SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Kiedy tak oglądam na TyTubie te wypowiedzi na temat tej akcji o przabianiu xklocka to mnie po prostu żal ściska. Ktoś tam mówi, że czytał na forach wypowiedzi "Kupiłem konsolę to mogę z nią zrobić co chce" i on powiedział, że to tak samo jak "Kupiłem samochód, to mogę go stuningować" A co, nie może? Kupił to niech sobie tuninguje, moze go nawet na przemiał dać, a co to obchodzi tych co robili ten samochód? Zapłacił? Zapłacił, niech idiota robi co chce. Po prostu śmiech na sali. EDIT, dla wiadomosci, ja wiem, ze on coś tam dalej gadał, ze... coś tam, ale i tak zaprzeczył samego siebie.

A to jest najlepsze: http://www.youtube.com/user/NPNKX360#p/a/u/1/qY6RVRkQygw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhaha ale maila dostalem;p
Hello my dear.
Mam na imię Anita, I saw your profile today at (www.o2.pl). i zainteresował się ty, i będzie również wiedzieć, można więcej, i chcę Cię o przesłanie e-maila na mój adres email więc mogę wysłać moje zdjęcie dla Ciebie, aby wiedzieć, z kim ja jestem. Oto mój adres e-mail (********@***.**). Wierzę, że możemy przenieść tutaj. (Pamiętaj, na odległość lub kolor nie ma znaczenia, ale kwestie miłości dużo w życiu) Dziękujemy i nadal błogosławił,
Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:55, Fumiko napisał:

E-peen Ci to powiększyło


Czy przed chwilą przez przypadek nie pisałaś o tym, że internet powinien być limitowany przy pomocy testów IQ [domyślnie kwalifikując się do tych "nad barierą"]? Hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:35, Choinix napisał:

Czy przed chwilą przez przypadek nie pisałaś o tym, że internet powinien być limitowany
przy pomocy testów IQ [domyślnie kwalifikując się do tych "nad barierą"]? Hipokryzja?


Widziałeś w ogóle link przeze mnie komentowany czy po prostu się czepiasz tu bo w wątku o skrętach zabrakło Ci odwagi/argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:49, Fumiko napisał:

Widziałeś w ogóle link przeze mnie komentowany czy po prostu się czepiasz tu bo w wątku
o skrętach zabrakło Ci odwagi/argumentów?


Znowu robisz to samo, czyli kiedy trafiam na błąd w Twoim rozumowaniu starasz się przenieść rozmowę na inny plan. Nie oczekuję, że się nad moimi słowami zastanowisz, po prostu taka już jesteś.
Co do linku przez Ciebie komentowanego - oczywiście, że widziałem. Blog ten należy do 9-10, góra 12 latka. Czego od niego wymagasz? Rozwiniętych tekstów publicystycznych rodem z komercyjnych gazet? Miał pomysł na bloga, więc go założył. Nie wierzę, że tak strasznie Ci jego obecność przeszkadza, tym bardziej, że jedyne serwery, które zaśmieca, to te onetowe. A blogi onetowe cieszą się jednoznacznym stereotypem, więc bardzo łatwo ich unikać i nie trzeba narzekać jakie to dzieci tam są złe - bo nie są. One po prostu wchodzą dopiero w internetowy świat. I dobrze, że większość rozwija się w takich miejscach jak Onet, a nie zaśmiecają porządne fora. Powracając więc do Twojej, skądinąd głupiej wypowiedzi, Internet nie powinien być w żaden sposób limitowany, bo taki limit można nałożyć na każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:49, Fumiko napisał:

> Czy przed chwilą przez przypadek nie pisałaś o tym, że internet powinien być limitowany

> przy pomocy testów IQ [domyślnie kwalifikując się do tych "nad barierą"]? Hipokryzja?


Widziałeś w ogóle link przeze mnie komentowany czy po prostu się czepiasz tu bo w wątku
o skrętach zabrakło Ci odwagi/argumentów?


Fumiko z tego co zdazylem zauwazyc to straszna z Ciebie zrzęda, na jaki temat bym nie wszedl wszedzie widze Twoje negatywne posty... Moze czas zmienic swoje nastawienie i podejsc do zycia troche bardziej na luzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 22:11, Fumiko napisał:


Przykro mi, ale nie możesz używać tego linku zawsze, kiedy ktoś jest szczebel nad Tobą, gdyż nie zawsze odnosi się to za dobrze do rozmowy.
Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, iż Twoje słowa:
"Jak widzę coś takiego, to jestem za limitowaniem dostępu do internetu przy pomocy testów IQ i wymogu poprawnej pisowni..." są ironią? Jeżeli tak, to powiedz mi gdzie jest ten ukryty sens tutaj, bo ja widzę tylko złośliwy komentarz ze zdaniem przekazanym dosłownie, bez drugiego poziomu wypowiedzi [zgodnie ze wskazaną przez Ciebie wikipediową definicją].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze no, masz ostatnie słowo, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż dyskusje po kwasach, a teraz może skończ już tego offtopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 22:24, FiZbAn09 napisał:

Mindfuck poziom:Hard


Spoiler

Chodzi o ten wybuch w tle? Bo nie jestem pewny czy to przypadkiem nie jest drzewo. :p



//

Fumiko - widzisz. Myślisz, że przestałem z Tobą polemizować w temacie o skrętach dlatego, bo mi zabrakło argumentów, czy może dlatego, że stwierdziłem, iż ta rozmowa nie ma kompletnie sensu bo i tak was nie przekonam do swojego zdania? Szkoda było mojego czasu, żebym odpowiadał, co wyraźnie [wraz z mechanizmem] zaznaczyłem w takiej długiej wypowiedzi. A że miała ponad 7 linijek to pewnie nie udało się Twojemu przesadziście rozwiniętemu móżdżkowi w całości jej ogarnąć. Z mojej strony to koniec jakiejkolwiek dyskusji z Tobą również ze względu na brak czasu na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oczywiście wymuszenie poprawnej pisowni i pewnego poziomu ogarnięcia (do którego uwierz, że 12latek jest doskonale zdolny) nie wyszłoby na zdrowie i jemu i ogólnie pojętej społeczności sieciowej.

Ale nie, trzeba się czepić. Skończyłeś? Świetnie.

Już pomijam fakt ile razy na tym forum stawałam w obronie kompletnych "przeciwników" ideologicznych, kiedy ktoś próbował nachalnie zamykać im usta. Ale jasne, chcę wprowadzić totalitaryzm i cenzurę. Go smoke some more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Go smoke some more.

Przykro mi, ale nie trafiłaś. Umknął Ci jeden element - ja nie palę trawki. To tylko potwierdza moje zdanie, że dłuższe wypowiedzi Cię odstraszają, gdyż informację o tym gdzieś tam wplotłem. Co więcej również na chwilę obecną nie piję a ogólnie nawet nie palę tytoniu.
I gdzieś mam co robiłaś na forum, bo odniosłem się tylko do tej jednej wypowiedzi.
Swoją drogą - z tego co pamiętam, to chyba miałaś skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się