Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Nie będzie Call of Duty 3 na PC!!!!!

22 postów w tym temacie

No właśnie tytuł topicu mówi sam za siebie.Moi tajni agenci;-) donoszą że CoD3 wyjdzie tylko na konsole, co o tym myślicie...
Szykujcie gramowiczową żałobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak, żeby ta gra została już na konsolach. Dwójka jest totalnie spierdzielona i ułatwiona przez samoregenerację, więc niech nie wydają tego na PC, bo to wstyd tak skopać świetną grę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 09:06, Pajonk78 napisał:

Wolałbym jednak, żeby ta gra została już na konsolach. Dwójka jest totalnie spierdzielona i
ułatwiona przez samoregenerację, więc niech nie wydają tego na PC, bo to wstyd tak skopać świetną
grę. :(

lols no z tym to sie stanowczo niezgodze, a że gra jest ułatwiona ? Chyba żartujesz....owszem gra jest łatwa ale jak grasz na najłatwiejszym poziomie....spróbuj zgrać na najcięższym kiedy to od 2 kul możesz zginąć, zresztą wydaje mi się że brak paska zdrowia wprowadza odrobinke realizmu, no a sama regeneracja zastępuje porozrzucane po całym polu bitwy apteczki (przyznaj że to też w poprzednich częściach mogło sie wydać dziwne, wkońcu to wojna, kto rozrzuca apteczki po polach). Mam nadzieje że CoD 3 wyjdzie na blaszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 10:14, Skwarek pl napisał:

lols no z tym to sie stanowczo niezgodze, a że gra jest ułatwiona ? Chyba żartujesz....owszem
gra jest łatwa ale jak grasz na najłatwiejszym poziomie....spróbuj zgrać na najcięższym kiedy
to od 2 kul możesz zginąć

W fps-y gram tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie - jedynie pierwsze etap przechodzę na niższym, aby zapoznać się z mechaniką gry. Tak samo było tutaj - zginąłem aż 3-4 razy: dwa razy od własnego granatu i tyleż samo, gdy ktoś zaszedł mnie od tyłu. :P Przejście jej zajęło mi około 7-8 godzin - mało!

>zresztą wydaje mi się że brak paska zdrowia wprowadza odrobinke

Dnia 12.07.2006 o 10:14, Skwarek pl napisał:

realizmu, no a sama regeneracja zastępuje porozrzucane po całym polu bitwy apteczki (przyznaj
że to też w poprzednich częściach mogło sie wydać dziwne, wkońcu to wojna, kto rozrzuca apteczki
po polach).

A i owszem: brak paska życia to dobra sprawa i z realizmem mająca wiele wspólnego, ale samoregeneracja to debilizm i wielkie G, a nie realizm i tego będę się trzymał. Tak samo jak i rozrzucone wszędzie dookoła apteczki, ale... dlaczego nie wprowadzić takiego patentu jak w MoH: PA? W grupie zawsze jest medyk, który może nas uleczyć określoną ilość razy - wtedy mamy prawdziwy realizm i nie kierujemy jakimś UberSoldierem. :P

>Mam nadzieje że CoD 3 wyjdzie na blaszaki
Ja natomiast wprost przeciwnie: jak napisałem wyżej - ta gra nie powinna już opuszczać konsol, gdyż ją totalnie spierdzielili. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że tak szybko ją przeszedłeś to zagraj sobie w multi i nie marudz albo ją sprzedaj. Co do twojego ostatniego zdania to takie życzenia zachowaj dla siebie....przecież nikt ci nie każe jej kupować xD, nie podoba ci sie-nie kupuj, nie kupujesz-niemarudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:04, maciekstaar napisał:

No właśnie tytuł topicu mówi sam za siebie.Moi tajni agenci;-) donoszą że CoD3 wyjdzie tylko
na konsole, co o tym myślicie...
Szykujcie gramowiczową żałobę...



Masz rację call of duty 2 big red one czy jakoś tak terz nie ma na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 11:20, Darkstar181 napisał:

> Dziwne...
> W necie pojawił sie trailer CoD 3.
Co w tym dziwnego? Trailer z PS3, nie PC :)

Och,jaki ja głupi!. :D
A już sie napaliłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam na jakieś stronie, w języku angielskim, i z tego co zrozumiałam CoD ma wyjść i na PC i na konsole ;]] no chyba, że coś mi się pomyliło ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 11:25, BriaTharen napisał:

Czytałam na jakieś stronie, w języku angielskim, i z tego co zrozumiałam CoD ma wyjść i na
PC i na konsole ;]] no chyba, że coś mi się pomyliło ;>

no właśnie, też już o tym czytałem, w sieci jest mnóstwo info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować