Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii jednak nie we wrześniu

16 postów w tym temacie

Fett

Data premiery najnowszej konsoli Nintendo nie została do tej pory podana oficjalnie. Serwisy internetowe dzień w dzień prześcigają się w podawaniu informacji "z pewnych źródeł", wskazując nie tylko miesiąc, ale i konkretne dni, w jakie ma rozpocząć się sprzedaż Wii. Do takich dołączył portal CNN Money.

Przeczytaj cały tekst "Wii jednak nie we wrześniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesien = szkoła = mniej czasu na grani :/
A co tam ;d na dobra gierke czas sie zawsze znajdzie ;d
Swoja droge wiedza Domka na temat konsol jest imponujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już produkują to mogą wydać w każdym momencie.
Teraz tylko czekają na odpowiednią ilość tytułów startowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co zgadywac? Poczeka sie - Nintendo powie kiedy bedzie i tyle. Dramatyczny ton ostatniego zdania w artykule sprawia wrazenie jakby odgadniecie owej daty bylo kwestia zycia lub smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ładnie tylko ja się obawiam, że Wii skończy jako ciekawostka, w końcu nie wielu ludziom po powrocie z pracy/szkoły chce się jeszcze machać pilotem przed telewizorem zdecydowanie wybiorą normalnego pada i kanapę, obym się mylił bo w sumie sam mam chętkę na Wii no i jeszcze przemawia za nim cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P3t3r=> oryginalny jesteś (a przynajmniej ta wypowiedź). Ja powiem odwrotnie. Właśnie dlatego że trzeba będzie pomachać pilotem, będzie się fajnie grało po pracy. Dlaczego ? Jak ktoś pracuje cały dzień za biurkiem, non-stop siedzi (np. w szkole), to będzie mógł zużyć nadmiar energii przy swojej ulubionej grze. Dla każdego, kto twierdzi, że granie pilotem wii jest męczące polecam filmik. W Winampie wejdzcie w Media Library, następnie AOL Videos, kategoria Games, podkategoria Best of E3 i odpalcie sobie E3:Metroid Prime 3: Corruption Gameplay. Durny zwykły pad dostarczy wam takiej rozrywki ? Szczerze wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii ma spore szanse zdetronizować play''a 3 i X360. Nie pod wzgędem technicznym, a grywalnością i nowym podejściem do kontrolera. Trzymam kciuki za tę konsolę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wyjdzie na początku października bo 14 października mam urodziny i nie mam jeszcze pomusłu na swój prezent. Hmmmmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować