Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne zadebiutuje na początku lutego

22 postów w tym temacie

Ja z racji premiery PS4 dopiero zakupiłem PS3 i nadrabiam zaległości : )
Ale myślę, ze z PS4 nie będę czekał do premiery PS5 bo dla takich gier jak Bloodborne warto zakupić tę konsolę : )
Poczekam może do jakiejś wersji Slim i wtedy PS stanie obok PS3 i PS2 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, jak i Final Fantasy XV dwie gry, ba! - dwa murowane hity których nie będę w stanie ograć przez najbliższy czas z racji braku PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bloodborne, jak i Final Fantasy XV dwie gry, ba! - dwa murowane hity których nie będę
> w stanie ograć przez najbliższy czas z racji braku PS4
To poczekasz na port na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:37, zadymek napisał:

To poczekasz na port na PC ;)


Nie wydaje mi się by SONY wypuściło na inne platformy takiego exclusive''a jakim jest Bloodborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:37, zadymek napisał:

To poczekasz na port na PC ;)


Akurat w port FFXV szczerze wątpię, a na Bloodborne na PC po prostu nie ma szans. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest chyba rekord. 6 exclusivów na PS4 w ciągu 6 miesięcy. I niech teraz ktoś powie że długo biblioteka gier na nową generacje będzie pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:51, Henrar napisał:

To się nie doczeka :P
Gra współtworzona przez SCE == szanse na PCtowy port równe zero.

A zadymek na to: zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 13:31, CDRV napisał:

Dark souls 1 i 2 sa na pc to i bloodbourne bedzie o ile sie dobrze stprzeda a jedynym
pytaniem jest kiedy....


Tu nawet nie ma pytania, tak samo jak Demon''s Souls po prostu się nie ukaże ani na Xboksie, ani na PC. ;P Sony nie ma interesu w tym żeby wydać tą grę nigdzie indziej niż na ich konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 13:31, CDRV napisał:

Dark souls 1 i 2 sa na pc to i bloodbourne bedzie o ile sie dobrze stprzeda a jedynym
pytaniem jest kiedy....

Dark Souls nie było współtworzone przez SCE.
Demons Souls widziałeś na PCcie? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po rozczarowującym DS 2 ta gra średnio mnie interesuje

Dwójkę jednak robiła inna ekipa (co najbardziej widać w kreacji świata). Tutaj wraca Miyazaki i reszta osób odpowiedzialnych za DS i DkS 1.

Cóż, razem z Wiedźminem to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra pierwszej połowy 2015 ( a jeszcze czai się nowy Batman, MGS i The Order, w przypadku ostatniego poczekam raczej na obniżki, za dużo rzeczy do 0grania)

Wszystkie materiały i wywiady napawają optymizmem. Teraz czekać na potwierdzenie daty dla NA/EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 15:48, hendrix napisał:

Dwójkę jednak robiła inna ekipa

Podoba mi się bardziej określenie " Team B " From software ale pod tym względem przyznam Ci jednak rację o tym nie można zapominać . Zwłaszczą że DLC do 1 które robiła jeszcze " właściwa ekipa " było także znakomite i zmiotło poziomem całą 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest szansa na Bloodborne na innej platformie. Sony nie jest głupie i jak gra będzie świetna to kiedyś tam zrobi remastera na PS5 ;)

O porcie na PC albo Xboxa można zapomnieć i im szybciej to sobie niektórzy uświadomią tym lepiej dla ich samopoczucia ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_published_by_Sony_Computer_Entertainment#PlayStation_3

Proszę o wskazanie gier z tej listy, które opuściły platformy Sony (pomijając gry MMO z oczywistych względów). Wtedy to będzie niezbity dowód, że Bloodborne już powstaje na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować