Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Wiedźmina 3 jeszcze przed E3! CDP RED przedstawi też edycję kolekcjonerską

66 postów w tym temacie

Najbardziej czekam chyba na info nt kolekcjonerki. Ciekawe, czy REDzi znów wydadzą genialną kolekcjonerkę w niskiej cenie? Na pewno ją zamówię. Ciekawe, kiedy ruszą pre-ordery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże dajcie już mi tą grę, ja ją chcę już, natychmiast teraz xD, nahype''owany bardziej jestem niż GTA :>.

saborcat-14 WD jest niezoptymalizowany, jeśli W3 będzie miał optymalizację to będą pewnie zbliżone ale jednak niższe niż te w WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

saborcat-14 WD jest niezoptymalizowany, jeśli W3 będzie miał optymalizację to
będą pewnie zbliżone ale jednak niższe niż te w WD.


Po optymalizacji Wiedźmina 2, można sądzić, że nie będzie genialnie. Redzi nie są mistrzami optymalizacji kodu i zapewne w W3 będzie to widać. Wymagania oczywiście pójdą do góry względem W2. Dlatego też sam mogę sobie odpuścić ten tytuł, bo szkoda grać na średnich lub niskich detalach. Zero frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie mogę doczekać się wiadomości o EK. Jeśli będzie miała moc, to zastanowię się nad kupnem.

Mam nadzieję, że będzie o czym dyskutować po te konferencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:14, vegost napisał:

Po optymalizacji Wiedźmina 2, można sądzić, że nie będzie genialnie. Redzi nie są mistrzami
optymalizacji kodu i zapewne w W3 będzie to widać. Wymagania oczywiście pójdą do góry
względem W2. Dlatego też sam mogę sobie odpuścić ten tytuł, bo szkoda grać na średnich
lub niskich detalach. Zero frajdy.

No coś tam gadali że optymalizacja nie będzie kuleć, ciekawe co z tego im wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jak tak patrzę na dwójkę i trójkę to mam w głowie jedno - Geralt najlepiej wyglądał w jedynce, i nie mówię tu o grafice, a raczej samej stylówie. IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:24, Eternal101 napisał:

No coś tam gadali że optymalizacja nie będzie kuleć, ciekawe co z tego im wyjdzie.


"Nie będzie kuleć" - to pojęcie względne bo nie odnieśli się do sprzętu na którym nie będzie kuleć. Pewnie mają na myśli i7 i GTX xxx :) A co z ludźmi co mają Quady ? :) Powinno W3 unieść a tym czasem to nie wystarcza. A można przytoczyć inne gry, które bez problemu chodzą na max detalach :)

@Cecylio - po tym obrazku widać, że Geralt tutaj jest bardzo podobny do tego z pierwszej części. Widać to po jego wyrazie twarzy i ułożeniu miecza w dłoni. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie. Nie podoba mi się oczywiście broda bo nie minęło 20 lat od zabawy w W2 a już jest dziadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:28, vegost napisał:

"Nie będzie kuleć" - to pojęcie względne bo nie odnieśli się do sprzętu na którym nie
będzie kuleć. Pewnie mają na myśli i7 i GTX xxx :) A co z ludźmi co mają Quady ? :) Powinno
W3 unieść a tym czasem to nie wystarcza. A można przytoczyć inne gry, które bez problemu
chodzą na max detalach :)

A właśnie coś tam się wypowiadali że zrobią wszystko by ludzie na słabszych sprzętach nawet z C2D i GTX 260 również będą mogli zagrać na przyzwoitych detalach bez pokazu slajdów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:30, Eternal101 napisał:

A właśnie coś tam się wypowiadali że zrobią wszystko by ludzie na słabszych sprzętach
nawet z C2D i GTX 260 również będą mogli zagrać na przyzwoitych detalach bez pokazu slajdów
oczywiście.


Też zależy co dla nich jest pokazem slajdów. Pewnie mieli na myśli płynność na poziomie 30 fps, co jest właśnie pokazem slajdów. Nie chce grać tak samo jak konsolowcy z 30 klatkami na sekundę bo to jest max dla konsol. Dla nich to pewnie jest płynne, bo całe życie grali na ograniczniku. Ale różnica jest ogromna między 30 a 60. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:33, vegost napisał:

Też zależy co dla nich jest pokazem slajdów. Pewnie mieli na myśli płynność na poziomie
30 fps, co jest właśnie pokazem slajdów. Nie chce grać tak samo jak konsolowcy z 30 klatkami
na sekundę bo to jest max dla konsol. Dla nich to pewnie jest płynne, bo całe życie grali
na ograniczniku. Ale różnica jest ogromna między 30 a 60. Zobaczymy.

Jak dla Ciebie 30 klatek to pokaz slajdów to nie wiem co byś zrobił mają poniżej będą np w takiej stolicy pandarii w wowie :D, bo dla mnie jest to płynność wystarczająca by cieszyć sie z rozgrywki. Po za tym czego się spodziewasz na dwurdzeniówce i GTX 260 który kosztuje 300 zł ? 60 klatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:43, Eternal101 napisał:

Jak dla Ciebie 30 klatek to pokaz slajdów to nie wiem co byś zrobił mają poniżej będą
np w takiej stolicy pandarii w wowie :D, bo dla mnie jest to płynność wystarczająca by
cieszyć sie z rozgrywki. Po za tym czego się spodziewasz na dwurdzeniówce i GTX 260 który
kosztuje 300 zł ? 60 klatek?


Miałem na myśli Quada a nie dwujajowca. Wiesz, nie obchodzą mnie MMO. Tam jest gra online z wieloma ludźmi na raz. Tam może być lag. Ale w grze single-player, gdzie ludność npc jest w jakimś sensie ograniczona przez twórców itp itd, to nie może ciąć na dobrym sprzęcie. To wszystko zależy od developera. Jak się postara, to będzie chodziło pięknie. From Software postarał się i jest elegancko :) W takim razie nie wiesz co to znaczy prawdziwa płynność, skoro 30 klatek jest dla ciebie wystarczająca :) Trudno tutaj mówić o płynności no, ale dobra :)

Tak sobie obejrzałem zwiastun W3 i ta druga osoba koło Geralta na koniu to Vesimir na 100 :) Głos ten sam co z jedynki. No chyba, że to już nie ma znaczenia z dubbingu. Jak na razie wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale w sadze Geralt miał już blisko 100 lat, a przecież gry dzieją się kilka lat po sadze. Do tego sam też nie jestem dziadkiem a mogę sobie zapuścić brodę. Słaby wyznacznik wieku sobie znalazłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:33, vegost napisał:

Pewnie mieli na myśli płynność na poziomie
30 fps, co jest właśnie pokazem slajdów.

Chyba największa głupota jaką kiedykolwiek usłyszałem ... pokaz slajdów to jest może z 10-20 fpsów 30 jest już dośc płynnie i naprawdę można bez problemu grać . Różnica pomiędzy 60 a 30 oczywiście jest ale przy obu można swobodnie grać o ile gra chodzi płynnie i nie ma problemu ze spadkami fpsów( tzn że nagle spadnie powiedzmy z 30 na 15 itp . ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2014 o 20:33, vegost napisał:

Też zależy co dla nich jest pokazem slajdów. Pewnie mieli na myśli płynność na poziomie
30 fps, co jest właśnie pokazem slajdów.

Aha i jeszcze jedno ;) w takim razie większośc gier na konsole to dla Ciebie " pokaz slajdów " tak ? jeśli tak to nie mam już nic do dodania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować