Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maciej Żurawski na okładce gry Pro Evolution Soccer 6!

135 postów w tym temacie

borek i kołtoń Nareszcie jacyś prawdziwi komentatorzy a nie jakis tam szpakowski co materazzi`ego z metzelder`m myli czy szaranowicz co sie woglr nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł XmatiX-a. Fajnie by było mieć taką piłeczkę z logo PES-a chocby tylko po to zeby polozyc ja sobie na szafie i chwalic sie kolegom:D. A tak w ogole to jak zobaczylem tego newsa ze PES bedzie w polskiej wersji z polskim komentarzem, to najpierw dluuugo nie wierzylem a pozniej zaczalem sie cieszyc jak male dziecko z grzechotki :D:D. WIEEEELKI plus dla CDP że zatrudnili takich dobrych komentatorow ( wg mnie lepszych od Szaranowicza i Szpakowskiego ). Gram w PES-a odkad ukazal sie na PC (chyba 3 czesc) i zawsze o tym marzylem:D. Mam nadzieje ze nagracie tez z nimi duzo nazwisk graczy, bo w FIFIE 06 wlasnie to bylo najgorszym elementem komentarzu ( komentatorzy wiecej mowili ogolnie, np. ale swietnie podal , a wg mnie powinno byc cos w stylu ,,Szymkowiak świetni e podal do Żurawskiego, Żurawskiiiiii i gooool'''':D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do CDP: na poczatku bylo mowione ze PES 6 ukaze sie dopiero w pazdzierniku, a teraz piszecie, ze ukaze sie w III kwartale ( a wiec najpozniej we wrzesniu ) . Ktora data jest prawdziwa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:33, cz4rek napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie do CDP: na poczatku bylo mowione ze PES 6 ukaze sie dopiero w pazdzierniku,
a teraz piszecie, ze ukaze sie w III kwartale ( a wiec najpozniej we wrzesniu ) . Ktora data
jest prawdziwa??:D


Na pewno nie III kwartał. Ale czy w październiku to jeszcze chyba za wcześnie prorokować. Będziemy na gram.pl informować na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:57, Igor FCBayern napisał:

Zurawski? Moze byc, ale wolalbym na okladce PES6 zobaczyc Ebiego Smolarka. Albo chociaz Frankowskiego.

Franek był już jeśli dobrze pamiętam na Fifie więc może lepiej Ebi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<jupi> i najbardziej ciesze się z tego że komentować będzie najlepsza para komentatorów w polsce tak krytykujecie Żurawia a ciekawe jaki inny Polski piłkarz strzelił 20 goli za granicą ee ????? a wcale liga szkocka nie jest taka słaba przykład:Rangersi byli w 1/8 ligi mistrzów więc liga szkocka nie jest słaba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście zaczyna denerwować brak jakichkolwiek informacji o dacie wydania PES 6 , mimo że przecież na innych serwisach z grami już ona jest ( podobno 27.10), denerwuje mnie także podejście do Mistrzostw Polski. Ostatni news o Mistrzostwach i ogolnie o PES jest jeszcze sprzed finału. Zero informacji o zwycięzcy i przebiegu finału, nawet na oficjalnej stronie mistrzostw. Ja niestety nie byłem na finale, bo nie mogłem, a baardzo chciałbym się dowiedzieć kto go wygrał. Na dodatek, kiedy w tym temacie zapytalem, czy wyjdzie ona w III kwartale, odpowiedziano ze raczej nie, a ta data dalej figurowała i nie była przez dłuższy czas poprawiona. Zastanawiam się, czy CDP w ogole zalezy na tej grze. Bo np. o Gothicu 3 ciągle dają jakieś nowe informacje, a po liczbie komentarzy widać, że PES ma niewiele mniej fanów chętnych do zakupu szóstki. Naprawdę ciężko mi to mówić, bo zawsze uwazałem CDP za najbadziej profesjonalnego i najlepszego wydawcę gier w Polsce. Pozdrawiam, i liczę na jakies informacje o PES 6 PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować