Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy patch Lords of the Fallen naprawia liczne błędy i ulepsza grafikę gry

17 postów w tym temacie

Moja kopia właśnie dotarła.I sie instaluje :D Mam pytanie - gdzie znajduje sie kod DLC "Zestaw Lwiego Serca", ponieważ w pudełku był kod gry, kod DLC demonicznych broni i kod DLC szyfr mnicha. Nigdzie nie ma kodu DLC Zestaw Lwiego Serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 20:07, zombie44 napisał:

Ja nie mogę patch 5Gb w dniu wydania gry poprawiający tyle błędów, no nieźle. Chyba trochę
pospieszyli się z premierą mogli to wcześniej dopracować.


Od momentu wysłania gry do tłoczni do premiery mija sporo czasu. Mogliby w tym momencie dłubać przy DLC, a zamiast tego robili patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 19:22, DODO1992 napisał:

Moja kopia właśnie dotarła.I sie instaluje :D Mam pytanie - gdzie znajduje sie kod DLC
"Zestaw Lwiego Serca", ponieważ w pudełku był kod gry, kod DLC demonicznych broni i kod
DLC szyfr mnicha. Nigdzie nie ma kodu DLC Zestaw Lwiego Serca.


Jeżeli zamawiałeś gre w sklepie gram.pl to kod powinien byc w moich zamówieniach na stronie sklepu. Jeżeli nie ma skontaktuj sie prosze z Dzialem Obslugi Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moja kopia właśnie dotarła.I sie instaluje :D Mam pytanie - gdzie znajduje sie kod DLC
> "Zestaw Lwiego Serca", ponieważ w pudełku był kod gry, kod DLC demonicznych broni i kod
> DLC szyfr mnicha. Nigdzie nie ma kodu DLC Zestaw Lwiego Serca.

Ja DLC też nie mam... patch z resztą też mi się nie sciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 07:14, Masquamacus napisał:

DLC jest w zamowieniach na stronie waszego konta, mały napis Bonus pod obrazkiem z gra.


Wiem, gdzie ma być, ale właśnie nie ma. Mimo to dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Lords of the Fallen jest bardzo ciekawą grą. Wiadomo ża parę niedoróbek ale to przyjdzie pewnie z jakimś patchem który pobierzemy. Jak nie ten to następny. Przecież wiadomo że gra do certyfikacji trafiła dużo przed premierą i od tamtego czasu wiele się w kodzie zmieniło. Jak dla mnie dobrze że takie łatki są, przynajmniej wiadomo że deweloperzy robią coś w kierunku naprawy lub udoskonalenia swojego działa które jest już na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj będę musiał kupić nową karte graficzną, bo na GTX 260 gra nie działa. 260 nie obsługuje DirectX 11 tylko 9. No nic, pogram na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z twórców LotF to czyta:
Błagam, dajcie jakiegoś patch pozwalającego wyłączyć ten okrutny chromatic aberration bez usuwania reszty post-procesów. Kto w ogóle mógł stwierdzić, że taki efekt graficzny komukolwiek się spodoba? Połowa internetu już o tym buczy

Jak ktoś nie wie o co chodzi:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=920962&page=2
To takie okrutne powidoki czerwono niebieskie, trochę w stylu bazarowych okularów pseudo-3D.

Świetny tytuł, ale jeden głupi efekt psuje doznania estetyczne. Druga sprawa, że nie mogę ustawić wygładzania z powrotem na x16. Cały czas jest na x4 i nie zapamiętuje zmian pomimo ponownego uruchomiania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dlc lwie serce. Zamawiałem grę nie zakładając konta. Teraz założyłem na ten sam email ale bonusu nie ma. Mógłby mi ktoś pomóc?
Edit: czy może to być problem tego że nie wyraziłem zgody na przetwarzanie danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować