Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brak kobiet w Assassin`s Creed Unity - burza w szklance wody czy przedmiot uzasadnionych pretensji?

74 postów w tym temacie

Kobiety powinny być w grach, jako główne bohaterki z możliwością sterowania przez gracza bo to dodaje realizmu, a oni dyskryminują je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się domagam :
-dodania Sonica w wersji kobiecej,
- chcę mieć wybór między Rambo facetem i kobietą.
A tak na poważnie,to ludziom się we łbach miesza,kiedyś nie było takich problemów. A to im się nie podoba brak drugiej płci,a to zakończenie w grze i ma być zmienione.Jeszcze trochę a niepełnosprawni- z całym szacunkiem dla Nich i bez obrazy-będą się domagać możliwości wyboru głównego bohatera jako niepełnosprawnego.Nie podoba się?Nie kupuj,nikt nikogo nie zmusza do kupowania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Ciekawe jaki byłby jęk ze strony wszystkich tu komentujących gdyby granie facetem było
możliwe tylko w jednej na 100 gier...


Również mnie to zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jaki byłby jęk ze strony wszystkich tu komentujących gdyby granie facetem było
> możliwe tylko w jednej na 100 gier...
Na stu chłopów przypada jedna grająca baba. Może dlatego. (Wykluczam grające w simsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 18:46, Dariusvictour napisał:

Na stu chłopów przypada jedna grająca baba. Może dlatego. (Wykluczam grające w simsy)

Spróbuj 47 grających bab przeciwko 53 chłopom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Women_and_video_games#Female_gamers_as_a_demographic
"According to a study conducted by the Entertainment Software Association in 2012, "Forty-seven percent of all game players are women. In fact, women over the age of 18 represent a significantly greater portion of the game-playing population (30 percent) than boys age 17 or younger (18 percent)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Spróbuj 47 grających bab przeciwko 53 chłopom.


"Thirty percent of women are playing more violent games.[44] Of this 30%, 20% play Call of Duty and 15% play Grand Theft Auto.[44]"

Czyli znaczna większość z tych czterdziestu siedmiu kobiet gra jeno we wściekłe ptaki i siekanie owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 18:57, qba1993 napisał:

"Thirty percent of women are playing more violent games.[44] Of this 30%, 20% play Call
of Duty and 15% play Grand Theft Auto.[44]"

Czyli znaczna większość z tych czterdziestu siedmiu kobiet gra jeno we wściekłe ptaki
i siekanie owoców.

A jakie konkretnie ma to znaczenie? No chyba że należysz do "elyty" według której jeśli nie grasz hardcorowo w jeden z tytułów AAA to nie masz prawa nazywać się graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie jest takie, że na rzecz tych badań, do jednego wora wrzuca się graczy z kurami domowymi, które popykają sobie w farmville przed obiadem.
Gdy uznajesz tak szeroką próbę, to przy badaniu kierowców weź też pod uwagę preferencje dzieci jeżdżących pod domem na 3 kołowym rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:11, Kopiec napisał:

Znaczenie jest takie, że na rzecz tych badań, do jednego wora wrzuca się graczy z kurami
domowymi, które popykają sobie w farmville przed obiadem.
Gdy uznajesz tak szeroką próbę, to przy badaniu kierowców weź też pod uwagę preferencje
dzieci jeżdżących pod domem na 3 kołowym rowerku.

Tak samo nie wszyscy faceci pogrywają hardcorowo w Call of Duty czy pokrewne. Jest i druga strona medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:12, Morrdin napisał:

W takim razie zróbym petycje żeby twórcy w Tomb Raiderze dali nam prawo do grania facetem
. No co w końcu równouprawienie ma być !

Wybacz ale to porównanie, jak i wszystkie poprzednie tego typu są mocno nietrafione.
Petycja jest o możliwość grania w co-opie kobietą. Nie proszą o zmianę głównej postaci na kobietę.
Ty z kolei domagasz się by zmieniono główną postać gry z którą jest identyfikowana.
Widzisz już brak logiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:16, Hubi_Koshi napisał:

Ty z kolei domagasz się by zmieniono główną postać gry z którą jest identyfikowana.
Widzisz już brak logiki?

Nie nie , Ja się domagam o równouprawnienie ;D poza tym chciałem tylko podkreślić że to co się dzieje wokół tego tematu przestaje mieć jakikolwiek sens ;) Jeśli Ubisoft miałby poświęcić czas na tak nieznaczący detal w żaden sposób nie wpływający na przyjemnośc z gry zamiast skupić się na tym co najważniejsze to ja jestem przeciw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o większościach. Statystyka jest taka, że kobiety grają głównie w popierdółki, ewentualnie tytuły takie jak Portal. I dominują właśnie w casualowym, mobilnym biznesie http://www.examiner.com/article/women-gamers-dominate-mobile-market

A petycja jest po prostu kretyńska. Wytłumaczenie Ubisoftu było wyjątkowo konkretne, bo lepiej skupić się na właściwej rozgrywce, a nie marnować fundusze na całkiem nowe animacje, bo paru social justice warriors ma ból dupy, że ktoś w coopie nie będzie ich widział jako kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:22, Morrdin napisał:

Nie nie , Ja się domagam o równouprawnienie ;D poza tym chciałem tylko podkreślić że
to co się dzieje wokół tego tematu przestaje mieć jakikolwiek sens ;) Jeśli Ubisoft miałby
poświęcić czas na tak nieznaczący detal w żaden sposób nie wpływający na przyjemnośc
z gry zamiast skupić się na tym co najważniejsze to ja jestem przeciw ;)

Nieistotny dla ciebie, istotny dla kobiet które chcą zagrać. To trochę jakby facet chciał gadać o ciąży lub aborcji. On nigdy tego na własnej skórze nie doświadczy więc o czym ma mówić?

Dnia 14.06.2014 o 19:22, Morrdin napisał:

Kopiec

Postaw się teraz na ich miejscu. Chciałbyś musieć cały czas we wszystkich grach grać kobietą? Płacą, Grają, więc mają prawo się tego domagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy nadal będzicie ich tak bronić jak mimo tego "skupiania się na grze" i tak dadzą wam niegrywalnego gniota ;P Lololololo

PS: A ja myślałem że faceci lubią grać i patrzeć na płeć piękniejszą... Widać wy jesteście wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:27, Hubi_Koshi napisał:

Nieistotny dla ciebie, istotny dla kobiet które chcą zagrać. To trochę jakby facet chciał
gadać o ciąży lub aborcji. On nigdy tego na własnej skórze nie doświadczy więc o czym
ma mówić?

Czy w jakiś sposób wpłynie to na poprawę gameplay''u , dopracowanie gry , poprawienie systemu skradania i walki ? Szczerze wątpie a to na tym Ubisoft powinien się skupić , bo tego domaga się jakieś 90% graczy poprzednich częsci bo to są największe bolączki tej serii . Danie wyboru pomiędzy kobięta a mężczyzną w coopie , nie jest akurat priorytetem dla większości osób więc nic dziwnego że Ubisoft woli rozsądniej zagospodorować czas i poprawić to co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:33, Morrdin napisał:

Czy w jakiś sposób wpłynie to na poprawę gameplay''u , dopracowanie gry , poprawienie
systemu skradania i walki ? Szczerze wątpie a to na tym Ubisoft powinien się skupić ,
bo tego domaga się jakieś 90% graczy poprzednich częsci bo to są największe bolączki
tej serii . Danie wyboru pomiędzy kobięta a mężczyzną w coopie , nie jest akurat priorytetem
dla większości osób więc nic dziwnego że Ubisoft woli rozsądniej zagospodorować czas
i poprawić to co najważniejsze

Czyli nawet pomimo wielu odsłon gry nadal cierpi na takie bolączki? To może w sumie naprawdę lepiej jak sobie kobiety ją odpuszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować