Zaloguj się, aby obserwować  
Dared00

Battlefield: Hardline

60 postów w tym temacie

Nienawidzę strzelanek, które są robione pod multi i było tak z Battlefield 4. ja chcę długiego singla. (przynajmiej 30H ale to by był cud jakby się to stało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 13:03, Dared00 napisał:

Wygląda ciekawie tylko czy mi się wydaje czy cofają się w modelu zniszczeń i wykonaniu broni a tryby gry różnią w niewielkim stopniu?

Jacentix BF i CoD to od początku serii gry TYLKO MP, single jakiś jest ale tak denny i sztampowy a do tego AI tak głupie że chyba gorszej gry pod tym względem nie.... sorry jest Aliens :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już możesz przestać na to liczyć.
a) sprzęt (nie tylko konsole) są za słabe, by liczyć coś takiego real-time
b) po paru minutach nie miałbyś mapy do grania - z punktu widzenia gameplay''u kompletny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 17:51, Henrar napisał:

a) sprzęt (nie tylko konsole) są za słabe, by liczyć coś takiego real-time

Możliwe, i po gameplayu widzę że się cofnęli jeszcze w stosunku do poprzedniej części.

Dnia 28.05.2014 o 17:51, Henrar napisał:

b) po paru minutach nie miałbyś mapy do grania - z punktu widzenia gameplay''u kompletny
bezsens.

Hmm byłoby realistycznie jak na moje podobno dążymy do realizmu, i chociażby budynki powinno sie dać każde rozwalić bo w BF''ie 4 niektóre to jakby z tytanu albo jeszcze jakiegoś innego ultra twardego materiału były ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 17:56, Eternal101 napisał:

Hmm byłoby realistycznie jak na moje podobno dążymy do realizmu, i chociażby budynki
powinno sie dać każde rozwalić bo w BF''ie 4 niektóre to jakby z tytanu albo jeszcze
jakiegoś innego ultra twardego materiału były ;/.

Dążymy do fotorealizmu w grafice. I tylko tam, bo to nie ma wpływu na gameplay. Fizyka owszem, rozwija się, ale tak, by dawała przyjemność graczom.

Pusta mapa, gdzie wszystko zostało zrównane z ziemią, przyjemności masom nie da. A BF skierowany jest do mas a nie do garstki, nazwijmy ich, "entuzjastów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam która strzelanka dawała aż tyle czasu na granie. Nawet bym powiedział, że żadna w stylu BFa czy CoDa. Nie mówię o przeróżnych hybrydach jak Deus Ex: Human Revolution, w którym nie chodziło o strzelanie - to prędzej Action RPG z pierwszej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 18:04, Henrar napisał:

Dążymy do fotorealizmu w grafice. I tylko tam, bo to nie ma wpływu na gameplay. Fizyka
owszem, rozwija się, ale tak, by dawała przyjemność graczom.

Rozumiem, w prawdzie mamy grafikę lepszą niż dekadę temu i wciąż staję się lepsza, fizyka to samo ale BF Hardline wygląda lekko jakby sie cofał do poziomu BF 3 a nie szedł dalej i rozwijał niestety.

Dnia 28.05.2014 o 18:04, Henrar napisał:

Pusta mapa, gdzie wszystko zostało zrównane z ziemią, przyjemności masom nie da. A BF
skierowany jest do mas a nie do garstki, nazwijmy ich, "entuzjastów".

No fakt zapomniałem, że camperzy nie mieliby gdzie campić a ludzie ze "skillem" nagle by tego"skilla" nie mieli, ale prawdą jest że tak nie raz wygląda pole bitwy, gruz i kurz to jedyne co pozostaje po całych miastach czy budynkach, ale widze że na taki fotorealizm pozostanie mi jeszcze czekać sporo lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o to chodzi. Lubię jak się gra długo w daną grę, żeby za szybko nowych nie dostawać i szybko kasę tracić. Po po co grać w 5H w jakąś grę i nie ma się dostępu do multi bo net i kasę tracić na i tak marną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat BF, CoD i kilka innych to gry, w których o multiplayer chodzi. Są też gry, w których jest on pomijany świadomie jak teraz w Wolfensteinie, gdzie jakby się pojawił multiplayer to może, ale to może, byłby dobry. Ewentualnie jakiś tryb kooperacji czy survival. A do reszty multi jest doczepiane jak było z Bioshockiem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein raczej mój komp nie uniesie. :) Coraz trudniej znaleść długie strzelanki. Ale już taki Modern Warfere 3 miał nawet niezły singiel, ale za krótki. ( ale na Veteran troche się zeszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować