnie za to że nie ciął cytatów.

Dnia 26.05.2014 o 17:57, Killyox napisał:

Co do D:OS nie gralem w poprzednie czesci i tytul ten zupelnie bym ominal, gdyby nie
przypadek. Nie nazywalbym to beta bo premiera za mniej niz miesiac :). Do baldura porownywalem
ze wzgledu na jego powszechne rozpoznanie u starszych graczy.

Divine Divinity na pewno też rozpozna sporo ludzi.

Dnia 26.05.2014 o 17:57, Killyox napisał:

Dungeon Siege 3... gralem chyba pol godziny i nigdy nie wrocilem. Cos w tym jest jesli
rzeczywiscie oni. Teraz tylko robia gre typowo pod graczy i konkretny target jest dla
gry. Nie staraja sie robic dla kazdego. Nie bede oczywiscie isc w zaparte bo to co wyjdzie
z POE to czas pokaze jak wszyscy pogramy.

Jak skaszanią POE to już nigdy nie zaufam Obsidianowi.

Dnia 26.05.2014 o 17:57, Killyox napisał:

Nie wiem jak wczesniejsze divinity. Moze kiedys zagram, ale tutaj klimat czuc w zasadzie
od poczatku. Nie mialem uczucia, ze gram w jakas plytka gierke pozbawiona klimatu czy
cos. Fabuly na razie malo ujawnione by cos powiedziec, ale same postacie sa wyraziste,
a zadania tez moga miec rozne konce.

No i git, bo w Divine Divinity też był klimacik a nie denna gra bez hmm polotu.

Dnia 26.05.2014 o 17:57, Killyox napisał:

Moglem zabic tchorzliwych straznikow, zabic za nich nieumarlaka i odebrac za to nagrode,
ale zabic umarlaka i ozwolic im wziac zaslugi za to, zeby w nagrode zostali odeslani
do domu. Przy okazji fajne teksty sa o ich bohaterstwie, kiedy pozwoli im sie przypisac
te zaslugi. Kapitan wychwala ich i nasmiewa sie z nas, mowiac, ze oto oni sa przykladem,
a nasze postacie moga rzucac teksty w stylu "Niebywale bohaterstwo, lwia odwaga! Przyklad
godny nasladowania" itd.

Heh, podoba mi się to tak czy siak czekam na gry a ten rok to rok pod znakiem RPG bardziej niż gier akcji, jeszcze czekam by zobaczyć jakie noty otrzyma WD a mam nadzieję że wysokie mimo tej wpadki z grafiką która wygląda troszkę gorzej niż ta na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 12:28, LuKi965 napisał:

No niestety ale się nie zgodzę. Może być, owszem, ale nie zanosi się na to Jeżeli gra
będzie tak denna jak Dragon Age 2 to nawet Frostbite 3 jej nie pomoże, a ponieważ BioWare
tylko Mass Effecta 3 zrobił jako tako dobrze w ciągu ostatnich kilku lat to na cuda bym
nie liczył.

Bez przesady. Kopii Dragon Age 2 przecież nie zrobią. Można nie lubić pewnych decyzji Bioware, ale też należy trzymać się faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> PEEPer Ty chyba Disneyowskich bajek nie oglądałeś... (chodzi ci o bajki takie
> jak Król Lew rozumiem?)

Chodzi mi o te nowiutkie animowane w 3D jak Toy story, Skrek czy Odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 20:52, PEEPer napisał:

Chodzi mi o te nowiutkie animowane w 3D jak Toy story, Skrek czy Odlot.

To ty chyba adresy pomyliłęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować