Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Phil Spencer: kluczowe miesiące dla sprzedaży konsol dopiero nadejdą

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

- Chcę wygrać tę generację - jasno mówi Phil Spencer. Na razie to jednak PS4 jest na zdecydowanym prowadzeniu. Przedstawiciel Microsoftu stara się nie przywiązywać do tego większej wagi.

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: Phil Spencer: kluczowe miesiące dla sprzedaży konsol dopiero nadejdą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wygraja oferuja techniczne gorszy sprzet za te sama cene nie maja fajnych gier, Sony teraz pokazala mase fajnych tytułów a Microsoft dla QB nie kupie konsoli bo wyglada na średniaka. Cena na polska premiere tez jest chora taniej moznabyło kupić XOne sprowadzając z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 12:12, Maciej2801 napisał:

Cena na polska premiere tez jest chora taniej moznabyło kupić XOne sprowadzając z UK.

Skąd? Na Amazonie kosztuje 350 funtów, z kosztami przesyłki wychodzi 1900 zł.

Poza tym, Sony pokazało trailery, więc lepiej się tak nie jarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak ten pan ma zamiar wygrac generacje z gorszym sprzętem i tylko QB na kture pewnie poczekamy jeszcze ze 1.5 roku no i jest jeszcze halo 5 ale panowie z ms zamiast wydac je jak najszybciej by ratowac xklocka to zrobil jakies remaster 1 2 3 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fun fact: dawno dawno temu w Microsofcie mówili, że jak ktoś osiągnie 10 milionów sprzedanych konsol jako pierwszy, to wygra generację.

Teraz jak przegrywają to nagle, że nie wszystko jeszcze stracone. Uwielbiam PR speak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wszystko wskazuje na to że MS zajmie ostatnie miejsce w tej walce bo WiiU powoli przechodzi do ofensywy. Do końca roku wychodzą 4 mocne tytuły a na przyszły jest masa ciekawych zapowiedzi. PS4 jest poza zasięgiem i MS i Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Sony już nie dogonią, jednak przepaść będzię malała. Konsole tanieją, część graczy prędzej czy później zapatrzy się w tą z przeciwnego obozu.

Szczególnie gdy biblioteka gier urośnie to sensownych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta i za rok ruszy, do boju Wasza kampania świąteczna pod tytułem Rise of the Tomb Raider, gra która na Waszym sprzęcie sprzedała się w "astronomicznych" ilościach, ta. :)
I już zostając przy przyszłym roku, MS nie dość że wydało kupę szmalu na czasowy ex to jeszcze wyda drugie tyle, żeby sprzedał się na tej właśnie konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę że najbliższy sezon świąteczny będzie kluczowy. Albo MS zacznie odrabiać straty do Sony albo już do końca generacji będzie się ciągnąć w ogonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować