Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Titanfall pojawił się tryb rozgrywki bez tytanów

8 postów w tym temacie

Pograłem trochę w Titanfall''a w ostatni weekend (było dostępne 48 godzin rozgrywki od momentu odpalenia gry po raz pierwszy) i muszę stwierdzić jedną rzecz - mimo tego, że gra jest dobra i strasznie grywalna -momentami zastanawiałem się nad zakupem- to w ostatecznym rozrachunku są dwa tytuły w które grało mi się lepiej. Pierwszy z nich to Hawken który jest zdecydowanie lepszy pod względem rozgrywki wielkim robotem a drugi to Crysis 2, gdzie jeśli mowa o mobilności żołnierza to jedyną opcją której ten nie ma względem Titanfall jest bieganie po ścianach (a posiada znacznie więcej innych urozmaiceń). Moim zdaniem Titanfall bardzo sprawnie połączył dwie wyżej wspomniane gry ale przy tym jest maksymalnie prosty przez co w pewien sposób "ograniczony" i wolę właśnie zagrać w grę w której dostosowywanie postaci to coś więcej niż wybór broni więc jestem strasznie niezadowolony z wyłączenia serwerów do Crysisa 1 i 2 bo gdyby utrzymano je dalej to nie musiałbym zadowolić się Titanffal''em, który mimo tego, że jest dobrą grą nie daje mi tyle frajdy co wymienione przeze mnie inne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem trochę w Titanfall''a w ostatni weekend (było dostępne 48 godzin rozgrywki od
> momentu odpalenia gry po raz pierwszy) i muszę stwierdzić jedną rzecz - mimo tego, że
> gra jest dobra i strasznie grywalna -momentami zastanawiałem się nad zakupem- to w ostatecznym
> rozrachunku są dwa tytuły w które grało mi się lepiej. Pierwszy z nich to Hawken który
> jest zdecydowanie lepszy pod względem rozgrywki wielkim robotem a drugi to Crysis 2,
> gdzie jeśli mowa o mobilności żołnierza to jedyną opcją której ten nie ma względem Titanfall
> jest bieganie po ścianach (a posiada znacznie więcej innych urozmaiceń). Moim zdaniem
> Titanfall bardzo sprawnie połączył dwie wyżej wspomniane gry ale przy tym jest maksymalnie
> prosty przez co w pewien sposób "ograniczony" i wolę właśnie zagrać w grę w której dostosowywanie
> postaci to coś więcej niż wybór broni więc jestem strasznie niezadowolony z wyłączenia
> serwerów do Crysisa 1 i 2 bo gdyby utrzymano je dalej to nie musiałbym zadowolić się
> Titanffal''em, który mimo tego, że jest dobrą grą nie daje mi tyle frajdy co wymienione
> przeze mnie inne tytuły.

Kup więc Crysisa 3. Strasznie podobało mi się multi w Crysisie 2, ale to w 3 totalnie mnie zmiażdżyło. Bardziej rozbudowane, dopracowane, imo lepsze mapy(przynajmniej 2 testowe w demie były naprawdę dobre), tryb hunter(oddział marines bez mocy vs. niewidzialni obcy z łukami). Niestety nie wiem jak z aktywnością graczy teraz, bo ogólna opinia o tym multi nie była tak ciepła jak moja ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Respawn opierała się jak mogła, ale ostatecznie uległa naporom ze strony dzieciarni spod strzechy CoDa.
Na całe szczęście - grać nikt nie każe. Szkoda tylko, że wydawnicza kasa jest na takie bzdury marnowana, ale z drugiej strony - kasa nie moja, do kieszeni nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:41, Rakit napisał:

Titanfall bardzo sprawnie połączył dwie wyżej wspomniane gry ale przy tym jest maksymalnie
prosty przez co w pewien sposób "ograniczony" i wolę właśnie zagrać w grę w której dostosowywanie
postaci to coś więcej niż wybór broni więc jestem strasznie niezadowolony z wyłączenia

Dziwi mnie ten tekst. Titanfall i słaba customizacja pilota? Czy Crysis 2 pozwalał na aż tak dużo w porównaniu z Titanfall''em- wybór dwóch broni, umiejętności specjalnej, dwóch skilli pasywnych, gadżetu, typu granatów i jednej karty? No, to faktycznie szkoda, że serwery wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować