Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Horizon 2 - recenzja

13 postów w tym temacie

Co za paradoks, że KotletStation 3.5 płynie na fali od premiery, MS zalicza wpadkę za wpadką, ich konsola jest wyśmiewana w sieci... ale to jednak z dwóch current-genów ten "gorszy" jest jedynym, na którym jest w co grać (i w co nie można zagrać na maszynce Sony).

Ścigałek ogólnie nie lubię, ale w Forza Horizon mogłem grać i grać, tak jak w Burnout Paradise. To jest gra, dla której warto kupić X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Drivatarom przydarzają się wpadki"
> O co chodzi z tym minusem? Przecie ten system ma imitować zachowanie graczy, wiec to
> chyba normalne że popełniają błędy!?

Przeczytaj tekst, tam jest wytłumaczone o co chodzi na konkretnym przykładzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części dubbing był niezły. Drażniło mnie tylko kilka postaci. Co do radia, to HorizonROCK było extra. Reszty w ogóle nie słuchałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za paradoks, że KotletStation 3.5 płynie na fali od premiery, MS zalicza wpadkę za
> wpadką, ich konsola jest wyśmiewana w sieci... ale to jednak z dwóch current-genów ten
> "gorszy" jest jedynym, na którym jest w co grać (i w co nie można zagrać na maszynce
> Sony).
>
> Ścigałek ogólnie nie lubię, ale w Forza Horizon mogłem grać i grać, tak jak w Burnout
> Paradise. To jest gra, dla której warto kupić X1.

W co możesz grać na X1, czego nie ma na PS4? Jedynie Forza jest grą wartą uwagi, chociaż i tak, patrząc po gameplayach, Driveclub wydaje mi się o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za paradoks, że KotletStation 3.5 płynie na fali od premiery, MS zalicza wpadkę za
> wpadką, ich konsola jest wyśmiewana w sieci... ale to jednak z dwóch current-genów ten
> "gorszy" jest jedynym, na którym jest w co grać (i w co nie można zagrać na maszynce
> Sony).
>
> Ścigałek ogólnie nie lubię, ale w Forza Horizon mogłem grać i grać, tak jak w Burnout
> Paradise. To jest gra, dla której warto kupić X1.
Fanbojstwem zaleciało od ciebie ;p. Jedni lubią, inni nie. Ja nie przepadam za exami Microsoftu, bo są nijakie jak dla mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to ma się w XBOX ONE ale na XBOX 360 jak odnajdziesz zapomniany samochód to Polskiego nie uraczysz jak w jedynce :) graficznie po 6 godzinach grania widzę troszku pikselozy, zwłaszcza jak podjedziemy pod domy :) lampy też potrafią być zamocowane w powietrzu. Samochody są jak w poprzedniej części piękne, chodź i tu widzę spadek jakościowy w niektórych samochodach, modyfikacja robi swoje ;) ale 7/10 moja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 09:19, chudy21 napisał:

Jak to możliwe, że gra która jest przez pół artykułu krytykowana przez autora dostaje
ostatecznie ocenę 8.4? :)

Bo ocena nie jest stosunkiem objętości pochwał do objętości krytyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować