Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of the Storm – będzie język polski, nowa mapa i nowy bohater

13 postów w tym temacie

Chętnie zagrałbym w jakąś open betę, zobaczył jak gra się prezentuje przy większej liczbie graczy na serwerze i ogólnie ograł tytuł, bo jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie dlatego, że to techniczna alpha i rozdają ją znikomej liczbie graczy, którzy pograją chwilę i nie grają. A z tego co patrzę po forach wielu chciałoby już pobawić się w betę i zapewne wtedy byłby spory tłok na serwerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu dostałem zaproszenie. Ta gra to taka uproszczona DOTA/LOL, nie kupuje się nawet przedmiotów i mecze są krótsze. Poza tym w związku z tym, że to alpha to jest jeszcze sporo problemów z połączeniami, logowaniem do gry i match-makingiem. Póki co zostanę przy LOL-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w alphe i bardzo mi się gra podoba. Mam nadzieje, że głos Arthasa nie będzie spartolony w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:39, Undertaker napisał:

Co nam po aktualizacji skoro prawie nikt w to nie grał...


Waaaat? Już parę tygodni temu (wraz z otwarciem wrót technicznej alphy dla między innymi Europy) dopuścili sporą ilość graczy. Nie ma teraz żadnych problemów by znaleźć mecz.

@DrMorphin3

Uproszczona Dota/LoL to złe określenie, gra jest po prostu INNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się bardzo podoba i moim zdaniem lepsze od LoLa i zadziwiające jest to że to dopiero alpha i jeszcze tak wiele nie ma w tej grze a już na tym poziomie może konkurować z LoLem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nawet jak by określać to uproszczoną dotą/lolem to nawet lepiej. I tak w lolu część rzeczy jest w ogóle niekupowana. Nie ilość jest ważna ale jakość ;) ja jeszcze w HotS nie grałem lecz czekam na to właśnie też dlatego że mecze są szybsze, więcej dynamiki.

Mam życie więc poświęcanie 40-50 minut na mecz w tym połowę gry ziewając to nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GE-NIAL-NE

Miałem grać z oryginalną ścieżką dla Kerrigan Tricii Helfer, ale teraz już nie jestem taki pewny, że będę grać tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System artefaktów póki co wydaje się być złym pomysłem. Nie dość, że postacie dłużej grających będą silniejsze (inaczej różnica opierałaby się o skill, a nie o zwiększoną w ten sposób statystyczną siłę postaci), to też będą dawać zerowe opcje customizacji, bo jak zwykle pojawi się konkretny, najlepszy build dla danego bohatera, a reszta będzie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować