SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 17:43, Smerdek napisał:

http://youtube.com/watch?v=6wzMJ_RdgHg&search=hoost - długi filmik ale wymiatający!:D


No kurka musze cos takiego zorganizować u mnie na uczelni:) hehe:) fajny pomysł:) ale jak pomyśle o tym wyrwanym włosku z nosa... aaaauuuccc;) :P Filmik na prawde fajny:) jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:43, Smerdek napisał:

http://youtube.com/watch?v=6wzMJ_RdgHg&search=hoost - długi filmik ale wymiatający!:D


nie mam pytań:)) tylko takich więcej panowie.....

Do pierwszego zdjęcia --> kto by pomyślał, takie porządne zapięcie a rower zwineli;)
do drugiego --> sorki za stary typ tablicy, mam nadzieje że UE się nie doczepi
Trzeciego komentować nie będę (może ktoś się pokusi)
cztery i pięć --> Hmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z was zapewne ma świadomość zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Część z was pewnie ma jeszcze w pamięci wykonanie hymnu narodowego przez Edytkę na ostatnim mundialu. Nie wiem jak wam to powiedzieć, ale w tym roku może być jeszcze gorzej:P http://miniurl.pl/10148 Mam nadzieje, że zespół Czerwone Gitary nie będzie się w żadnym stopniu wzorował na ''piosence'' Biało-Czerwonych Gitar- Mazurek Dąbrowskiego 2006 (do ściągnięcia z podanej przezemnie strony). Reakcje mojej rodziny po przesłuchaniu tego utworu były różne. Od łez śmiechu mojego brata, po teksty dziadka w stylu: I po co my staraliśmy się zachować dorobek naszej kultury podczas Drugiej Wojny Światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:44, Kriss napisał:

Trzeciego komentować nie będę (może ktoś się pokusi)


sory ale o co w tym trzecim chodzi ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 09:49, ŁukiPluta napisał:

sory ale o co w tym trzecim chodzi ? ;/


Ta reklama dachów pierwotnie wisiała na dachu właśnie. I ten dach się załamał. "Wyróżnia nas jakość". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 10:52, Marrbacca napisał:

> Jakbym niezobaczył to bym nieuwieżył !! To sie nazywa sprawność ...
>
> http://www.metacafe.com/watch/120476/magic/
Niemożliwe :O Może on miał to jakoś ustawione??

A kto powiedział że układa to pierwszy raz?
Swoją drogą to i tak trudno jest to ułozyć drugi, czy trzeci raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 10:58, Darkstar181 napisał:

A kto powiedział że układa to pierwszy raz?
Swoją drogą to i tak trudno jest to ułozyć drugi, czy trzeci raz.

To, żeby dojść do takiej wprawy, to chyba setki razy trzeba ułożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:01, Marrbacca napisał:

To, żeby dojść do takiej wprawy, to chyba setki razy trzeba ułożyć...

Setki niestety nie ;-) - setki razy to jest tak naprawde jeden dzien. Na to potrzeba zdecydowanie duzo wiecej czasu. Trzeba miec wszystkie mozliwe sposoby czy serie ruchow sluzace do dojscia do potrzebnego ustawienia wycwiczone tak, zeby je sobie przypomniec w tych ulamkach sekund. Kolejna rzecza jest oczywiscie, koordynacja oko-reka czy umiejetnosc obracania dwiema plaszczyznami (scianami) na raz. Do tego zapewne trzeba znac kilka sztuczek o ktorych smiertelnicy, w tym ja, nie wiedza :).
A samo w sobie ulozenie kostki jest proste. To jest zdecydowanie schematyczna zabawka (jak juz sie wie CO robic ;)) - nie jest az tak istotne nawet polozenie poszczegolnych kolorow na kostce. Wystarczy tylko wiedziec, ze np. taki ruchy przeniesie nam dany klocek w ta miejsce ;P i ich wytrenowaniu tak, by nie musiec spogladac na kartke by je sobie przypomniec.
Dla srednio wycwiczonego czlowieka, ulozenie kostki to kwestia ok. 6 minut. Po pewnym czasie, i nabraniu pewnosci w tym co sie robi, mozna raczej spokojnie zejsc do tych 3 minut. Dalej to juz wyzsza szkola jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 11:19, Abi Dalzim napisał:

Jezu, jak on machał tymi palcami! Wykonywał kilkanaście ruchów jednocześnie.... Masakra!


Tak? 30 sekund to dużo. Rekord świata wynosi (przynajmniej do 2001 roku)... 22,95 sekund. Pocwiczy jeszcze z 10 lat (ma czas, 6 - letnie dziecko) to spokojnie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się