Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Wiedźmina 3 jeszcze przed E3! CDP RED przedstawi też edycję kolekcjonerską

66 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2014 o 13:12, lis_23 napisał:

jak teraz zalogować się do sklepu gram.pl?


Do sklepu gramu na obecne login i haslo jak na forum gramu. Jak nie dziala to masz cos z cookies lub przegladarka.
Bedac zalogowanym na forum.gram.pl jestes jednoczesnie zalogowany w sklepie.gramu!. Myslalem, ze wczesniej piszesz o sklepie cdp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:05, Sarinew napisał:

> jak teraz zalogować się do sklepu gram.pl?

Do sklepu gramu na obecne login i haslo jak na forum gramu. Jak nie dziala to masz cos
z cookies lub przegladarka.
Bedac zalogowanym na forum.gram.pl jestes jednoczesnie zalogowany w sklepie.gramu!. Myslalem,
ze wczesniej piszesz o sklepie cdp.pl.


Nie, o gram.pl, jak się loguję to nie ma żadnej oznaki bycia zalogowanym, ale może tak ma być?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 15:03, lis_23 napisał:

Nie, o gram.pl, jak się loguję to nie ma żadnej oznaki bycia zalogowanym, ale może tak
ma być?.


Jeśli jesteś zalogowany na forum to powinieneś być zalogowany jednocześnie w sklepie gram.pl.
Jedyna oznaka zalogowania w sklepie to Twój awatar obok koszyka. Zobacz na zdjęcie.

Jeśli nie jesteś zalogowany w sklepie a jesteś na forum to wyczyść ciastka w przeglądarce i zaloguj się od nowa na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 15:23, Phobos_s napisał:

zapomniałem foty dodać.


Wyczyściłem ciasteczka, zalogowałem się i nadal nic...tam, gdzie Ty masz avatar, ja mam okienko "logowanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 15:23, Phobos_s napisał:

zapomniałem foty dodać.


Oki, musiałem ponownie poprosić o zmianę hasła i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować