Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Call of Duty: Advanced Warfare nie da się wykorzystać quick-scope

10 postów w tym temacie

Coś nie chce mi się w to wierzyć. Oglądałem gameplaye i QS był jak najbardziej możliwy więc albo pozmieniali mechanikę albo skończy się jak z CoD ghost gdzie tez obiecywali uniemożliwić QS i na obietnicach się skończyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinowanie i udziwnianie. W poprzednich CoDach był quick scope i nikt nie płakał z tego powodu. Niech wreszcie wyjdzie porządny następca Modern Warfare,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kombinowanie i udziwnianie. W poprzednich CoDach był quick scope i nikt nie płakał z
> tego powodu. Niech wreszcie wyjdzie porządny następca Modern Warfare,
Nikt nie płakał? Nie jestem tego taki pewien. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie ma mowy o żadnym usunięciu QS!
Nawet na trailerze widać QS.
Koleś mówił tylko o balansowaniu klasy snajpera poprzez np. niemożliwość użycia w tej klasie perku pozwalającego na szybsze przycelowanie.
QS będzie w tej grze i będzie można spokojnie z niego korzystać!
Nie nabierajcie ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie pamiętam jak na PC, ale konsolowe na pewno mają funkcję Aim Assist.

Aim assist i auto namierzanie to dwie zupełnie inne sprawy. W CoD w trybie single player jest opcjonalnie ustawione auto namierzanie które uaktywnia sie nawet jak celujesz obok za pomocą L2, lecz musi to być w nie dużej odległości od celu, natomiast w multi jest tylko aim assist, który różni sie tym, że najpierw trzeba dokładnie wybrać cel jak już to zrobimy celownik lekko zwolni, zatrzyma sie na wybranym celu, muszę dodać, że dla totalnego amatora sprawa jest niewyczuwalna ale to właśnie z tej funkcji korzystają hardcorowcy przy tak zwanym quickscope ( gra bez aim assist na padzie była by dużym wyzwaniem w odróżnieniu od myszki gdzie każdy potrafi idealnie wycelować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować