Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna gra z minionej generacji wybiera się na PS4 i X1

53 postów w tym temacie

To już nawet nie jest niepoważne, tylko nienormalne.Oczekiwałem jakiś nowych gier(nie tylko z dobrą grafiką, ale z większa interakcją ze światem, albo z lepszą destrukcją otoczenia), ale zamiast nowych gier to dostajemy odgrzane kotlety.Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kajmal dokładnie. Jakaś pieprzona zmora next gena naszła. Zamiast starać się, próbować tworzyć nowe tytuły skoro twórcy mają nieograniczone pole do popisu to walą rimejki jeden za drugim. Chłam i chamstwo! A nadziane gówniarzerie i tak będą to kupować, a twórcy dalej remake''ować. Tak się stało z płatnymi DLC i tak będzie z remak''owaniem. To jest tylko głupota graczy że się na to zgadzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższe komentarze zastanawia się co w tym złego. Nikt wam nie narzuca zakupu tych remasterów. To, że twórca artykułu zasugerował wam, że wszyscy mają dość odświeżania gier z poprzedniej generacji, nie oznacza to, że powinniście tak myśleć. Przez całe to zamieszanie, większość zapomina, że powstaje też wiele nowych świetnych tytułów. Odświeżone wersje gier są przeznaczone głównie dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z danymi tytułami w poprzedniej generacji. A krytykują tą sprawę w większości ludzie, którzy spodziewają się co najmniej 3 nowych marek na nową generację tygodniowo. Wiadomo gdzie to ich kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ty i tak nie masz konsoli.

Anyway, jakie chamstwo? Nie chcecie - nie kupujecie. Remake''i nie są dla was. A nowe gry powstają, chyba że coś mnie ominęło i takie gry jak Bloodborne, The Order, Forza Horizon, Wiedźmin 3, Wolfenstein i im podobne to tylko halucynacja z niedożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie poczekam z kupnem nowego PC-ta do czasu wyjścia "prawdziwych" gier nowej generacji, takich jak choćby AC: Unity (choć tutaj pewnie odgrzeją stary silnik) i Wiedźmin 3. Wtedy dopiero okaże się, jakie realne wymagania sprzętowe będą miały produkcje przeznaczone na wszystkie platformy i dobrym zakupem będzie można "pokryć" całą nową generację (bez potrzeby upgrade''u przez kilka kolejnych lat). Praktykuję i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież ty i tak nie masz konsoli.
>
> Anyway, jakie chamstwo? Nie chcecie - nie kupujecie. Remake''i nie są dla was. A nowe
> gry powstają, chyba że coś mnie ominęło i takie gry jak Bloodborne, The Order, Forza
> Horizon, Wiedźmin 3, Wolfenstein i im podobne to tylko halucynacja z niedożywienia.

Wiedziałem, że zaraz staniesz po stronie "biednych" twórców.I mam prawo narzekać, nawet jak gram na pc, bo to też dotyka pc-ta i nie mówiłem tu o "nowych" grach z nazwy, tylko o nowych grach, gdzie mamy rzeczywiście coś innowacyjnego.Właśnie tą nową grą był Wolfenstein oraz będzie nią W3(mam taką nadzieję)!

KRTcutter@ Nie przypominam sobie takiego odgrzewania po wyjściu PS3/Xboxa 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że Remake''ów wychodzi coraz więcej i więcej i jeśli to będzie dalej szło w tym kierunku to niedługo nowych gier będzie mniej niż tych remake'ów .. a taka sytuacja nie była by za ciekawa ;P Swoje zdanie nadal podtrzymuję. Generacja odgrzewanych kotletów wciąż w formie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że dotyka, skoro nowe gry powstają i jest ich całkiem sporo. Jak masz czas by je wszystkie ograć, to gratuluję, bo ja np. nie ograłem ani Metro Last Light ani Sleeping Dogs. I te remake''i są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 16:58, Henrar napisał:

I co z tego, że dotyka, skoro nowe gry powstają i jest ich całkiem sporo. Jak masz czas
by je wszystkie ograć, to gratuluję, bo ja np. nie ograłem ani Metro Last Light ani Sleeping
Dogs. I te remake''i są dla mnie.


Owszem.Powstają i w 2015 będzie pełno nowych gier, a czasu mało na ogranie tego wszystkiego.A do samego odświeżania tytułów nic nie mam, tylko teraz jest za dużo tego.Tak na dobrą sprawę, to Metro Redux jest świetnym przykładem jak odświeżyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie wrażenie że twórcom skończyły się pomysły na gry i dlatego remasterują dobre tytuły gdyż wiedzą że na nich zarobią, smutne to.

BTW Widzę że gram zaczyna odczuwać spam boty, patrz post wyżej ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 19:10, Tarasada napisał:

Ja mam takie wrażenie że twórcom skończyły się pomysły na gry i dlatego remasterują dobre
tytuły gdyż wiedzą że na nich zarobią, smutne to.

No pewnie przecież łatwiej i taniej jest wydać to samo tylko na nowe konsole i zarobić niż stworzyć całkowice nowy tytuł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 19:10, Tarasada napisał:

BTW Widzę że gram zaczyna odczuwać spam boty, patrz post wyżej ;(.


One tu szaleją od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy pierwszego świata: na nowych konsolach nie ma w co grać... ale ogólnie to źle, że się robi reamake''i gier z minionej generacji na current geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> One tu szaleją od miesięcy.

Tak ale był dość długi okres, że nie było ich widać. To kurestwo znów wróciło. A co do rimejków to też widzę tutaj cofanie się w czasie bo tytułów nowych nie ma aż tyle by zaspokoić kogoś kto kupił nextgena. Więcej indyków (akurat niekoniecznie złych ale jednak) wychodzi w oprawie z początku lat 90''s zamiast na odwrót. Owszem gracze wymagają z każdą generacją coraz to więcej a twórcy potrzebują coraz to więcej funduszy na tytuł AAA by ich zapotrzebowania zaspokoić i myślę, że dlatego gry powstają coraz dłużej niestety a co za tym idzie ---> gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i grać w tzw zapychacze jakimi są właśnie rimejki i indyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, otrzymaliśmy tę nową jakość grania, co była tak szumnie wyczekiwana :D Nie dość, że w momencie premiery nowe konsole były mocno z tyłu za PC to teraz ciągną grubym sznurem ponownie kompy w dół a co za tym idzie pewnie znów każdy twórca będzie miał gdzieś optymalizację... :/ A tak zapowiadali super możliwości i to w 1080p@60fps, teraz przy połowie tych wartości są wszyscy mocno happy.

@KRTcutter
U la la, a jakież to "nowe świetne tytuły" do tej pory wyszły? I nie wymieniaj mi tu cross-genów.

@Henrar
Oczywiście, że to haluny bo ja nic next-genowego w tych tytułach nie widzę. To, że tekstura ręki będzie ostrzejsza o niczym nie świadczy.

@Infinitiv
Problem w tym, że choćby Wiedźmin 3 będzie mocnym downscallem na konsole i zapewne też i na PC, by zatuszować przepaść. Czytałeś wypowiedź Redów, że i tak cieszą się w ogóle z uruchomienia tej gry na XONE? A do premiery tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 00:07, porckypizgus napisał:

Tak ale był dość długi okres, że nie było ich widać. To kurestwo znów wróciło.


Znaczy cokolwiek zastosowano w ramach walki z nimi okazało się nie do końca skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 00:22, Agntx napisał:

Oczywiście, że to haluny bo ja nic next-genowego w tych tytułach nie widzę. To, że tekstura
ręki będzie ostrzejsza o niczym nie świadczy.

A co było "next-genowego" w tytułach wychodzących na początku poprzedniej generacji?

Proszę wymienić te gry i co dokładnie rewolucyjnego wprowadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować