Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszłym tygodniu twórcy Lords of the Fallen zapowiedzą nową grę

11 postów w tym temacie

> Mogliby wreszcie solidnego Snipera zrobić - takiego, gdzie gniazdo trzeba sobie samemu
> znaleźć, a nie jest wskazane "jedyną słuszną" ścieżką. Taki tytuł brałbym w ciemno.

Niech za sniperów lepiej się nie biorą już, nie potrafią robić strzelanek. Świat nie potrzebuje więcej bubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę taki Wieeelki dodatek jak to drzewiej bywało gdy w puszczach hasaliśmy i expansion paki to były na 10-15 godzin. Tak jak to było z Gothic 2: Noc Kruka, Baldur''s Gate 2: Tron Bhaala, Diablo 2: Pan Zniszczenia czy ostatnio po latach GTA 4: Episodes from Liberty City. Pamiętacie? Ech to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być program na kolejne tylko 2 lata to raczej nie zrobią przez ten czas kolejnych Lordsów, co najwyżej właśnie konkretne DLC. Przynajmniej ja tak obstawiam. Dobrze że polski developing się rozwija i kolejne polskie studia tworzą gry na światowym poziomie, a jeśli będzie ich więcej to tym lepiej. Co do Snajpera 3 to myślę że jest to jak najbardziej realny projekt od tego studia. Wszystko się okaże za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie uważam, Lordsy i SGW, to były gry w które chętnie się grało, a nawet i gra. Jeżeli wyjdzie SGW3 i będzie z swobodą ruchu, i ciekawym wyborem broni, to jestem za, a i RPG-iem nie pogardzę. Po tym co teraz CI zaprezentowało (Lords of the Fallen) to z chęcią kupię ich grę nową.:) Zasługują teraz na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować