Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu zajmuje przejście Lords of the Fallen?

29 postów w tym temacie

Uuu... 15 godzin? To bolało :/ Nawet biorąc pod uwagę wyżej wymienione fakty nie sądzę, żeby jednorazowe przejście gry zajęło więcej niż 20 godzin, dla fana Dark Souls rzecz jasna. Nie żeby to było nie wiadomo jak mało, ale przy tego typu produkcji, korzystającej z mechaniki Demon Souls i Dark Souls liczyłem na coś więcej. Ale zawsze te 20 godzin zabawy są lepsze niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dark souls z wszystkimi bossami przeszedłem w 8 h+dlc nie na speedrunie a demon souls 4.30 h ale znam grę bardzo dobrze więc jestem spokojny o te 12 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czas gry jest bardzo istotny i wieżę w to że zajmie mi to co najmniej 20h chodź obawiam się że będzie to dłużej trwało. Odkrycie wszystkich elementów, szlajanie się po mapie :) szukanie nowych zaczepek:)z bossami czy też jeśli to będzie możliwe (raczej liczę że tak) cofanie się do innych ptk.. Liczę najbardziej na dobrą rozgrywkę.:) ciekawą szatę graficzną, i dobre bronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby gra była dobra . Takie Dark souls zarówno 1 jak i 2 miały po kilka kompletnie niepotrzebnych lokacji (szczególnie pod koniec ) odstających od reszty i nic by się nie stało gdyby twórcy je sobie darowali i czas gry zmniejszyłby się o te 5-10h przy pierwszym przechodzeniu rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gra bedzie przypominala Dark Souls to omijam szerokim lukiem. Ale po przedstawionych materialach sadze ze bedzie sporo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takiego Dark Souls 2 mozna przejsc w godzine. Cos to zmienia? Raczej nie...

Moge przypuszczac, ze albo Pan Tomasz Gop troche mija sie z prawda (bo dodaje do czasu gry questy poboczne/znajdzki/itp, nie zna gry tak dobrze jak pisze newsman gram.pl albo, co wedlug mnie jest najbardziej prawdopodobne, gra zawiera wlasnie sporo rzeczy typu ''zbierz x rzeczy rozsianych po x mapach dzieki czemu nasza gra jest dluzsza'' (choc tak naprawde tez i nudniejsza i monotonna). Coz, poczekamy na recenzje i oceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak czas przejścia gry też jest istotną rzeczą w jej ocenie. 15h jeśli znamy grę na wylot, czyli ja spędzę przed nią jakieś o połowę tego czasu więcej:P Ale przewiduję też coś około 20h, zobaczymy co z tego wyjdzie, chciałbym oczywiście żeby zajęło mi to trochę więcej czasu bo jak by nie było jest to zabawa:) Ja nie będę czekał na oceny i recenzję, już nie raz się przekonałem że są one nie zawsze zgodne z moimi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że lubię krótkie gry (8-10, max 15h). W dzisiejszych czasach gdy i tak gier mamy więcej niż jesteśmy w stanie ograć, dobrze jest skończyć jeden tytuł i szybko przejść do następnego.
Dark Souls było grą, która brutalnie zgwałciła kilka moich growych preferencji, w tym tą dotyczącą czasu rozgrywki, bo spędziłem w grze 80h przy jednym przejściu.
Byłbym zadowolony jeśli Lords of the Fallen dałoby mi połowę tego czasu, ale spędzonego intensywnie i statysfakcjonująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W końcu to gra CIGames, cudów bym się po niej nie spodziewał, maks. 7/10, a co do samego
> czasu przejścia gry, tak się podziewałem.
Poczekamy, zobaczymy... CI jest na fali wznoszącej, więc może być dobrze. Poza tym, wszystkim narzekającym na jakość rodzimego biznesu, polecam spróbowanie tytułów które w czasach mojego dzieciństwa były "wizytówką" polskiej myśli. "Nina", "Mortyr", "Wacky", "Franko", "Rezerwowe Psy", "Maluch racer", a dla jeszcze starszych potworki pokroju "Foresta Dumpa"... W zasadzie tylko "Reach" trzymał "światowy" poziom, a to że sprzedała się w 1 mln egzemplarzy odczytywano jako "wielkie" wydarzenie. Oprócz tego była seria Earth, ale wówczas rynek rts był tak przesączony, że mimo niezłej jakości, nigdy nie osiągnęła statusu kultowego (poza naszym krajem)

Tymczasem dzisiaj mamy przynajmniej jedną serię AAA, jeden e-sportowy, oraz kilkanaście średniaków. I nie musimy już się wstydzić, że nawet Czesi mają bestsellery (Operation Flashpoint, Mafia), a naszych gier bez kija nie ruszać, a najlepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE no poboczne misje moim zdaniem dają właśnie więcej czasu gry, i nie widzę w tym problemów, jeżeli będzie ich paręnaście to rozgrywka będzie o tyle ciekawsza, z resztą pewnie będzie można je ominą. Puki co te 15 h ze wzglądów ograniczenia czasowego jest dla mnie wystarczająca chodź jak już pisałem sądzę że będzie to w moim przypadku o wiele dłużej:) co przemawia na korzyść gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 09:16, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Poczekamy, zobaczymy... CI jest na fali wznoszącej, więc może być dobrze.

Jakiej "fali wznoszącej"? Od pierwszego Snipera regularnie upadają na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 09:16, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Poczekamy, zobaczymy... C jesIt na fali wznoszącej, więc może być dobrze

Dobry żart haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 13:31, Morrdin napisał:

Dobry żart haha :D


Dla mnie Sniper był... niedobry, zaś wydaje mi sie, że jeżeli zamiast wydawać kilka-naście kaszanek rocznie, skupili się na kilku średniakach to lepiej. AR mi się podobał, a oceny EF oscylują wokół 6/10 więc w porównaniu z poprzednimi "wyczynami" CI można mówić o progresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Minimum 15 godzin. Pod warunkiem, że znacie grę na wylot..."

Ktoś skończy w dwie, albo szybciej. Tytuł przyciąga porównaniami do rozchwytywanej gry, zobaczymy czy zawartością, walką i kilkoma innymi aspektami uda im się przyciągnąć graczy na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każda inną grę można przejść szybciej bądź wolniej, wydaje mi się że średni czas 15 h jest dobrym czasem,. Każdy gracz chyba wie o tym że są tacy hardcorowcy że gry przechodzą w 2 czy też 3 h ale takim to ja współczyje a nie gratuluje, Wydać kasę po to by pobawić się "15min" i zakończyć rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wcześniej jak grałem w FFVII to zaprosiłem znajomego który miał całego FF w jednym palcu i miał przegrane 500 godzin na nim. Oczywiści gra nie dawała tyle rozgrywki jeżeli ktoś chciał przejść ją szybko ale nie na tym to polega. Cieszenie się grą nie polega na przejściu podstawowych misji tylko to poznaniu co się dzieje i co jest w każdej części planszy. LotF będzie dawał kilka sposobów na przejścia jednego fragmenty przynajmniej tak mówią. Osobiście czekam z niecierpliwością na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować