Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Hellblade nie potrzebują wielomilionowej sprzedaży, by wyjść na swoje

11 postów w tym temacie

To jest moim zdaniem to, jak powinna wyglądać produkcja gry. Nie musi się sprzedać w milionowych nakładach. Dzięki temu może być bardziej specyficzne, niszowe. W takie gry warto grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 18:59, Jemsebanana napisał:

Ninja theory ? Te od najnowszego DMC. Boooze może lepiej niech zaczną rowy kopać bo ich
gry to takie <kocham kfiatki>, że na trzeźwo nie idzie przez to przebrnąć


Na trzeźwo, to nie da się czytać Twoich wypocin. Serio, kolejne ostrzeżenia nic nie dają, więc w nagrodę DEGRAD -2 . Co prawda nie wierzę w Twoją poprawę, ale daję Ci ostatnią szansę. Następnym razem będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ninja theory ? Te od najnowszego DMC. Boooze może lepiej niech zaczną rowy kopać bo ich
> gry to takie <kocham kfiatki>, że na trzeźwo nie idzie przez to przebrnąć

Nie powiem hevenly sword był dobry jak na ich pierwszą grę, Enslawed system walki skromny, ale śmieszne scenki, sporo zręcznościówki dało fajny tytuł. DMC był porażką głównie dla fanów. Tu nie chodziło o fabułę, ale o strasznie skopany system walki który porównując z poprzednimi seriami był banalnie śmieszny. Poziomy trudności żal chyba łatwiejszych nie było. Dodatkowo wydali demo przed grą które po chwilowym ograniu dało 80% pojęcie jak wygląda pełna wersja i tak gra się nie sprzedała.

Ja dał bym szanse Hellblade na rehabilitację w końcu nawet Capcom po średnim DMC2 wypuścił znakomitą 3 może i oni zrobią grę z porządnym systemem walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:26, Jemsebanana napisał:

Czemu mimo dostania degrada przy postach nawet które pisze juz po degradzie nadal mi
się pojawia ze "obywatela" mam ?

Dziwię się, że się upominasz ale coś mi połączenie zerwało. Już poprawione:) Możesz się cieszyć z nowego statusu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:39, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Dziwię się, że się upominasz ale coś mi połączenie zerwało. Już poprawione:) Możesz się
cieszyć z nowego statusu;p

Dziękować, widać że z Ciebie porządny moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 20:16, Axuwax napisał:

Jeśli gra będzie dobra ... zwykle jak jest mały zespół to gra się bardzo długo robi :I


Podzielam obawy, szczególnie, że zrozumiałem, iż chcą dostarczyć tytuł o jakość dorównującej DMC. Ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować