Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer premierowy Call of Duty: Advanced Warfare w sieci

32 postów w tym temacie

> Ten "Gamaplay" trailer to tylko z nazwy bo prawdziwego gamaplayu tutaj praktycznie nie
> ma.

To jest jak w tytule trailer reklamowy zaczerpnięty z gameplay z trybu single player, trzeba czytać ze zrozumieniem. Na Youtube masz juz dziesiątki godzin gameplayów z Advanced Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Czy tylko mi to przypomina Titanfalla ?
> > A niby co tu jest takiego podobnego do Titanfala ? Bo jak dla mnie tu nie ma absolutnie
>
> > nic co by go przypominało.
>
> Domyślam się że silisz się na oryginalność i nie dostrzegasz wyraźnych podobieństw (podwójny
> skok, zbliżona mobilność i konstrukcja wertykalnych map) żeby w sumie nie wiem co pokazać?

Skoro dzisiaj double-jump to kserowanie, to twórcy gier za 10 lat mają przeje****...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 19:15, Pomson15tk napisał:

Skoro dzisiaj double-jump to kserowanie, to twórcy gier za 10 lat mają przeje****...

Nikt nie napisał, że kserowanie, tylko że podobna cecha, tym bardziej że nie ma zbyt wielu FPSów z takim skakaniem. Zresztą się zgadzam, w żadną z tych gier nie grałem, ale tacy skoczni żołnierze kojarzą mi się z Titanfallem, jak i futurystyczne kilmaty i te pseudo-mechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ten "Gamaplay" trailer to tylko z nazwy bo prawdziwego gamaplayu tutaj praktycznie
> nie
> > ma.
>
> To jest jak w tytule trailer reklamowy zaczerpnięty z gameplay z trybu single player,
> trzeba czytać ze zrozumieniem. Na Youtube masz juz dziesiątki godzin gameplayów z Advanced
> Warfare.
>
Pisze Gameplay Trailer więc ma być trailerem ukazującym rozgrywkę taką jak ona wygląda z perspektywy gracza, czego ten trailer nie robi. Więc lepiej ty pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarze żołnierzy w 0:10-0:11 wyglądają jakby ktoś dokleił teksturkę ryjka na generowny komputerowo kombinezon. A te hasła reklamowe typu "Najlepsze Call of Duty" od lat pokazują się przy każdym tytule tej serii, co jest dla mnie dziwną profanacją - w żaden nowy tytuł CoDa nie grało mi się wygodnie i dobrze od czasu MW2, każdy jest co raz bardziej sztampowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pisze Gameplay Trailer więc ma być trailerem ukazującym rozgrywkę taką jak ona wygląda
> z perspektywy gracza, czego ten trailer nie robi. Więc lepiej ty pomyśl zanim coś napiszesz.

A gdzie tu wogole jest napisane, że to jest "gameplay trailer" bo w tytule jest napisane "trailer reklamowy" natomiast tekst mówi tylko o " miks dynamicznych ujęć pochodzących przede wszystkim z kampanii dla pojedynczego gracza"
i kto tu nie wie co pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było powiedzieć o czym mówisz, na trailer nie patrzę, bo tam nigdy pradzwiewego gameplayu nie ma, i wszystkie wyglądają tak samo czyli dobrze. W tekście jest napisane dokładnie o co chodzi mianowicie "miks dynamicznych ujęć pochodzących przede wszystkim z kampanii dla pojedynczego gracza". Jak chcesz zobaczyć gameplay to raczej nie na trailerze, a słów to sie łatwo jest czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować