Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warner udostępnia darmowe DLC do Śródziemie: Cień Mordoru. Wciel się w przybocznego Saurona!

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Od premiery gry Śródziemie: Cień Mordoru minęło już wystarczająco dużo czasu, by każdy mógł spokojnie ukończyć kampanię. Zamiast jednak odkładać tytuł w kąt, warto zaopatrzyć się w darmowe DLC.

Przeczytaj cały tekst "Warner udostępnia darmowe DLC do Śródziemie: Cień Mordoru. Wciel się w przybocznego Saurona!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że niezupełnie jest dostępne - https://www.facebook.com/ShadowofMordor/photos/a.200559670149038.1073741828.111585172379822/308762739328730/?type=1&theater

W chwili obecnej DLC jest na XBoxa, wersja na PS4 i Steam będzie "soon".

I taka mała uwaga - podawanie jako źródła portalu dla dziennikarzy, w którym zwykli użytkownicy nie zobaczą nic poza stroną logowania, jest takie trochę nie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 18:54, gumeczka napisał:

U mnie się właśnie pobrało


Czyli pozostaje bić pokłony Monolithowi, bo ich soon, jak widać, kompletnie nie pokrywa się z "soon" innych firm. Gdy sprawdzałem Steama po informacji na fejsie o DLC, nie było go ani na liście DLC w "Properties", ani w zakładce gry w sklepie. Teraz już jest. Można zatem założyć, że "soon" w tym przypadku oznacza kilka godzin, a nie, jak u innych developerów, od kilku miesięcy do kilku lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 17:57, Sinirio napisał:

Przecież to dodaje jedynie skórkę i parę run. Nie wcielamy się naprawdę w Czarną Dłoń,
więc nie ma nowej postaci przewodniej.

To kicha. Myślałem, że nowa kampania, choćby krótka, będzie. ShoM mam prawie całe załatwione (6 głupawych osiągnięć na steamie zostało), więc po co mi skórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować