Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Ubisoft przypomina o premierze Watch_Dogs na Wii U

7 postów w tym temacie

Po grafice na PC kogo jeszcze zachwyca ta gra ? porównując to do wersji z 2012 roku ? WiiU i watch dogs ? Ubisoft na prawdę ma poczucie humoru. Robi sobie jaja z ludzi pełną gębą. To był ostatni raz jak dałem się wpuścić w maliny. AC nie kupowałem już od dwójki, Watch Dogs to był ostatni ich produkt jaki kupiłem. Gra daje fun, ale brakuje jej charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 23:07, MBi napisał:

Po grafice na PC kogo jeszcze zachwyca ta gra ? porównując to do wersji z 2012 roku ?
WiiU i watch dogs ? Ubisoft na prawdę ma poczucie humoru. Robi sobie jaja z ludzi pełną
gębą. To był ostatni raz jak dałem się wpuścić w maliny. AC nie kupowałem już od dwójki,
Watch Dogs to był ostatni ich produkt jaki kupiłem. Gra daje fun, ale brakuje jej charakteru.

Grafika jest niezła ;p nie jest to oczywiście poziom e3 ale to nie przeszkadza przynajmniej mi a poza tym to gra jest bardzo bardzo dobra , najlepsza jak do tej pory w jaką grałem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jaki ten silnik ma poziom optymalizacji to żeby ta gra działała na Wii to by chyba musieli ją przerobić na 2D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować