Zaloguj się, aby obserwować  
Dracule-Mihawk

Assassin's Creed: Victory - temat ogólny

5 postów w tym temacie

http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Nowy Assassyn zapowiedziany, akcja dziać się ma w XIX wiecznym Wiktoriańskim Londynie. Klimat przegenialny tylko czy równie genialna będzie optymalizacja na platformach i dopracowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, XIX-wieczny Londyn prezentuje się świetnie, choć równie chętnie widziałbym nowego asasyna w XIX-wiecznej Moskwie lub feudalnej Japonii. Ech, chyba trzeba wrócić do Revelations i przejść kolejne tytuły z serii, by być w pełni przygotowanym na premierę przyszłorocznego AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 00:05, Gumisiek2 napisał:

Zgadzam się, XIX-wieczny Londyn prezentuje się świetnie, choć równie chętnie widziałbym
nowego asasyna w XIX-wiecznej Moskwie lub feudalnej Japonii. Ech, chyba trzeba wrócić
do Revelations i przejść kolejne tytuły z serii, by być w pełni przygotowanym na premierę
przyszłorocznego AC.

Ja muszę nadrobić Black Flaga bo w połowie gry jakoś sobie go odpuściłem, Unity siedzi na uplayu nie tknięte przez te bugi i optymalizacje.

Ogólnie 2 assassyny chyba, a nie 3 bo Liberation nie tknąłem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 00:05, Gumisiek2 napisał:

Zgadzam się, XIX-wieczny Londyn prezentuje się świetnie, choć równie chętnie widziałbym
nowego asasyna w XIX-wiecznej Moskwie lub feudalnej Japonii.


Mi się wydaje, że XIX-wieczny Londyn będzie zby dużą kalką po Paryży. Acz skoro już zwiedzamy od dłuższego czasu duże, znaczące miasta europejskie (Rzym->Konstantynopol->Paryż->Londyn) to czyżby na liście kolejnym miałby być np. Berlin z okresu międzywojennego (i np. watęk biednego geja Rohma, asasyna zabitego przez templara Hitlera :D ), skoro zarazem też czas akcji posuwa się do przodu?

Acz zgodzę się, że widziałbym chętnie coś troszkę odmiennego kulturowo. Może nie Moskwę, ale raczej Rosję z okresu rewolucji październikowej, a jak Japonię to IMO z okresu wojny boshin (co najbardziej pasowałoby tematyką do spiskowej teorii dziejów prezentowanej w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu Syndicate, więc tutaj opiszę pierwsze wrażenia z gry.
Zakupiłem wersję na PS4 ( prawdopodobnie nabędę też Gold Edition na PC ) i mam już parę spostrzeżeń:

+ Gra jest bardzo ładna jak na konsolę ;) Przynajmniej tak ładna jak Unity, a niektóre elementy mogą być ciut lepiej zrobione ( szczegółowość budynków, ich fasad, itp. ) Niestety, do większości z nich nie można wejść, jak w Unity.

+ Miasto jest wielkie i szczegółowe, na razie zaliczyłem jedną dzielnicę na 100%

+ Para głównych bohaterów jest ok. Widać i czuć, że to rodzeństwo. Mają poczucie humoru i nie wszystko traktują poważnie. Na razie nie są tak drewniani, jak Eizo czy Edward.

+ Fabuła zapowiada się ciekawie, już na początku spotkamy jedną z postaci historycznych, dosyć ważnych dla sytuacji ówczesnej biedoty.

+ Walka, jak dla mnie, jest dosyć wymagająca.

+ Swego rodzaju system zdobywania doświadczenia, jak w RPG ach.

Na minus:

- Gra na PS4 zdecydowanie zbyt długo się wczytuje, także po śmierci. Trwa to chyba dłużej niż w przypadku Bloodborne.

- Coś jest nie tak ze sterowaniem, przestało mi działać przybliżanie i oddalanie mapy, oraz wchodzenie w tryb assasyna.

- Wyzwalanie i przejmowanie dzielnic jest chyba ciut zbyt łatwe.

- Podobnie, zdobywanie nowych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować