Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Bo to koleś z Disciples :) Jedna z lepszych gierek w jakie miałem przyjemność grać :D

A ja już w sumie mam 3 auta, ale nie wiadomo co ostatni pokażą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze a przede wszystkim uczestnicy konkursu! Informuję że czekamy na 3 osoby a są to:
8. Blade 2
13. Dante Dy` nei
17. Lil'' Kev
Bardzo cierpliwie czekamy na te osoby i miejmy nadzieje, że uporają się jak najszybciej. W przeciwnym wypadku będziemy uczestniczyć w 19 osobowej grupie bo Dante chyba na pewno wystawi, skoro prowadzi konkurs.

Mam nadzieje że uniknąłem błędów a dołączona tabelka przedstawia osoby które wystawiły samochody jak i te na które czekamy (odpowiednio: czerwony krzyżyk (''''iks'''', ''''x'''') - osoby które nie wystawiły, niebieski znacznik głosowania (potwierdzenie) - osoby które głosowały.)

Zamieszczę jeszcze samochody jakie możemy wybrać do następnych edycji. Pogrubioną czcionką są zaznaczone samochody tuningu

1. Lexus IS200
2. Fiat Punto - 10 edycja
3. Chevrolet Cobalt SS
4. Volkswagen Golf GTI - 5 edycja
5. Audi TT 3.2 Quattro - 7 edycja
6. Audi A3 3.2 Quattro
7. Mitsubishi Eclipse - testowa edycja
8. Audi A4 3.2 FSI Quattro - 12 edycja
9. Toyota Supra
10. Renault Clio V6
11. Mazda RX-8
12. Cadillac CTS
13. Ford Mustang GT - 2 edycja
14. Mitsubishi Lancer Evolution VIII - 3 edycja
15. Mercedes SL 500
16. Pontiac GTO
17. Vauxhall Monaro VXR - 4 edycja
18. Porsche Cayman S - 11 edycja
19. Subaru Impreza WRX STI - 6 edycja
20. Mazda RX-7
21. Mercedes CLK-500
22. Lotus Elise
23. Aston Martin DB9 - 1 edycja
24. Porsche 911 Carrera S
25. Dodge Viper SRT-10 - 13 edycja (teraźniejsza, aktualna)
26. Lamborgini Gallardo - 9 edycja
27. Porsche 911 Turbo S
28. Chevrolet Corvette C6 - 8 edycja
29. Lamborghini Murcielago
30. Ford GT
31. Mercedes-Benz SLR McLaren
32. Porsche Carrera GT

Mam nadzieje że uniknałem błędów czego nie można powiedzieć o ostaniej mojej liscie którą zaproponowałem:D
Mam nadzieje że ułatwi to wam moje zadanie. Do wyboru macie jeszcze 16 samochodów na 32, czyli ogłaszam że połowa konkursu zostanie ukończone prawdopodonie dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante wyslał mi SMSa.Siedzi w kinie i chciał żebym przekazał iż post zamykający wystawianie samochodów, a otwierający głosowanie pojawi się około 23 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:25, speedraid napisał:

Mam nadzieje że uniknąłem błędów a dołączona tabelka przedstawia osoby które wystawiły samochody
jak i te na które czekamy (odpowiednio: czerwony krzyżyk (''''iks'''', ''''x'''') - osoby
które nie wystawiły, niebieski znacznik głosowania (potwierdzenie) - osoby które głosowały.)

Sorry że nie zamieściłem ale gdy zamieszczę duzo znaków w jednym poscie to miwyskakują błędy. Więc teraz zamieszczę, choć jest to nieużyteczne skoro napisałem. Ale jest mała poprawka a mianowicie zapomniałem o Ciaputek za co bardzo przepraszam:
8. Blade 2
13. Dante Dy` nei
15.Ciaputek
17. Lil'' Kev
A oto mały screen potwierdzajacy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:25, speedraid napisał:

Mam nadzieje że uniknąłem błędów a dołączona tabelka przedstawia osoby które wystawiły samochody
jak i te na które czekamy (odpowiednio: czerwony krzyżyk (''''iks'''', ''''x'''') - osoby
które nie wystawiły, niebieski znacznik głosowania (potwierdzenie) - osoby które głosowały.)

Sorry że nie zamieściłem ale gdy zamieszczę duzo znaków w jednym poscie to miwyskakują błędy. Więc teraz zamieszczę, choć jest to nieużyteczne skoro napisałem. Ale jest mała poprawka a mianowicie zapomniałem o Ciaputek za co bardzo przepraszam:
8. Blade 2
13. Dante Dy` nei
15.Ciaputek
17. Lil'' Kev
A oto mały screen potwierdzajacy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:48, RX-8 napisał:

Dante wyslał mi SMSa.Siedzi w kinie i chciał żebym przekazał iż post zamykający wystawianie
samochodów, a otwierający głosowanie pojawi się około 23 ;]



Pewnie siedzi na 2 Fast 2 Furious Tokyo Drift:)Nie dziwie mu się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:23, Dante Dy`nei napisał:

Dobra to moje ... w sumie nie zbyt oryginalne, ale właśnie takie mi sie podoba.

Dobrze ze robisz samochód jaki ci sie podoba a nie robisz dla kogoś. Co prawda pomysł nie jest originalny tak jak to napisałeś gdyz widziałem takiego w wielu filmach. Liczy się to ze zaryzykowałe, ładne cacko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:25, speedraid napisał:

... (odpowiednio: czerwony krzyżyk (''''iks'''', ''''x'''') - osoby
które nie wystawiły, niebieski znacznik głosowania (potwierdzenie) - osoby które głosowały.)
...


Nie wiem czy mi źle wyświetla ale ja mam CZERWONE "Ptaszki" i NIEBIESKIE krzyżyki :)
Żeby nie było że tylko upierdliwy jestem (hehe) to pytanko, do której mają czas na wystawienie bo chciałbym głosować :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 22:00, MastAlol napisał:

Nie wiem czy mi źle wyświetla ale ja mam CZERWONE "Ptaszki" i NIEBIESKIE krzyżyki :)
Żeby nie było że tylko upierdliwy jestem (hehe) to pytanko, do której mają czas na wystawienie
bo chciałbym głosować :D?


dobrze wyswitla tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... minęła 23.00 ... Jestem niestety zmuszony na wyeliminowanie z konkursu, Blade2, Ciaputka i Lil'' Kev''a.
Wiem, że zaczęła sie szkoła i teraz będzie mniej czasu na wszystko, ale informacja była podana wczoraj. Dzisiaj dodatkowo był przedłużony czas, więc poprostu muszę zakończyć fazę wystawiania samochodów teraz, bo jutro ze szkoły wracam o 20:00, a tak długo chyba nie chcecie czekać.
Przykro mi chłopaki i zacznijcie oddawać głosy na tych, którzy wystawili swoje wozy do tej pory. [Zasady to zasady]

---

1st Poprawka do regulaminu (pogrubiony tekst) => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=752
2nd Porawka do regulaminu (pogrubiony tekst) => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=1380
Kontakt ze mną => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawszę szybki :) Mój głos już poleciał :]

---> Blade2: Człowieku, ale fartownie zdążyłeś :) W sumie chyba Dante uzna twoje auto bo spóźniłeś się 4 minutki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 23:19, Blade2 napisał:

Sorki, że tak późno, ale nie każdy może siedzieć na kompie 24 godziny na dobę.
Blade2


Te kilka minut jeszcze uznam. Czyli Blade2 bierze udział.

Btw. ciekawostka ... jak popatrzyłem z góry na maskę swojego Vipera, to przypominał mi trochę Skyline''a (głównie światła).

Teraz ide spać i nie przyjmuję już jutro (a raczej dzisiaj) żadnych ''reklamacji'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gos już poszedł. Niestety lub na szczęście (bo wydłuża zabawę) wybór był bardzo trudny i po raz pierwszy do najlepszych uwzględniłem 5 samochodów a zazwyczai było ich 2-3. Dzisiaj odpadły dwie osoby ale różnice są naprawdę minimalne. Może Dante zrobi glosowanie na 5 uczestników (oczywiscie niemozliwe z wielu przyczyn).
Oby było wiecej takich konkursów. Wszystkie ''''Dodże'''' były super lecz zawsze trzeba wybrać najlepsze co jest niesamowicie trudnym zadaniem (przynamniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować