SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Filmik już widziałem, ale i tak trzeba przyznać, że grają świetnie. Dziwie się jednak czemu takie osoby nie zaczną grać np w reprezentacjach swojego kraju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:20, bartek002 napisał:

jezu jakie to stare


Aż tak się nie wysilaj jeśli chodzi o komentowanie filmików innych. Poza tym to mi przysługuje prawo takich komentarzy odnośnie twej osoby bo mogę się założyć, że sam wygrzebałeś ten link z poprzednich stron. Nie wspomnę już o fakcie, że skoro ty widziałeś już to wcześniej to nie znaczy, że inni, którzy tu wchodzą go widzieli. Podaruj więc sobie takie posty i nabijaj je gdzie indziej.

PS: Imię Boga pisze się z dużej litery, ale przypuszczam, że o funkcji klawiszu "Shift" raczej nie słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:55, Rumcajs52 napisał:

Każdy może komentować filmiki innych. I koleś ma rację, bo było to już wiele razy ;)

Co nie znaczy, że takie posty są wskazane...

Yah... Dremora znaczy się, nie rób z igły widły. Widzisz, że ktoś reprezentuje niski poziom, to nie zniżaj się niego i odpuść sobie takie pseudo-pouczające wywody.

A co do filmiku zapodanego przez ciebie... Dobrze, że głosiki miałem stosunkowo cicho nastawione, bo pisk straszliwy. Tego typu motywy wcale mnie nie śmieszą :/.

Piciambeer, mają ludzie świra ;]. Mocni są, odrazu mi się Shaolin Soccer przypomniał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 14:01, Piciambeer napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=OaDSiGQVEBg&feature=dir

Ładnie sobie pogrywają:) Ale organy władzy jak zwykle zabawę popsuli ;D

On już kiedys był tutaj pokazywany. Ale to nie jest w 100% realne. Widać w tym troche oprawe komputerową. Hmm tak patrząc to duża większość to komputer więc nie ma tutaj czym się zachwycać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jezu jakie to stare

Dnia 27.03.2008 o 15:32, Dremora napisał:

PS: Imię Boga pisze się z dużej litery, ale przypuszczam, że o funkcji klawiszu "Shift"
raczej nie słyszałeś.


buahaha.. Jezus to nie Bóg, pozatym daj sobie spokój z poprawianiem takich drobiazgów bo poco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się