Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

No,widzę że trapi Was poważny kłopot---brak czasu.Niestety ja także nie mam czasu nawet żeby ztunningowac brykę:(Więc na najblizsza edycję zapiszę sie dopiero,gdy zacznie się w Piątek po południu lub w jakiejś oficjalne wolne od szkoły.


DO DANTEGO-----Radziłbym Ci ''''Zatrudnić'''' DemonCleanera na zastępczego gospodarza.Widzisz,jak dużo czasu zajmuję Ci zrobienie wyników,sprawdzenie poczty i takie tam.A w nocy trzeba spać:)Więc nad propozycją DemonCleanera nie ma co za duzo wysleć,bo jest jak jest....czyli nie za dobrze....


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:49, Dante Dy`nei napisał:

Powiem wam, że jak miałbym wcześniej wszystkie głosy to by wyniki były ... :P
Druga sprawa, to szkoła ... codziennie od ok 12 do 20, więc wracając wieczorem nie bardzo ma
się na wszystko ochotę, a rano trzeba się uczyć ... pewnie spytacie "A czego się tu uczyć",
ano mam już zapowiedziane sprawdzainy na najbliższe 2 tygodnie, a najbliższy mam jutro [SIC!!!].
Wyniki będą pewnie w piątek wieczorem, lub w sobotę. Zaczynam myśleć nad propozycją DemonCleanera
(na razie myślę :D).

To ja powiem tak...też ci chcialem pomóc a wlasciwie zastąpić ale jestem w nowej szkole i musze poznać nauczycieli i ile się trzeba uczuć...a w ogóle i tak byś wolał aby zastąpił cię ktoś o wyższym stanowisku niż
2-krotnie zdegradowany przodownik. Mam nadzieję że zrozumiałeś to, a co do propozycji DemonCleaner to powinieneś mu przeznaczyc rolę zastępcy lub nowego kierujacego (lol!!!) gdyż jest to zaufany i inteligentny forumowicz który poradzi sobie z tym wyzwaniem, a tak na marginesie to skoro nie ma nic do roboty to dalej..zatrudniaj go!! Ja sobie pozwolę na tego typu tekścik:
Witaj DemonCleaner w roli nowego kierujacego!! Mam nadzieje że spelnisz swoje zadanie i z godnością zastąpisz Dante Dy` nei , a my sie poznamy i konkurs będzie ciekawy jak dotychczas:D
Proszę o to abyście nei wchodzili w błąd, DemonCleaner nie jest jeszcze kierującym/zastępcą ale jest to powitanie, które ma oznaczac że jestem za i chetnie sie tym zgodze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie od następnej edycji. DemonCleaner, na pewno w 100% mnie nie zastąpi, bo gdyby był sam to nic za bardzo by się nie zmieniło. Na pewno podzielimy się robotą, tylko jeszcze muszę to rozplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 20:17, Dante Dy`nei napisał:

Zobaczymy jak to będzie od następnej edycji. DemonCleaner, na pewno w 100% mnie nie zastąpi,
bo gdyby był sam to nic za bardzo by się nie zmieniło. Na pewno podzielimy się robotą, tylko
jeszcze muszę to rozplanować.



No i dobrze:)Mam nadzieję,że sytuacja z wystawianiem wyników tylko się polepszy:)


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

BTW. Speedraid, twoje degrady, czy status nie mają tu znaczenia, sam miałem na starym forum 2, czy 3 degrady, już nie pamiętam dokładnie, ale tu jak na razie mam konto czyste.
Chodzi o to, żeby osoba była zaangarzowana w to co robi, a Demon, już nie raz dawał różne dobre pomysły, np. nowy system punktacji (z tego co pamiętam) był jego pomysłem, ja go tylko wprowadziłem z życie.
Drugorzędnie na tym miejscu widziałbym także RX-8, ale nie będę teraz już kombinaował, może jak wyjdzie Carbon ... kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli moge cos wtracic-ja na stanowisku zastepcy widze DemonCleanera ORAZ Speedraida. Z tego co wiem oni sa naprawde spoko (nie faworyzuje xD) a funkcja Dantego niejest trudna lecz czasochlonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:12, RX-8 napisał:

Błehehehe, czuje się nieco zaszczycony, że Dante by mnie mógł widziec jako zastępcę :D

W końcu jestes tu chyba od pierwszej edycji o ile sie nie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakieś info odnośnie wyników:D Będzie dzisiaj czy ktoś każe nam czekać do jutra o ile się wyrobia. Powinieneś określić czas głosowania, a gdy ktoś się nie wyrobi dyskwalifikujesz jego samochód a jeżeli ktoś na niego głosował wyślij gg, e-mailem lub napisz na forum aby zaglosowal jeszcze raz bez uczestnictwa tej osoby. Taka propozycja, pewnie nie przejdzie ale trzeba próbować;]

Joker-713
Ja też byłem od pierwszej edycji ale niestety miałem przerwę z powodu wyjazdu:D Tak czy niżeli niem a to znaczenia, tak jak Dante napisal ''''Speedraid, twoje degrady, czy status nie mają tu znaczenia, sam miałem na starym forum 2, czy 3 degrady, już nie pamiętam dokładnie, ale tu jak na razie mam konto czyste. Chodzi o to, żeby osoba była zaangarzowana w to co robi, a Demon, już nie raz dawał różne dobre pomysły, np. nowy system punktacji (z tego co pamiętam) był jego pomysłem, ja go tylko wprowadziłem z życie.''''

RX-8
Jesteś pierwszym z forumowiczow który spodobał (chodzi o charakter i zainteresowania) gdyż byłeś pierwszym maniakiem samochodowym na forum gram.pl którego poznałem po twoich postach i stanowczo należy ci sie takie wyróżnienie lecz wybór należy do Dante Dy`nei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wrzuciłbym wyniki już teraz, ale okazało się, że nie dostałem jeszcze głosów od:

RX-8 (hmm ... czyżby sobie zapomniał ...)
Audianka
gazix
Black Irlandus (z nim będę się dziś rano widział, więc nie ma problemu)

Więc prosiłbym te osoby o jak najszybsze oddanie głosów ... bo w końcu teraz od was zależy kiedy będę mógł dokończyć wyniki i wystawić je. A publiczność jest już zniecierpliwiona ...

---

1st Poprawka do regulaminu (pogrubiony tekst) => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=752
2nd Porawka do regulaminu (pogrubiony tekst) => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=1380
Kontakt ze mną => http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny,co tak szybko wstałeś:)Albo noc zarwałeś:)


Więc tylko 4 głosy i jesteśmy w domu.Z RX-8 kłopotu nie będzie,bo jak się dowie,to migu-migu i głosy lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 10:08, Joker-713 napisał:

haha ja se przeszedłem MW i sciagnełem patcha gdzie mam Camaro SS w karierze i przechodze całość
od poczatku :))

Skąd ściągnąłeś tego patha ???? Możesz podać link ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche regulamin nagieliscie bo byl termin skladania glosow. Nie dali ci glosow to jedziemy dalej bez nich a nie kurde tydzien jedna edycja trwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 10:58, QbA-No1 napisał:

Troche regulamin nagieliscie bo byl termin skladania glosow. Nie dali ci glosow to jedziemy
dalej bez nich a nie kurde tydzien jedna edycja trwa ;/

taa i tak każda edycja o tydzień więcej :P tak napewno dotrwamy do carbona i nawet zdążymy go przejść i o nim zapomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować