Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Branża o gram.pl na 9. urodziny serwisu

10 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2014 o 16:46, elmartin napisał:

Jedynie Pan Hubert z EA, w jednozdaniowych życzeniach, zdołał umieścić pół zdania autoreklamy.
Gratuluję !


Dokładnie, też mi się to rzuciło w oczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - dopiero pytałem się na forum, czy ktoś orientuje się, co teraz porabia Dziad. Dobrze, że nie wystawił kolejnej laurki, bo w zasadzie nigdy nie zadawałem sobie pytania, dlaczego gram został odłączony od CDP. Cały czas byłem przekonany, że chodzi o kwestie finansów i zmiany priorytetów, ale jak widać, całość miała jeszcze jedno dno. Fajna sprawa, że znalazło się miejsce na taki tekst.

No i w zasadzie to nie miałem jeszcze okazji - również życzę wszystkiego najlepszego! Macie swoje wpadki, szczególnie jeśli chodzi o terminowość dodawania newsów, pokrętne tłumaczenia z angielskiego, czy też pudelkowe newsy. Ale mimo to uważam, że w Polsce jesteście bezkonkurencyjni i zaglądam tutaj codziennie od wieeeelu lat. Duża w tym zasługa ekipy - Lucasa, Myszy, czy też grafików, którzy wyprzedzają krajową konkurencję o lata świetlne.

Dzięki za te 9 lat i wiele miłych wspomnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 20:50, Martimat napisał:

A Adrian Chmielarz i jego ekipa?

Adrian chmielarz uważa że polska to pecetowe zadupie więc składa życzenia tylko na zagranicznym portalom dostępnym na konsole :D

Na marginesie, całość dałoby się zamknąć w "pozdrowienia od sponsorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować