Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nagrania do niemieckiej wersji

84 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2006 o 16:39, shinian napisał:

> Ciekawe kto by użyczył w Polskiej edycji Gothica III głosu .Może Bogusław Linda jako Bezimienny

> ;)

Ja bym chętniej posłuchał Wiktora Zborowskiego, zapadł mi w pamięć jego kreacja postaci Longinusa
Podipięty z ekranizacji Ogniem i Mieczem. Od tej pory jest moim faworytem do podkładania głosów
głównej postaci w każdej grze mającej jakiś związek z średniowieczem. Może Pan Piotr Fronczewski
zgodziłby się zostać narratorem, przypomniałyby się piękne czasy polskiego BG2;)



Mogliby być, ale nie jako główny bohater. Według mnie powininna podkładać głos pod niego osoba, która podkładała głos w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa czesc, nowe postacie, nowe głosy :P
Dla postaci które jednak były w poprzednich czesciach głosy musza byc te same !!!
Co do znanych aktorów to niech bede gdyby co, ale tylko dla nowych postaci :)
np. pan Fronczewski dla jakiegos wodza orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Linda, jaki Zborowski!? Na pewno nie jako główny bohater. Głos Bezimiennego ma podkładać ta sama osoba, czyli Jacek Mikołajczak. Nikt inny!
Hmm, ktoś mi mówił że nagrania się skończyły, a nie zaczęły. Widocznie plotka. A zdjęcie wymiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie.
Wszystko zmierza w jedynym słusznym kierunku.
Wierzę, że polska wersja językowa będzie lepsza od oryginału.
Ciekawe, czy CDP zdecyduje się zaprosić jakichś "szaraczków" z Forum do urzyczenia głosu jakiemuś NPC.
Spodziewam się wkrótce konkursu w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 17:23, błachol21 napisał:

W dwójce najfajniej gadał kapłan z Khorinis, mogłaby się pojawić w trzeciej części (osoba która
podkładała głos pod niego).

Wiesz, kapłanów(chyba magów, o to ci chodziło) było w grze wielu. Czyżby ten w mieście,co przemawiał do ludu,Vartras? No,on to faktycznie miał niezły głos. Ale moim zdaniem były lepsze. Np. Lee,albo Gorn,czy Diego, Lord Andre i Hagen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 17:25, DemonCleaner napisał:

Ciekawe, czy CDP zdecyduje się zaprosić jakichś "szaraczków" z Forum do urzyczenia głosu jakiemuś
NPC.
Spodziewam się wkrótce konkursu w tym temacie :)

To się spodziewaj dalej. By użyczać głosów w grze, lub w dubbingowaniu filmów musisz być aktorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na oficjalnej stronie Gothica 3 to nagrania do niemieckiej wersji już się SKOŃCZYŁY, a nie dopiero zaczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 17:31, Mr Black napisał:

Z tego co czytałem na oficjalnej stronie Gothica 3 to nagrania do niemieckiej wersji już się
SKOŃCZYŁY, a nie dopiero zaczęły.

Dokładnie. News o rozpoczeciu nagrań pojawił się w internecie doysć dawno. I na stronie głównej też coś piszą o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 17:28, Darkstar181 napisał:

To się spodziewaj dalej. By użyczać głosów w grze, lub w dubbingowaniu filmów musisz być aktorem:)


Och zapewniam Cię, że nie trzeba. Nie tylko aktorzy posiadają charakterystyczne głosy.
A napisałem tak bo pamiętam, że kiedyś taka sytuacja miała miejsce.
Niestety nie mogę sobie przypomnieć co to było ani kiedy :(
Ale musisz przyznać, że też byś chciał wziąść udział w takim przedsięwzięciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 17:42, DemonCleaner napisał:

> To się spodziewaj dalej. By użyczać głosów w grze, lub w dubbingowaniu filmów musisz być
aktorem:)

Och zapewniam Cię, że nie trzeba. Nie tylko aktorzy posiadają charakterystyczne głosy.
A napisałem tak bo pamiętam, że kiedyś taka sytuacja miała miejsce.
Niestety nie mogę sobie przypomnieć co to było ani kiedy :(
Ale musisz przyznać, że też byś chciał wziąść udział w takim przedsięwzięciu :))


Nie chodzi o charakterystyczny głos. Aby móc dubbingować gry trzeba mieć duże doświadczenie i znakomitą dykcję. Zresztą polscy fani zdubbingowali kiedyś pewien mod do Gothica (jeśli się nie mylę to VisiGothic). Wyszło im to ŻAŁOŚNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 17:42, DemonCleaner napisał:

Ale musisz przyznać, że też byś chciał wziąść udział w takim przedsięwzięciu :))

Może i tak. Ale to raczej byłby konkurs mocno ograniczony. Musiałbyś mieć troche lat aby zagrać(wiadomo,żadne dziecko nie będzie podkładać głosu za dorosłego orka/żołnierza/zwykłego cywila)

Ale spróbować bym mógł. Tyle tylko że naprawdę już ktoś się pytał o to CDP niedawno, i odpowiedź była jasna: nie jesteś aktorem, nie użyczasz głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 17:48, Doveron napisał:

Niemcy mają przesrane u nich Gothic 3 za 49.99 ''ojro'' :P

Uwierz mi, stać ich na to. Nie przejmą się zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Podpułkownik
Zborowski lub Fronczewski jako Bezimienny? Oby nie. Musi być ten sam co w 1,2 i NK. Pamiętak jak po instalce Nocy Kruka okazało się, że poza głównymi postaciami(Bezimienny, Gorn, Pyrokar...) większość tekstów, które zostały dodane w NK była "mówiona innymi głosami" nawet w obrębie jednej postaci. Trochę to dziwnie brzmiało. Oby w G3 stare postacie miały te same głosy bo może być trochę lipa dla starych wyjadaczy Gothiców.
Ze zniecierpliwieniem czekam na trójeczkę w polskiej kolekcjonerskiej ediszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować