Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w tym roku na PS4 i XOne, na PC dopiero w przyszłym. Są daty premier, nowa zawartość i screeny

81 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2014 o 18:01, Principes napisał:

O, widzę, że komuś bardzo zależy na "napędzeniu" sprzedaży konsol w okresie przedświątecznym,
więc walizka z tajemniczą zawartością zmieniła właściciela. Wredna praktyka, ale to biznes.

Gdyby Sony i Microsoft chciały, by GTA zostało opóźnione na PC, to by nie pozwolili też na wydanie tego na platformach konkurencji.

Ah, te szukanie spisków. Wszystko przez te złe Sony i Microsoft a PCtowcy tacy biedni, złe konsole wszystko im odbierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 22:58, Zgreed66 napisał:

No to faktycznie "lepsze". Po [m]. Te ludzie.

Dla Ciebie może i gorsze gry, dla mnie lepsze. Nie jestem pewien czy Resident nie ma wyjść przypadkiem w styczniu jakoś, ale jak piszę nie jestem pewien.

Henrar
Czy biedni, czy nie to inna kwestia bo grać jest w co ale sam fakt 3 daty premiery
Past geny = 17 września 2013
Next Geny = 18 listopada 2014
PC= 27 stycznia 2015

Wtf? Żadna chyba gra nie ma 3 dat premiery i nie robi takiego czegoś jak Rockstar, dlatego taki hate poszedł na nich proste. Wskaż mi którąś firme która pierw wypuszcza na past geny, potem next geny, a jeszcze później na PC? Chyba nie ma takiej prócz Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszyłem, że w listopadzie pogram. Specjalnie długo zwlekałem z kupnem nowego komputera, aż poprzedni mi się popsuł i zmuszony zostałem kupić wcześniej obecną rakietę. Znając życie w styczniu podadzą takie wymagania, że ledwo pogram na minimalnych detalach.

Przynajmniej spokojnie pogram w nowy dodatek do WoWa oraz w pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:20, Morrdin napisał:

Ehh.. to jest jego zdanie...

I co z tego? Trabant też będzie lepszy od ferrari bo takie jest jego zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:47, Zgreed66 napisał:

I co z tego? Trabant też będzie lepszy od ferrari bo takie jest jego zdanie?

Pomijając w ogóle, że jedyny problem GTA polega na tym, że dżaźni #PCmastergamingrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego w jakim sensie chcemy tutaj użyć słowa lepsze. Bo on może stwierdzić że Aliens: Colonial Marines ( przez 99 % graczy uważane za jedną z największych porażek poprzedniej generacji) podobało mu się bardziej od GTA V i uwazą ją za lepszą grę bo po prostu przyjemniej mu się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:47, Zgreed66 napisał:

Trabant też będzie lepszy od ferrari

Dla mnie to oczywista oczywistość, lepiej przystosowany do polskich dziurawych dróg i ładniejszy. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:55, Zgreed66 napisał:

Pomijając w ogóle, że jedyny problem GTA polega na tym, że dżaźni #PCmastergamingrace.

Ja akurat do tej grupy nie należe. Zagram w GTA i będe się bawił równie dobrze nawet kiedy by zapowiedzieli że wyjdzie za ponad 2 lata. No chyba że udało by mi się to to dorwać już prędzej na konsoli ale raczej nie sądze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 19:55, Qzzz napisał:

moderatorzy chyba za bardzo saie panosza, kto tu jest dla kogo


Ostrzeżenie za spam.

Moderator jest od tego by pilnować, żeby użytkownicy przestrzegali regulamin, który akceptowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:56, Morrdin napisał:

Zacznijmy od tego w jakim sensie chcemy tutaj użyć słowa lepsze

Zalety jakie posiada produkt.

Dnia 12.09.2014 o 23:56, Morrdin napisał:

Bo on może

Nie może?

Dnia 12.09.2014 o 23:56, Morrdin napisał:

przez 99 % graczy uważane za jedną z największych porażek poprzedniej generacji

Stary temat. DLACZEGO gra jest dobra/zła? DLACZEGO coś nam się podoba lub nie?
Ex cathedra? Bo mam taki humor? Bo jestem PCMasterGamingRace? Czy może GTA wersja PC wychodzi później niż na każda inną konsolę?

Dnia 12.09.2014 o 23:56, Morrdin napisał:

podobało mu się bardziej od GTA V i uwazą ją za lepszą grę bo po prostu przyjemniej mu się grało.

Raz, że najpierw musiałby zagrać :) A potem ocenić. A w jego ocenę wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:28, Morrdin napisał:

Nie może mieć własnego zdania ?

Może. Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi oto o co opiera to zdanie (ocena jego słuszności). - Ta ja wiem, że skomplikowane, ale jednak możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:30, Zgreed66 napisał:

Może. Czytaj ze zrozumieniem.

Vice versa ;)

Dnia 13.09.2014 o 00:30, Zgreed66 napisał:

Chodzi oto o co opiera to zdanie. -

To już mnie nie obchodzi. Może stwierdził że poprzednie części tych gier które podał podobały mu się bardziej niż wcześniejsze gry Rockstara więc stwierdzam że to normalne że czeka na nie bardziej. W jednym się mogę tylko zgodzić że sądząc z jego wypowiedzi w GTA V na pewno nie grał więc w tym przypadku porównywanie w jego wykonaniu jakiejkolwiek gry do tego tytułu nie ma absolutnie najmniejszego sensu.+ to że gry które podał jeszcze nie wyszły więc troszkę za szybko na ich ocenę i czy są "lepsiejsze" od konkretnego tytułu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 23:04, Henrar napisał:

Gdyby Sony i Microsoft chciały, by GTA zostało opóźnione na PC, to by nie pozwolili też
na wydanie tego na platformach konkurencji.


Ani MS, ani Sony nie posiadają większościowego pakietu akcji 2K, więc możliwości ich działania są jednak ograniczone.

Dnia 12.09.2014 o 23:04, Henrar napisał:

Ah, te szukanie spisków. Wszystko przez te złe Sony i Microsoft a PCtowcy tacy biedni,
złe konsole wszystko im odbierają...


Żyjesz na Księżycu, udajesz ignoranta, albo interesuje Cię jedynie wypisywanie sarkastycznych bredni i szeroko pojęte trollowanie. Raczej to ostatnie, zdążyłem się do tego przyzwyczaić. Zastanów się, czy nie szkoda Ci czasu na ciągłe użeranie się na forum. Mnie tak, więc ostatnio zaglądam tu coraz rzadziej, Ty zaś tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że to dobra decyzja.
Nie neguję możliwości istnienia innych wyjaśnień. To tylko hipoteza (racjonalna), ale nie zamierzam się łudzić, że przemysł gier - jako jedyna gałąź gospodarki - wolny jest od korupcji, sieci interesów i zwyczajneji ludzkiej chciwości. GTA to marka-gigant, na której wielu grupom zależy. Niektórzy o takich "spiskach" mają odwagę mówić otwarcie, gdyż to jedna z tajemnic poliszynela tej branży.
http://www.gamespot.com/articles/intel-expecting-gtav-on-pc/1100-6415483/

Oczywiście, może po prostu chodzić o zwykły strach 2K przed piractwem. To także możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:41, Morrdin napisał:

To już mnie nie obchodzi.

Jak ciebie może nie obchodzić, jak się odnosisz do mojego posta?
Twierdzisz coś odnosząc się do niego i odpowiadasz, ze ciebie to już nie obchodzi?

Dnia 13.09.2014 o 00:41, Morrdin napisał:

Może stwierdził

Nie stwierdził tak. Więc nie rób za kiepskiego adwokata. Nawet jakby stwierdził to dobiero by sobie strzelał po kolanach. Sacred 3 będzie super, bo poprzednie też były super. Albo Gothic 3 etc. GTA V =/= oprzednie gry

Dnia 13.09.2014 o 00:41, Morrdin napisał:

W jednym się mogę tylko zgodzić

Jakby mnie to interesowało, zeby ktoś tutaj się ze mną w czymś zgadzał. Ba, na czym tę zgodę opierasz? :D
Na niczym, czy jednak na czymś konkretnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na komentarze graczy tylko PC odnoszę wrażenie że chyba lepiej by było gdyby GTA V wcale nie wyszła na PC. Przerażające.

By nie było że poza tematem piszę, specjalnie nie kupowałem gry na starą generację konsol, bo przewidywałem że ukaże się na nowych konsolach:) Trafiłem idealnie i już moja PS4 grzeje się by przyjąć V w chłodne jesienne wieczory!

Ogólnie trzeba przyznać że zaczyna się nareszcie okres wychodzenia gier świetnych w takiej ilości że nie nadążę kupować:> Ale to dobrze pozostałe kupi się na przecenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć że GTA wyjdzie na PC, to ludzie lamentują że na konsole wychodzi szybciej a na PC jedyne 2mc później...Jak dla mnie to GTA mogłoby wyjść nawet w czerwcu a nawet w grudniu za rok, miałbym więcej czasu na zebranie hajsu na kompa. Chodzi oto że wychodzi nie ważne kiedy. Polska, kraj malkontentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprzycie z tym "smarowaniem" konsol. Bo na pewno Sony i Microsoft czują się zagrożone sprzedażą 500tyś sztuk GTA V na PC. Deweloper widocznie miał dylemat:
1. opóźnić premierę wszystkich wydań i darować sobie okres świąteczny?
2. wydać niezoptymalizowane GTA V na PC równo z wersjami konsolowymi w okresie świątecznym i narazić się na hejt?
3. wydać priorytetowo wersje konsolowe które dadzą 90% sprzedaży a wersję pecetową, dopracowaną wydać w 2015 bo kto ma kupić to i tak kupi?

Jedyny dylemat mogli mieć między 1 a 2. Wybrali tak a nie inaczej, pytanie czy słusznie?
Macie, raso panów, swoją kompletną i dopracowaną wersje w okresie późniejszym, pewnie po to żeby konsolowcy drugi raz sprawdzili dla was betę, co nie? Tak, szydzę z was. Może wreszcie dotrze do was gdzie obecnie stoi PC.
Sam mam PC, który udźwignie wszystko co obecnie wychodzi, ale już dawno przestał być moim podstawowym systemem, może między innymi właśnie przez takie, a nie inne traktowanie przez deweloperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować