Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Muszę (przynajmniej spróbować) dostać się jakoś do archiwum gg. Po roku przerwy zainstalowałem aplikację w celu... znalezienia, powiedzmy, pewnych informacji :>. Przysiągłbym, że przy usuwaniu zostawiłem całą historię rozmów tylko nijak nie orientuję się już w tym całym komunikatorze.

Stąd moje pytanie. Jest jakikolwiek sposób by się dobić do tych mrocznych otchłani archiwum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:06, LastOrder napisał:

A ja za Chiny ludowe nie moge ogarnonc gdzie znajduje sie archiwum rozmow . Gdzies na
dysku czy co ??


A nie jest przypadkiem ulokowane na serwerze?
Bo np. znajoma korzysta też z gg w komórce, i ma tam również archiwum z komputera...

Swoją drogą, tragiczne jest to nowe GG. Już trzy razy wywaliło mi komunikat "Aplikacja została uszkodzona. Proszę ponownie zainstalować program." Darowałem sobie i zainstalowałem jakieś stare, którego bezawaryjnie używałem x lat, ale że ciągle wywalało mi komunikaty z żądaniem aktualizacji to się ugiąłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można siedzieć na gg skoro jest taki sobie Pidgin, który nie ma żadnych zbędnych dupereli, jest megaczytelny, po polsku i nie ma z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:41, Tyler_D napisał:

Nie wiem jak można siedzieć na gg skoro jest taki sobie Pidgin, który nie ma żadnych
zbędnych dupereli, jest megaczytelny, po polsku i nie ma z nim żadnych problemów.


Siła przyzwyczajenia :)
Osobiście używałem gg, bo nigdy mi nie sprawiało problemów, a wyświetlające się w nim reklamy dawały mi poczucie, że jakoś odwdzięczam się za utrzymywanie serwerów, rozwijanie programu itp. Nie było problemów- po co zmieniać?
Ale odkąd program psuje mi się bez przerwy, a stara wersja woła o aktualizacje przy każdym włączeniu to rzeczywiście zaczynam się zastanawiać nad jego zmianą. Bo mnie po prostu irytuje. Miałem kiedyś krótką przygodę z AQQ, ale nie przypadło mi do gustu (tylko archiwum miało fajnie zorganizowane)- może teraz przerzucę się na Pidgina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 17:11, Thrandir napisał:

Siła przyzwyczajenia :)

No nie wiem czy owe ''przyzwyczajenie'' jest warte tego by siedzieć na dużym objętościowo, sypiącym się, zapaćkanym, nieintuicyjnym programie skoro obok ma się alternatywę, która tego wszystkiego nie posiada. Owszem - gg może być dobre, może się nie sypać ale ... do czasu. Tylko po co czekać na wysypanie się w najmniej oczekiwanym momencie albo utratę archiwum przykładowo? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 21:29, Tyler_D napisał:

No nie wiem czy owe ''przyzwyczajenie'' jest warte tego by siedzieć na dużym objętościowo,
sypiącym się, zapaćkanym, nieintuicyjnym programie skoro obok ma się alternatywę, która
tego wszystkiego nie posiada. Owszem - gg może być dobre, może się nie sypać ale ...
do czasu. Tylko po co czekać na wysypanie się w najmniej oczekiwanym momencie albo utratę
archiwum przykładowo? No właśnie.


Póki wszystko było dobrze takiej opcji nie rozważałem (bo niby czemu, póki wszystko było dobrze? szczególnie, że wielkość i RAMożerność gg jakoś mi nie przeszkadzała- nie odczuwałem tego- a program dla mnie był intuicyjny i przejrzysty) ale teraz- w istocie zaczynam się o to martwić, i pewnie będę musiał się przesiąść na coś innego.
A na gg siedziałem dobrych... 6lat. Sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:11, zerohunter napisał:

Takie coś można gdzieś zgłosić? Jakby ziomek stracił numer to by się może ogarnął.

Tak. do Blizzarda. Podaj tylko link do aukcji na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować