SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2010 o 17:40, Starscream napisał:

Banda wiesniakow a to ze byla dziewczyna nic nie zmienia bo moze też była wieśniarą :p

Szkoda że pochodzę ze wsi i widzę, że na wsi ludzie może i są trochę zacofani (w sensie nie umysłowym, tylko gospodarczym) ale są bardziej inteligentniejsi i uprzejmi od niektórych MIASTOWYCH...
Także gl z takim nastawieniem MIASTOWY

Nie mówię tu o wszystkich oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2010 o 19:03, Zauri napisał:

okreslenie wiesniak nie jest zwiazane z miejscem zamieszkania imo, to stan umyslu :P

No ale odnosi się do wsi. Znaczy powiem tak: ja nie mam jakiś kompleksów czy czegoś związanego z tym że jestem wieśniakiem bo to prawda, i ogólnie również nic do tego nie mam jak jest to używane w kontekście żartobliwym/miłym(sam o sobie często mówię że jestem wieśniak itp).

A to powyżej było użyte właśnie w wieśniackim kontekście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:48, Adeq napisał:


> Banda wiesniakow a to ze byla dziewczyna nic nie zmienia bo moze też była wieśniarą
:p
Szkoda że pochodzę ze wsi i widzę, że na wsi ludzie może i są trochę zacofani (w sensie
nie umysłowym, tylko gospodarczym) ale są bardziej inteligentniejsi i uprzejmi od niektórych
MIASTOWYCH...
Także gl z takim nastawieniem MIASTOWY

Nie mówię tu o wszystkich oczywiście ;)

Zauri ma racje, nie mowilem o ludziach ze wsi:) wiec nie wiem po co sie wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrze, te 18 urodziny to ja już na każdym możliwym serwisie widziałem i od całej mojej gadulcowej listy dostałem. Tutaj pojawiło się już dwa razy. Dajcie se siana, bo po dzisiejszym dniu nie ma już człowieka w Polsce który by tego nie widział O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:20, Piciambeer napisał:

Człowieku, cała ta dyskusja jest o tym filmiku, zanim COKOLWIEK wrzucisz, przejrzyj choćby
dwie ostatnie strony!! >.<



:P No, właśnie się zorientowałem- przepraszam i obiecuję, że odpokutuję ten niecny czyn. W jakiś sposób... Niniejszym chciałbym zgłosić prośbę o wydłużenie czasu edycji postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:23, ThimGrim napisał:

:P No, właśnie się zorientowałem- przepraszam i obiecuję, że odpokutuję ten niecny czyn.
W jakiś sposób... Niniejszym chciałbym zgłosić prośbę o wydłużenie czasu edycji postów
;)


A ja dziękuję - jak poprzedni link chciałem otworzyć, to nie działał, a wcześniej nie widziałem.

Ja dotychczas byłem na dwóch osiemnastkach, na obu było lanie - sam swojej siostrze i koleżance, bo robiły we trójkę, wpie*****łem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam filmik... o andrzeju co to ma sie nie denerwowac ;D...

Nie podaje linka, bo zaraz dostane bana/degrada czy inny syf, ale szukajcie na google: ''Andrzeju, nie denerwuj się!''

Pamietajcie, nie ma niczego czego nie daloby sie wyklepac :D... A jak sie nie wyklepie to sie kupi ''spraja i bedziemy malowac'' ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:43, Piotrek_K napisał:

A ja polecam filmik... o andrzeju co to ma sie nie denerwowac ;D...

Nie podaje linka, bo zaraz dostane bana/degrada czy inny syf, ale szukajcie na google:
''''Andrzeju, nie denerwuj się!''

Pamietajcie, nie ma niczego czego nie daloby sie wyklepac :D... A jak sie nie wyklepie
to sie kupi ''spraja i bedziemy malowac'' ;)...


Dobre to jest, chyba już ktoś dawał tu linka. "Się kupi szpreja i bedziem malować!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze współczującą miną.
- I co?! Co z nią, panie doktorze.
- Cóż... Żyje. I to jest dobra wiadomość.
Ale są i złe: żona, niestety będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych.
- Oczywiście, oczywiście - na to mąż.
- Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesięcznie.
-Tak, tak... - kiwa głową mąż.
-Konieczne będzie pobyt w sanatorium, które zajmuje się tego typu urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje. Koszt sanatorium - 10 tysięcy...
- Boże...
- Tak mi przykro...To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje również leków, które przepiszemy pańskiej żonie, a to bardzo drogie leki..
- Ile? - blednie mąż.
- Miesięcznie 12 - 15 tysięcy złotych.
- Jezuu...
- Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już się może pan dogadać. Myślę, że znajdzie pan kogoś za 10 zł za godzinę...
Cisza.
Mąż chowa twarz w dłoniach.
Nagle lekarz wybucha serdecznym śmiechem, klepie męża po ramieniu:
- Żartowałem! Nie żyje.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:55, FiZbAn09 napisał:

Dziwne mam poczucie humoru , roześmiałem się :D


No ja właśnie też i zastanawiam się, czy to dobrze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się