Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - znamy składy wszystkich edycji!

124 postów w tym temacie

Ja zamówiłem EK. Jak będą jakieś klucze, to fajnie, jak nie to trudno. Bardziej mnie interesują wymagania oraz to, czy wersja Steam będzie miała osiągnięcia i karty (prawdopodobnie).

Stimówkę pewnie kupię z rabatem przynajmniej -75% (czyli trochę się na to poczeka), ale pudełkową w lutym nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 17:15, Heartbreaker napisał:

Ja zamówiłem EK. Jak będą jakieś klucze, to fajnie, jak nie to trudno. Bardziej
mnie interesują wymagania oraz to, czy wersja Steam będzie miała osiągnięcia i karty
(prawdopodobnie).

Gra i tak będzie mieć zapewne osiągnięcia na nowej platformie od CDP, GOG Galaxy. ;)

Dnia 08.06.2014 o 17:15, Heartbreaker napisał:

Stimówkę pewnie kupię z rabatem przynajmniej -75% (czyli trochę się na to poczeka), ale
pudełkową w lutym nie pogardzę :)

Jeśli się posiada dwie poprzednie odsłony serii na Steam, to grę również będzie można nabyć ze zniżką. Wyjdzie podobnie jak ze zniżką na GOG.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą zniżka jest gorzej. Przez pierwszą godzinę było -37% (37,99 euro), potem zmienili na -27% i pre-order cyfrówki znacznie lepiej opłaca się od tego czasu na GOGu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 18:22, Heartbreaker napisał:

Z tą zniżka jest gorzej. Przez pierwszą godzinę było -37% (37,99 euro),
potem zmienili na -27% i pre-order cyfrówki znacznie lepiej opłaca się od tego czasu na GOGu.

No to wybór jest oczywisty. Nowa platforma CDP będzie mieć osiągnięcia, więc IMHO nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. A za jakieś 3 do 5 lat także na Steam "Wiedźmin 3 będzie w ofercie "-75%". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 12:26, Vojtas napisał:

Co do figurki też mam bardzo poważne wątpliwości, ale mam obiecane kilka dużych zdjęć
w przyszłym tygodniu.

Figurka to słaba myśl, ale w ostatniech latach wszystko na co wydawców stać.
Zacytuję sam siebie: Kolekcjonerka niby fajna, ale po co mi kolejna durnostojka? Na półce mam już masę podobnych straszydeł, a wydawcy uparcie od kilku lat dodają do różnych EK właśnie figurki. Nadal będę bronił mojego pomysłu z kuflem z rączką stylizowaną na nagą Triss - z solidnym podparciem na kciuk przy piciu ;)
Na to jednak nie ma co liczyć - szkoda, że Redzi wraz z rozwojem Wiedźmina jako gry nie zmierzają w stronę dawnych kolekcjonerek. Kubki, koszulki, pen-drivey itp, nie tylko dobrze wyglądały ale też pozwalaly pokazać swoją pasje ''na zewnątrz''. A z takim cusiem to co ja zrobię - chyba tylko w oknie postawię, żeby kota sąsiadów straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:28, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Oj tam, kiedyś też była żonglerka i ludzie byli szczęśliwi...BF Vietnam 3 płyty,TES:
Morrowind 4 płytki, a Black Dhalia bodajże 6 o ile pamiętam :P Jak już to lepiej by było,
gdyby dali wybór jaki chce się nośnik. Wtedy wszyscy by byli szczęśliwi.

Baldur pierwszy... 5CD do tego na osobnej dodatek ;-)
Baldur drugi 4CD i 5ty dodatek.

A co do EK gier. Już dawno przestałem kupować... Ostatnie EK to chyba NWN 2 kupiłem bo jeszcze jako tako to było opłacalne. Wydawcy gier EK wszelakiej maści dają i jasno twardo do zrozumienia to, że dając nam "nic" bądź bądź wielkie G i tak to kupimy bo maniaków/fanatyków/zbieraczy [zwał jak zwał] nigdy nie brakowało a oni w tej kwestii nigdy nie przeliczają na zasadzie "czy mi się to opłaci". I tu już nie chodzi o to, że nasza Polska to biedny kraj "polaczków cebulaczków" co to liczą każdy grosz i żyją od 10ego do 10 każdego miesiąca. Już dziś dostajecie figurki.................. zapewne z Chin wyprodukowane za dolara.
Jeszcze trochę to będą wam dawać breloki z "amelinium" [bo tego nie pomalujesz] ;-) mapę 150 x 150 może soundtrack i płać na polskie 400 pln.
Kupcy znajdą się wszędzie. Nieważne czy narodowi to się nie opłaca ;-)

PS: nie wierzę kogo ja widzę w tym temacie. Janek jednak żyje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 19:02, Graffis napisał:

Na to jednak nie ma co liczyć - szkoda, że Redzi wraz z rozwojem Wiedźmina jako gry nie
zmierzają w stronę dawnych kolekcjonerek. Kubki, koszulki, pen-drivey itp, nie tylko
dobrze wyglądały ale też pozwalaly pokazać swoją pasje ''na zewnątrz''. A z takim cusiem
to co ja zrobię - chyba tylko w oknie postawię, żeby kota sąsiadów straszyć.


Szczerze powiedziawszy wolę dedykowane przedmioty (tzn. takie, które są robione pod konkretną grę), a nie gadżety kupione w hurtowni, na których tylko logotypy się zmieniają. Niemniej gdyby była wersja pośrednia (bez figurki, ale z artbookiem), to brałbym właśnie ją. Albo zamiast figurki, planszówka. Pendrive'a i kubek wiedźmiński już mam, ale dostałem go z innej okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 19:02, Graffis napisał:

Figurka to słaba myśl, ale w ostatniech latach wszystko na co wydawców stać.

Nie wie czemu się czepiacie tej figurki. Popiersie z poprzedniej części było jak dla mnie kiepskim pomysłem. Jedynka miała jeszcze gorszy skład. Moim zdaniem obecna to najlepsza EK

Dnia 08.06.2014 o 19:02, Graffis napisał:

Nadal będę bronił mojego pomysłu z kuflem z rączką stylizowaną
na nagą Triss - z solidnym podparciem na kciuk przy piciu ;)

Takiego pomysłu to każdy by bronił :)

Dnia 08.06.2014 o 19:02, Graffis napisał:

Kubki, koszulki, pen-drivey itp,

Koszulki zazwyczaj dają marnej jakości. Po kliku latach nadają się na szmatkę. pen-drive też zbyt długo nie przetrwa. A z takiej figurki za 20 latach zdmuchniesz kurz, ale ciągle będzie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czym tu się wszyscy zachwycają.
> EK jest, w moim odczuciu, słaba. Cenę zawyża figurka, która dla mnie jest tandetna i
> bardzo mało ciekawa.
> Na pewno kupię grę, ale wersję podstawową, która i tak jest droga jak na to, co oferuje
> i w porównaniu do poprzednich odsłon z serii.


słaba to jest twoja umiejętność postrzegania.... Wiedzmin 3 sam w sobie jest wypasiony, nie potrzebuje super dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2014 o 20:46, Braveheart napisał:


A co do EK gier. Już dawno przestałem kupować... Ostatnie EK to chyba NWN 2 kupiłem bo
jeszcze jako tako to było opłacalne. Wydawcy gier EK wszelakiej maści dają i jasno twardo
do zrozumienia to, że dając nam "nic" bądź bądź wielkie G i tak to kupimy bo maniaków/fanatyków/zbieraczy
[zwał jak zwał] nigdy nie brakowało a oni w tej kwestii nigdy nie przeliczają na zasadzie
"czy mi się to opłaci". I tu już nie chodzi o to, że nasza Polska to biedny kraj "polaczków
cebulaczków" co to liczą każdy grosz i żyją od 10ego do 10 każdego miesiąca. Już dziś
dostajecie figurki.................. zapewne z Chin wyprodukowane za dolara.



A Ty już wiesz, że figurka została wyprodukowana w Chinach, tak?
poza tym, EK to nie jest "nic", jak to malowniczo ująłeś: artbook, których jestem pasjonatem i zbieram, zarówno z gier jak i z filmów, metalboox, soundtrack i ta nieszczęsna figurka, których mam już trochę i chętnie przyjmę kolejne (jeżeli komuś nie paszą to może mi odsprzedać figurki z Batman Arkham City i Orgins ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 13:06, przemo474 napisał:

słaba to jest twoja umiejętność postrzegania.... Wiedzmin 3 sam w sobie jest wypasiony,
nie potrzebuje super dodatkow.

Ach, ocenianie gier przed zagraniem. Rozumiem, że już miałeś konktakt z gotowym produktem, więc masz powody, by twierdzić, że Wiedźmin 3 jest (a w zasadzie będzie) "wypasiony"?

Moja "umiejętność postrzegania" opiera się na tym, co widzę. Nie oceniam na ślepo czegoś, co nie zostało pokazane w pełnej krasie i do oceny czego nie ma podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 19:02, Graffis napisał:

Na to jednak nie ma co liczyć - szkoda, że Redzi wraz z rozwojem Wiedźmina jako gry nie
zmierzają w stronę dawnych kolekcjonerek. Kubki, koszulki, pen-drivey itp, nie tylko
dobrze wyglądały ale też pozwalaly pokazać swoją pasje ''na zewnątrz''. A z takim cusiem
to co ja zrobię - chyba tylko w oknie postawię, żeby kota sąsiadów straszyć.

W sumie kufel albo pendrive (w kształcie np. wiedźmińskiego medalionu) już byłby lepsze od tej figurki. Osobiście nie jestem wielkim fanem figurek w ogóle, a już zwłaszcza takich, które prezentują jakąś scenkę. Ta z EK wygląda trochę kiczowato, już lepszy byłby sam Geralt normalnie stojący w jakiejś dobrze prezentującej się skórzanej zbroi. No i jak ją pokazano z bliska, to widać, że kolory nie prezentują się tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie odpowiedziałeś na mój drugi post skierowany do Ciebie, Vojtas. Szkoda...

Mimo wszystko, mam nadzieję, że jako wierny farm serii i RED-ów mający dobre układy z umocowanymi czynnikami na oficjalnym forum gry, uda się Tobie zdobyć jakieś nieoficjalne informacje na temat potencjalnej obecności kluczyka cdp.pl i/lub gog.com i podzielisz się nimi na forum Gramu. :)

P.S. Oficjalne supporty zarówno cdp.pl, jak i gog.com, na razie nie mają żadnych informacji na temat obecności kluczyków do odblokowania kopii gry w wyżej wspomnianych serwisach, w pudełkowych wydaniach gry na PC. Nie wykluczają jednak, że taka informacja zostanie podana w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie będzie zawierała zabezpieczeń czy to w formie DRM czy klucza, jeśli zastosowaliby klucz to wiązałoby się to by ten klucz został weryfikowany przez serwery a to już podchodzi pod DRM, więc raczej wątpię by gra posiadała klucz, chyba że CD Projekt Red doda klucz by zarejestrować sobie grę na gog.com tak jak w przypadku poprzednich odsłon serii. Przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 14:16, Janek_Izdebski napisał:

I nie odpowiedziałeś na mój drugi post skierowany do Ciebie, Vojtas. Szkoda...


Bo nic więcej do dodania nie mam. Poza tym, że cdp.pl sprzedaje fizyczne kopie ze steelbookiem. Nie liczyłbym jednak na żadne klucze w środku. To, że udzielam się na oficjalnym forum, nie oznacza, że mam dostęp do strategii handlowych przedsiębiorstwa. A nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 14:22, Vojtas napisał:

Bo nic więcej do dodania nie mam. Poza tym, że cdp.pl sprzedaje fizyczne kopie
ze steelbookiem. Nie liczyłbym jednak na żadne klucze w środku. To, że udzielam się
na oficjalnym forum, nie oznacza, że mam dostęp do strategii handlowych przedsiębiorstwa.
A nie mam.

Ok, przyjąłem do wiadomości co napisałeś. :)

Moim zdaniem obecność klucza cdp.pl i/lub gog.com (choć napolskim rynku bardziej naturalny byłby cdp.pl - zresztą już się o to kłóciliśmy na forum) do pudełkowej wersji PC jest jak najbardziej naturalna. Prawie większość pudełkowych gier na PC ma jakiś klucz do pobrania wersji cyfrowej gry (m.in. Battle.net, Origin, Steam, UPlay, a nawet GOG).

Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. W swoim laptopie już 3 razy wymieniałem napęd DVD, niestety częstą cechą jest awaryjność tych urządzeń w blaszakach po ok. dwóch latach od zakupu. Bez redeemowalnego kluczyka w pudełku, nie miałbym jak zainstalować gry. Dlatego to rozwiązanie jest ze wszech miar wskazane.

Jest jeszcze także szansa, iż po 24 lutym 2014, "Wiedźmin 3" będzie po prostu objęty programem The Witcher Backup na gog.com. Oby taka opcja także wchodziła w grę ze strony wydawcy. Przypomnę, że zarówno platforma cdp.pl, jak i gog.com należa do grupy CDP, więc nie byłoby to problemem. Byłoby to wręcz w ich interesie - promocja własnych platform. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 14:20, Isildur napisał:

Gra nie będzie zawierała zabezpieczeń czy to w formie DRM czy klucza,
jeśli zastosowaliby klucz to wiązałoby się to by ten klucz został weryfikowany przez serwery a to już
podchodzi pod DRM, więc raczej wątpię by gra posiadała klucz, chyba że CD Projekt Red doda klucz
by zarejestrować sobie grę na gog.com tak jak w przypadku poprzednich odsłon serii. Przynajmniej
tak mi się wydaje, jeśli jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi.

Chodzi mi właśnie o to drugie. :) Mam na myśli będący w pudełku wersji PC klucz redeemujący grę w wersji DRM na cdp.pl i/lub na gog.com w sposób podobny do redeemowania kluczy podarunkowych na cdp.pl lub do programu The Witcher Backup:

http://www.gog.com/witcher/backup

Tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dwa newslettery, by wiedzieć o uwolnieniu EK, po czym złapałem awarię PC. I już po EK :(

To się nie dzieje naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować