Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge, Need for Speed: Most Wanted i Plants vs. Zombies: Garden Warfare do jutra za darmo w PlayStation Store

16 postów w tym temacie

Bardzo miły gest, na pewno pozytywne uczucia popłyną do EA kiedy będę grał w Mirror''s Edge :)
Dzięki wielkie za info, na PS Store jakoś o tym nie trąbią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, gry dodane. Dodałem również season pass do Most Wanted na PS3 bo również był za free. Nie wiem tylko czy to również promocja czy zawsze był darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak dodać Plants vs. Zombies: Garden Warfare do biblioteki? U mnie jest tylko opcja pobierz :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powie mi ktoś jak dodać Plants vs. Zombies: Garden Warfare do biblioteki? U mnie jest
> tylko opcja pobierz :( Pozdrawiam
Możesz albo na konsoli dać pobierz i potem anulować to pobieranie, albo wejść z komputera na stronę https://store.sonyentertainmentnetwork.com, zalogować się i tam "kupić". Gra zostanie wtedy dodana do biblioteki bez pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 13:24, Argael napisał:

> Powie mi ktoś jak dodać Plants vs. Zombies: Garden Warfare do biblioteki? U mnie
jest
> tylko opcja pobierz :( Pozdrawiam
Możesz albo na konsoli dać pobierz i potem anulować to pobieranie, albo wejść z komputera
na stronę https://store.sonyentertainmentnetwork.com, zalogować się i tam "kupić". Gra
zostanie wtedy dodana do biblioteki bez pobierania.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wczoraj " Plants VS. Zombies: Garden Warfare " na PS4 ale gra nie wygląda tak, jak na filmikach, itp.
Przede wszystkim w menu mam do wyboru tylko cztery roślinki, którymi mogę grać i koniec. Nie ma takiego rozbudowanego menu, jakie widziałem wczoraj na filmiku na GOLu. Myślałem, że nie mam dostępu do neta ale mam, inaczej nie pobrałbym gry, więc gdzie tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sciagnales CALA gre? Bo PS4 przeciez pozwala grac nawet gdy wszystkiego nie sciagnales. Jak odpalisz gre to w lewym gornym rogu masz postep instalacji. Ja mam na razie 82%, wiec sprawdzic nie moge, ale podejrzewam, ze to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 21:00, Piotrek_K napisał:

A sciagnales CALA gre? Bo PS4 przeciez pozwala grac nawet gdy wszystkiego nie sciagnales.
Jak odpalisz gre to w lewym gornym rogu masz postep instalacji. Ja mam na razie 82%,
wiec sprawdzic nie moge, ale podejrzewam, ze to dlatego.


Czyli ona się nie ściągnęła do końca? Ja mam w tym lewym górnym rogu, chyba 795 ale myślałem, że to jakiś postęp w grze ... co zrobić, żeby całość się ściągnęła? W pobrane pisze mi, że gra jest ściągnięta i zainstalowana, nawet pobrało mi patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo sie bedzie sciagac jak masz odpalona konsole :). Postep mozesz sprawdzic albo w menu gry albo w menu konsoli. Najedz na ikonke z gra, nacisnij przycisk ''Options'' i wybierz z menu ostatnia pozycje (''Information'' bodajze''). Tam bedziesz mial napisane ile gry sie sciagnelo.

Update - potwierdzam, po sciagnieciu CALEJ gry mam dostep do pelnego menu. ze wszystkimi opcjami, a nie tylko 4 roslinki i plac gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować