Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony kolejny raz przeprasza za Driveclub

22 postów w tym temacie

Nie Jakalojjjo. Nie ściąga legalnie. Gdyby tak było to:
a. Nie pisałbyś z n-tego konta po utracie n poprzednich.
b. Nikt nie musiałby się z tym kryć, co opisujesz.
Poza tym maile można wyłączyć z tajemnicy korespondencji na wniosek sądu/prokuratury,. gdy w toku postępowania zostanie stwierdzone, ze mogą zawierać dowody kluczowe dla sprawy. Inaczej można by bezpiecznie zlecić zabójstwo smsmami (też są objęte tajemnicą korespondencji, tak samo jak każda wiadomość tekstowa między kilkoma osobami, niezależnie od nośnika).
Poza tym nawet przyjmując, że ja ściągałbym legalnie, to wy łamiecie prawo udostępniając dane oprogramowanie. Co jest jeszcze zabawniejsze, bo ja mogę udostępnić odpowiednim służbom moją korespondencję dobrowolnie :)
O już skasowane. Tyle w kwestii.


A, żeby nie było,że spamuję offtopem (sorry, ale uświadamianie czytajacych, że ktoś ich najnormalniej próbuje wrobić w popełnienie przestępstwa jest dość ważne).
3 miechy? I pomyśleć, że my narzekamy na miecha "beta-testów" AC, czy innego Arkham Origins. 3 miechy to wierć roku. Lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A, żeby nie było,że spamuję offtopem (sorry, ale uświadamianie czytajacych, że ktoś ich
> najnormalniej próbuje wrobić w popełnienie przestępstwa jest dość ważne).
> 3 miechy? I pomyśleć, że my narzekamy na miecha "beta-testów" AC, czy innego Arkham Origins.
> 3 miechy to wierć roku. Lekka przesada.

Szkoda kwasu, który poszedł na grę, bo jest naprawdę spoko. Gra mi się świetnie i wszystko działa, ale wziąłem kota w worku (upgrade dla Plusowiczów). Za te pieniądze - złoto. Co nie zmienia faktu, że chyba najgorsza premiera 2014 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te gre to w konia robią nas nie trzy miechy a rok już. Kiedy kupowałem ps4 i playstation plus nadal zapewniali że to będzie startowy tytuł za friko dla tych którzy konsole i plusa kupią premierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera Driveclub miała miejsce niemalże trzy miesiące temu." Jak dla mnie to od 8 października minęły 2 miesiące i 2 dni, a nie "niemalże 3 miesiące"...
Polecam maść na ból d**y, bo chyba autora mocno boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te gry to masakra. Kupiłam The Dark Below i przeszłam w 1 dzień :-(


Cały content + Raid? Dobrą ekipę macie, że za pierwszym razem Raid wam wpadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego jak to się teraz mówi "bólu" 4 liter przez brak tej wersji. Ja po prostu tego nie kumam ludzie się zachowują jak by tylko dla tej gry kupili konsole. Dla DEMA kupować konsole to faktycznie trzeba być smutnym człowieczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 08:16, walkiria12 napisał:

Te gry to masakra. Kupiłam The Dark Below i przeszłam w 1 dzień :-(


To nie wina gier, to po prostu Activision. Chyba po bardzo słabej podstawce jeżeli chodzi o fabułe czy mozliwości nie spodziewałaś się czegoś dużego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kumam tego jak to się teraz mówi "bólu" 4 liter przez brak tej wersji. Ja po prostu
> tego nie kumam ludzie się zachowują jak by tylko dla tej gry kupili konsole. Dla DEMA
> kupować konsole to faktycznie trzeba być smutnym człowieczkiem.
Właśnie widzę, że nie kumasz to nie chodzi o grę... Ludzie są wkurzeni ponieważ Sony coś mówi a coś innego robi. Podobna sytuacja jest z Ubisoft i słusznie ludzie reagują bo inaczej każda firma będzie miała Nas konsumentów w D. Duże firmy nie powinny kłamać na tak wielką skalę, to jest nie do przyjęcia. Najlepiej niech nic nie ogłaszają jeśli na 100% nie wiedzą czy produkt jest dobry i czy z nim się wyrobią. A z tymi serwerami co niby padną to jest zwykła ściema widać to czarno na białym. Nadal kłamią i robią Nas w ch*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:49, Fred778 napisał:

> kupować konsole to faktycznie trzeba być smutnym człowieczkiem.
Właśnie widzę, że nie kumasz to nie chodzi o grę... Ludzie są wkurzeni ponieważ Sony
coś mówi a coś innego robi.


Człowieku przecież przeprosili i powiedzieli że będzie tylko później. Czego Ty tu nie rozumiesz? Co mają dać Ci bo Pan łaskawy sobie życzy. Mają powody by tego jeszcze nie udostępniać. PRzestań siętym podniecać jak by Ci rodzinę wymordowali. Nie odwołali niczego, byli zmuszeni przesunąć premierę wersji PS+.

Jakie kłamać, widzęże masz lekkie chyba zaburzenia. Może od razu są oszustami bo z czymś się nie wyrobili. Zdarza się w tym przemyślę i zawsze się będzie zdarzać. To nie jest produkcja plastikowego pudełka. Jak się nie znasz to błagam nie błyszcz swoją opinią.

Niech ludzie zaczną już dorastać bo mnie poziom załamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie kumam tego jak to się teraz mówi "bólu" 4 liter przez brak tej wersji. Ja po
> prostu
> > tego nie kumam ludzie się zachowują jak by tylko dla tej gry kupili konsole. Dla
> DEMA
> > kupować konsole to faktycznie trzeba być smutnym człowieczkiem.
> Właśnie widzę, że nie kumasz to nie chodzi o grę... Ludzie są wkurzeni ponieważ Sony
> coś mówi a coś innego robi. Podobna sytuacja jest z Ubisoft i słusznie ludzie reagują
> bo inaczej każda firma będzie miała Nas konsumentów w D. Duże firmy nie powinny kłamać
> na tak wielką skalę, to jest nie do przyjęcia. Najlepiej niech nic nie ogłaszają jeśli
> na 100% nie wiedzą czy produkt jest dobry i czy z nim się wyrobią. A z tymi serwerami
> co niby padną to jest zwykła ściema widać to czarno na białym. Nadal kłamią i robią Nas
> w ch*...

Ej bez przesady. Jak REDzi ściemniają z Wiedźminem 3, to wszyscy ich kochają, bo to przecież takie fajne studio i w ogóle to chcą dopieszczać itd. Sony chciało dać super tytuł AAA za darmo, ale potem okazało się, że są problemy, hajs się nie zgadza itd. Plusowicze i tak mają naprawdę fajny układ, bo wersja cyfrowa + season pass dla nich wyjdzie taniej, niż sama gra dla ludzi bez PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:49, Fred778 napisał:

A z tymi serwerami co niby padną to jest zwykła ściema widać to czarno na białym. Nadal kłamią i robią Nas
w ch*...

Grałeś w DC na premierę? Serwery padły już od takiego ruchu, jakie wygenerowała wersja pudełkowa a ty twierdzisz, że serwery sobie poradzą, gdy do gry wejdzie kolejne parę milionów kopii z plusa. Nie rób sobie jaj.

Dnia 11.12.2014 o 11:49, Fred778 napisał:

Duże firmy nie powinny kłamać na tak wielką skalę, to jest nie do przyjęcia.

Jakie kłamać? Zmieniła się sytuacja. Jak jutro powiem, że pojawię się w pracy, ale miałem później wypadek i nie przyszedłem, to skłamałem? Dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy nadal nie rozumiecie, że gra była zapowiedziana na premierę PS4, nadal to przeciągają i tylko przepraszają. Uwierzcie mi jak będziecie tak każdą wpadkę usprawiedliwiać to będziecie ruchani z każdej strony. Z reguły jest, że jak coś nowego wchodzi to serwery padają było tak prawie z każdą większa grą i w każdej były problemy z serwerami max tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży ruch sieciowy w grze to jedno, kod gry, który zbyt często odpytuje serwery powodując swoistego DDoSa to drugie.

Besides, opóźnienia się zdarzają. Wolałbyś dostać jeszcze bardziej zabugowaną grę rok temu, bo przecież Sony obiecało, że wyjdzie z konsolą? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować