moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 23:04, PAPISHON napisał:

Tak jestem swoistym strażnikiem Texasau :D
Ale na serio, jak ktoś nie ma kasy na grę to może sobie sciągnąć jakąs darmową dobrą grę taką
jak Enemy Territory albo S.W.I.N.E


A jak chce ten ktoś właśnie tą drogą gre to co odpust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:13, Pilnick2 napisał:

POŻyCZYĆ od kolegi

Tak, pożyczyć to możesz, ale chyba nożyczk,i a nie grę, która ma umowie licencyjniej, że nie wolno jest pożyczać nikomu. To jest piractwo. To jakbyś grę z neta ściągał, za darmo, nie musisz iść do sklepu i wydawać forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ho,

Piractwo dalej jest, i to nie prawda ze nie ma jzu prawdzych piratow miedzy nami, przeciez 21 lipca bedzie premiera raczej polska przygod Jack`a Sparrow`a, Cpt. Jack`a Sparrow`a, ;>

Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:04, natanadler napisał:

> no ja bym nie powiedzial ze darmowe gry sa kiepskie...
> Wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy kupili se 3-4 gry orginalne i kozacza do inych i czepiaja

> sie ze ma pirata :S
> Jestem 100% pewny ze kazdy z nich mial chociaz 1 pirata

Zapraszam w takim razie do mnie nie uświadzczysz żadnego bo nie jestem złodziejem. polecam
topik kolekcja gier zdjęcia zobaczysz że gier mam około 100.


Jeśli mam do wyboru pobierać pirata 2 tygodnie a kupić grę za 20zł to oczywiście że wole kupić bo z wielu zalet orginalek jest własny cdkey i multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:15, Michał Raven napisał:

> POŻyCZYĆ od kolegi
Tak, pożyczyć to możesz, ale chyba nożyczk,i a nie grę, która ma umowie licencyjniej, że nie
wolno jest pożyczać nikomu. To jest piractwo. To jakbyś grę z neta ściągał, za darmo, nie musisz
iść do sklepu i wydawać forsy.


Pożyczanie gier to nie jest piractwo jeśli jej nie przegrasz lub nie spiszesz cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:19, Pilnick2 napisał:

Pożyczanie gier to nie jest piractwo jeśli jej nie przegrasz lub nie spiszesz cd-key

A to po co brać gierkę od kolegi, skoro nawet nie spiszesz z niej cd-key''u lub jej nie przegrasz, takie pożyczanie jest bez celu, więc po co grę pożyczasz??? No chyba, że zrobisz obraz płytki na dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:17, Pilnick2 napisał:

Jeśli mam do wyboru pobierać pirata 2 tygodnie a kupić grę za 20zł to oczywiście że wole kupić
bo z wielu zalet orginalek jest własny cdkey i multiplayer


Czyli jak masz do wyboru ściągać trzy dni, lub kupić grę za 120 zł, to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:22, Furrbacca napisał:

> Jeśli mam do wyboru pobierać pirata 2 tygodnie a kupić grę za 20zł to oczywiście że wole
kupić
> bo z wielu zalet orginalek jest własny cdkey i multiplayer

Czyli jak masz do wyboru ściągać trzy dni, lub kupić grę za 120 zł, to...?

Łapiesz za słówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 12:19, Pilnick2 napisał:

Pożyczanie gier to nie jest piractwo jeśli jej nie przegrasz lub nie spiszesz cd-key

Piractwem nie jest,ale również jest zabronione. Przeczytaj sobie kiedyś przed instalacją chociaż raz umowę do której się zobowiązujesz. Kolega co najwyżej może ci sprzedać gre, i odinstalować ją ze swojego twardziela. Wtedy jest to w 100% legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:22, Furrbacca napisał:

> Jeśli mam do wyboru pobierać pirata 2 tygodnie a kupić grę za 20zł to oczywiście że wole
kupić
> bo z wielu zalet orginalek jest własny cdkey i multiplayer

Czyli jak masz do wyboru ściągać trzy dni, lub kupić grę za 120 zł, to...?


To zależy czy gra pobrana się zacina i czy ma multi(w przegrywanych lub pobieranych grach nie można grać w multi bo cd-key się powtarza) a cha i czy daleko do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:24, natanadler napisał:

Łapiesz za słówka ;)


Nie. Nie w tym momencie. W tym momencie łapię za brak słówek. Za niedopowiedzenia. Po prostu chcę być pewny, z kim rozmawiam.
Poza tym - tak, to jest prowokacja :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:24, Darkstar181 napisał:

Piractwem nie jest,ale również jest zabronione. Przeczytaj sobie kiedyś przed instalacją chociaż
raz umowę do której się zobowiązujesz. Kolega co najwyżej może ci sprzedać gre, i odinstalować
ją ze swojego twardziela. Wtedy jest to w 100% legalne.


Wolisz pożyczyć gierkę koledze czy na kilka dni czy być chamem i samemu od innych nie pożyczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 15.07.2006 o 12:30, Pilnick2 napisał:

Wolisz pożyczyć gierkę koledze czy na kilka dni czy być chamem i samemu od innych nie pożyczać


Ja gier nie pożyczam bo bardzo mało soób szanuje sudzą własność :( Zar pożyczyłem kumplowi CD z muzyką i nie dość że nie mogłem się doprosić spowrotem to jeszcze wróciła w stanie tragicznym. Nie- dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:26, Pilnick2 napisał:

To zależy czy gra pobrana się zacina i czy ma multi(w przegrywanych lub pobieranych grach nie
można grać w multi bo cd-key się powtarza) a cha i czy daleko do sklepu :)


kNOCie, gdzież ty się nam podziałeś...? :/

Dziękujemy panu panie złodzieju. Możesz się pan stąd łaskawie wynieść? Ja nie zarabiam setek tysięcy złotych. Ani moi rodzice. Mieszkam też 25 km od najbliższego sklepu. A jednak jeśli chcę w coś pograć, to nie okradam producentów, wydawców i innych graczy. Dla mnie kradzież jest skazą na honorze... A ty właśnie mówisz, że można ludzi okradać, ponieważ nie chce Ci się ruszyć duszy i pójść pięć kroków do sklepu. I wiesz co...? Okradasz nie tylko producentów. Takim postępowaniem okradasz też MNIE, rozumiesz? Przez takie kreatury jak Ty, upadł Interplay, wiesz? A przez to nie mogę zagrać w ich świetne gry. Okradłeś mnie z ich produkcji.

Spadaj stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:32, natanadler napisał:

Ja gier nie pożyczam bo bardzo mało soób szanuje sudzą własność :( Zar pożyczyłem kumplowi
CD z muzyką i nie dość że nie mogłem się doprosić spowrotem to jeszcze wróciła w stanie tragicznym.
Nie- dziękuje.


Ja mam trzech takich kolegów ale im nie pożyczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 12:30, Pilnick2 napisał:

Wolisz pożyczyć gierkę koledze czy na kilka dni czy być chamem i samemu od innych nie pożyczać

Jeżeli już pożyczam to nie kumplowi, tylko wręcz przyjacielowi który mi jej nie zniszczy, albo nie zniknie z nią i nie ucieknie do Tybetu:) Dobry zwyczaj,nie pożyczaj:) Chyba że reczy małowartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:33, Furrbacca napisał:

kNOCie, gdzież ty się nam podziałeś...? :/

Dziękujemy panu panie złodzieju. Możesz się pan stąd łaskawie wynieść? Ja nie zarabiam setek
tysięcy złotych. Ani moi rodzice. Mieszkam też 25 km od najbliższego sklepu. A jednak jeśli
chcę w coś pograć, to nie okradam producentów, wydawców i innych graczy. Dla mnie kradzież
jest skazą na honorze... A ty właśnie mówisz, że można ludzi okradać, ponieważ nie chce Ci
się ruszyć duszy i pójść pięć kroków do sklepu. I wiesz co...? Okradasz nie tylko producentów.
Takim postępowaniem okradasz też MNIE, rozumiesz? Przez takie kreatury jak Ty, upadł Interplay,
wiesz? A przez to nie mogę zagrać w ich świetne gry. Okradłeś mnie z ich produkcji.

Spadaj stąd...



NIe będziesz mi roskazywał i nie to że nie chce mi się iść do sklepu i nikogo nie okradłem słowem nie wspomniałem że pobrałem lub przegrałem grę nie jestam piratem po prostu muwię co by się stało jak bym nie miał kasy na grę kturej wręcz bym pragnoł ale zawsze znajdzie się sposub co nie.

PS: Proszę Grzeczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co, przyznajesz się, że gdyby wyszłaby gra której pragniesz to byś jednak zapiracił i ją zassał z neta?

Ps. Prosimy dbać o ortografie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się