Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Batmobil z Batman: Arkham Knight w akcji! Będzie zawartość na wyłączność PS4

15 postów w tym temacie

Serio? W dalszym ciągu jestem za liniową fabułą niż za otwartym światem, Gotham mnie nie przekonuje nawet jeśli jest tak śliczne jak na gameplay''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 07:32, MisioKGB napisał:

Serio? W dalszym ciągu jestem za liniową fabułą niż za otwartym światem, Gotham mnie
nie przekonuje nawet jeśli jest tak śliczne jak na gameplay''u

Jak dla mnie w przypadku Batmana otwarty świat sprawdził się świetnie, nie ma to jak szybowanie nad miastem i wypatrywanie bandziorów, którym trzeba dostarczyć trochę Sprawiedliwości.

Mam tylko nadzieję, że tych walk na czołgi nie będzie zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMAZING!!!! cudnie to wyglada, tylko czemu misje ze stracem na wroble na wylacznosc???? one byly jednemy z lepszych elemnetow Batmana jedynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, trzeba czekać na edycję GoTY, w której będzie wszystko co podczas premiery jest "na wyłączność". Po prostu standardowa procedura z grami o Batmanie : )

Ale trzeba przyznać, że Arkham Knight wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:04, Eternal101 napisał:

Czemu oni to na przyszły rok rpzesuneli ;/.

Optymalizacyjne sprawy najbardziej prawdopodobnie. Gra jest robiona na jednej z ostatnich wersji UE3 która obsługuje DX11 bez problemów(chyba jeśli dobrze pamiętam EPIC powiedział że to ostatnia wersja i dalej już tylko UE4). W B:AC użyto wersji która tego nie wspiera bez modyfikacji ze strony twórców danej gry - a efekt tego było widać, dużo nie wnosi a fps lecą łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:24, Numenpl napisał:

Optymalizacyjne sprawy najbardziej prawdopodobnie. Gra jest robiona na jednej z ostatnich
wersji UE3 która obsługuje DX11 bez problemów(chyba jeśli dobrze pamiętam EPIC powiedział
że to ostatnia wersja i dalej już tylko UE4). W B:AC użyto wersji która tego nie wspiera
bez modyfikacji ze strony twórców danej gry - a efekt tego było widać, dużo nie wnosi
a fps lecą łeb na szyję.

Grałem w każdego batmana i byłem pod dużym wrażeniem, na tego czekam mocno to druga pozycja obok W3 którą się podniecam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować