Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Saints Row nigdy nie spoważnieją - w ich nowej grze udacie się prosto do piekła

21 postów w tym temacie

"Piekielni Święci":D Może byc ostro. Oczekuję nawiązań do Diablo, Constantine`a i Hellboy`a, a także prozy LaVey`a:D Co prawda nie dałem rady przejść żadnej części SR (próbowałem wiele razy, ale to nie dla mnie), do czwórki nawet nie podszedłem, ale na to chyba się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Volition ujawniło, że Saints Row doczeka się samodzielnego dodatku i wersji na next-geny"
Zdecydujmy się: albo to samodzielny dodatek tak jest na oficjalnej stronie Deep Silver -jak dodatek to do czegoś, a wątpię czy do pierwszego Saints Row. Wtedy powinno być
"Volition ujawniło, że Saints Row IV doczeka się samodzielnego dodatku i wersji na next-geny"

Albo mówimy o samodzielnym tytule Saints Row: Gat out of Hell- tak jak pisze w tekście źródłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Johnny Gat oraz Kenzie, ta dwójka uda się do piekła, by uratować stamtąd swojego szefa. Nie powiemy kim jest, by nie robić niepotrzebnych spoilerów, ale kto przeszedł Saints Row IV, ten wie o kim mowa."

Po pierwsze - Kinzie, nie Kenzie.
Po drugie - gdzie tu spojler? Przecież wszyscy doskonale wiemy, że "szefem" jest... szef, tj. "Boss", tj. grywalna postać z każdej poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po drugie - gdzie tu spojler? Przecież wszyscy doskonale wiemy, że "szefem" jest... szef,
> tj. "Boss", tj. grywalna postać z każdej poprzedniej części.

Chodziło raczej o to, kim zostaje Prezydent (bo Szefem to on był w SR2 i SR:TT) na koniec SRIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MA-SA-KRA: znów remaster na te wspaniałe next-geny. Ciekawe ile jeszcze miesięcy (lat?) będziemy czekać na jakąkolwiek nową dobrą markę? Bo teraz albo crossgeny, reedycje lub przeciętne premiery. Tragedia ta cała "next dżenerejszyn"...

Co do samej gry to ja nawet jeszcze nie przeszedłem do końca trójki, w kolejce czeka kompletne wydanie czwórki w premierowej wersji no i koniecznie trzeba będzie nabyć też ten stand alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe kiedy zabiorą się za optymalizację. Od dwójki czekam na nią.
Przecież porty SR:TT i SRIV zrobione przez Volition miały bardzo porządną optymalizację. Core2Duo Q6600 i GTX460 całkowicie wystarczają do komfortowej rozgrywki. To tylko tragiczny port SR2 (swoją drogą wyprodukowany przez mało znane wtedy na świecie polskie studio, czyli... CDProjekt) był absolutnie niegrywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować