Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadciąga Icewind Dale: Enhanced Edition!

27 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co zostało wycięte z oryginalnej gry? Bo nigdzie w googlach nie mogę tego znaleźć. Wycinki z Tormenta można znaleźć w pierwszym lepszym linku, a tutaj ciemność widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore zaskoczenie. Gdy zobaczyłem info o odświeżonej edycji to od razu pojawił się rogal na gębie :). Dodam też, że niedawno zainstalowałem pierwszą część z zamiarem jej przejścia. No i chyba sobie poczekam. Zakładam też, że jak w przypadku BG EE również nie będzie wsparcia polskiej wersji. Smutno trochę. Mam nadzieję, że fani wezmą się za jakieś spolszczenie. Co do samej gry, miło ją wspominam. To mój pierwszy RPG, który zbliżył mniej do Baldur''s Gate czy Neverwinter Nights.
Niesamowity klimat, który przyciągnął mnie bardziej niż sam Baldur.
No i późniejsza dwójka, która zapełniła lukę po przejściu BG2. Również rewelacyjna.
Tego klimatu nie da się zapomnieć. Nie zważając na opinie odświeżona produkcja będzie gratką dla wielbicieli gatunku, tych, którzy nie grali, ale mieli styczność z BG lub też dla tych, którzy mają niedokończone sprawy(np ja, po 6 latach kiedy to zakończyłem przygodę na 5 akcie gry). Tak więc jeśli o mnie chodzi to jest do czego wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MODŁY WYSŁUCHANE! :D Grałem w jedynkę daawno temu, podobała mi sie, ale z braku czasu nie przeszedłem. Lata mijały, płyta z grą się popsuła, nie było woli, by kupować drugi egzemplarz... teraz z chęcią zakupię i to! :D Mam nadzieję tylko, że będzie wersja polska z dubbingiem (który mi się bardzo podobał).
IWD lubiłem bardziej od Baldura, hah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 22:33, Ald_varel napisał:

Spore zaskoczenie. Gdy zobaczyłem info o odświeżonej edycji to od razu pojawił się rogal
na gębie :). Dodam też, że niedawno zainstalowałem pierwszą część z zamiarem jej przejścia.
No i chyba sobie poczekam. Zakładam też, że jak w przypadku BG EE również nie będzie
wsparcia polskiej wersji. Smutno trochę. Mam nadzieję, że fani wezmą się za jakieś spolszczenie.
Co do samej gry, miło ją wspominam. To mój pierwszy RPG, który zbliżył mniej do Baldur''s
Gate czy Neverwinter Nights.


Heh, pamiętam chyba z rok temu, jak na forum BGEE ktoś zrobił ankietę o następnej grze, za którą powinien zabrać się Beamdog i od razu posypały się głosy za Icewindem :-) To następny będzie Fallout czy Planescape? ;-D A z tym tłumaczeniem to na pewno będzie tak, jak w przypadku BGEE, wsparcie pojawiło się po kilku miesiącach, kiedy zaimplementowali do gry tłumaczenie grupy wolontariuszy ze społeczności. Z tego, co się orientuję to niedługo powinno się ukazać tłumaczenie zawartości z BG2EE, a potem pewnie wybiorą kolejną grupę, która zabierze się za Icewinda. Z resztą poziom jest wyjątkowo przyzwoity, tylko szkoda, że nie postarali się o jakiś oficjalny przekład, jak by nie patrzeć fani robią to za darmo... No, ale, mam nadzieję, że te "sześć rozbudowanych questów" dorówna długością tym "czterem nowym postaciom" z BG2EE, wtedy bodajże wprowadzili do gry więcej contentu niż liczył sobie cały Tron Bhaala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować