Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miyazaki: - Stworzenie Bloodborne`a możliwe dopiero na PS4

12 postów w tym temacie

Ja liczę że wyjdzie DkS 3 nowo-generacyjny i będzie jeszcze lepszy niż DkS 1 i 2, oraz liczę że po powrocie gry w ręce Miyazakiego (bo nad dwójką z tego co wiem to nie czuwał) to gra trafi również na PC, bo nieukrywam że wolę grać na PC niż konsoli, konsole mam do exów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro się robi, kiedy Miyazaki trwoni swoją energię na gadanie takich głupot (stać go na znacznie lepsze trollingi, dobrze o tym wiemy). Robią na PS4, bo Sony rzuciło hajs. Proste? Proste. Po co dorabiać jakąś ideologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w ogóle robić newsy z takich wypowiedzi. Wydawcą jest Sony, więc co innego niby miałby powiedzieć? Jakby wydawcą był Microsoft to by powiedział, że tylko na Xboxie One, jak Nintendo to tylko na WiiU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Proste? Proste. Po co dorabiać jakąś ideologię?


^^ No właśnie - skoro takie proste, to po co dorabiasz ideologię tam gdzie jej nie ma ? Jedyne co ten facet powiedział (wprost - nie trzeba nawet czytać miedzy wierszami), to to, że zrobienie tej gry na PS3 (i w domyśle także X360) w takim kształcie i formie jaką sobie wymarzył jest niemożliwe.

O tym jest news, tego dotyczy wypowiedź Myazakiego - w skrócie: Bloodborne jest niemożliwy na starej generacji konsol.

Także to nie Japończyk powinien się wstydzić za swoją wypowiedź, tylko Ty Mielu, osobiście to jestem zażenowany Twoim marnym trollingiem ;/

ps. Kwestia współpracy z Sony wyklucza wydanie tego tytułu na Xone i PC. Jednak nie o tym jest news i Myazaki słowem się nie zająknął, że PC lub nowa zabawka MS nie pociągnęłyby tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro się robi, kiedy Miyazaki trwoni swoją energię na gadanie takich głupot (stać
> go na znacznie lepsze trollingi, dobrze o tym wiemy). Robią na PS4, bo Sony rzuciło hajs.
> Proste? Proste. Po co dorabiać jakąś ideologię?

Oczywiście, że robią na PS4 bo sony rzuciło hajs... Z tym, że to jest odpowiedź na zupełnie inne pytanie: "dlaczego nie robią na PS3".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie jakichkolwiek exclusivów na którąkolwiek z platform czy to PC, PS4 lub Xbone to nic innego jak idiotyczna polityka wydawców poszczególnych konsol. Najbardziej cierpią na tym nie kto inny tylko my, gracze. Jako ogół, oczywiście mniej cierpią gracze z platformą której producent zapewnił wystarczającą liczbę ekskluzywnych gier, dlatego nigdy nie cieszę się jeśli gra wychodzi tylko na PC, czy jak było wcześniej na PS3, mimo że posiadam obie te platformy była to dla mnie smutna wiadomość że tyle ludzi nie będzie mogła zagrać w jakiś ciekawy tytuł, tylko dlatego że w grę wchodzą brzydkie interesy i wirująca mamona.

Dlatego pan Miyazaki zamiast pierdzielić takie głupoty to najlepiej w ogóle by się nie odzywał, bo tylko rozjusza resztę ludzi. PS4 "krul" platform z zacofanymi bebechami, a on tu mówi że dopiero teraz mogli coś takiego zrobić, żenada i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykry to jest fakt, ze Panu nie bylo przykro podpisywac sie pod takim oto tekstem gdzie ilosc wybielania i naginania faktow jest po prostu zatrwazajacy:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95957&pid=1

Ale ja rozumiem. Miyazaki jest be bo dostal hajs to mowi bzdury.

Dodatkowo Bloodborne isn’t a game that could have been cross-generation, it was only possible on PS4 wskazuje, ze Miyazaki wspominal czemu gra nie jest mozliwa na PS3, a nie na XBone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować