Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca No Man`s Sky przypomina: gra nie ma klasycznego multiplayera

6 postów w tym temacie

Cóż, to ciekawa koncepcja, nadaje trochę patosu grze ;). Mimo wszystko nie wiem, czy na dłuższą metą nie sprawdziłby się typowy system MMO. Spotykanie graczy na orbitach, przy wydostaniu z atmosfery, czy powstawanie sojuszy i wspólna eksploracja nadałoby grze większego celu. Sam nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim MMO można zobaczyć "zobaczyć dosłownie 60 tys. ludzi na ekranie" bardzo, ale to bardzo jestem tego ciekawy.

Czyli wychodzi, że to będzie gra o lataniu po kosmosie i oglądaniu cudów na kiju... fajne przez godzinę, może dwie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 14:05, GThor napisał:

Czyli wychodzi, że to będzie gra o lataniu po kosmosie i oglądaniu cudów na kiju... fajne
przez godzinę, może dwie i tyle.


No niestety zapowiada się na kolejnego sandboksa bez specjalnej treści, który może jest interesujący przez parę godzin, ale potem już nudzi, bo nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiperbola. Ukłon.

Nie jestem przekonany, zwiedzanie nieznanych światów i planet we dwójkę albo trójkę z pewnością dodałoby grze uroku - tak jak w DayZ lepiej się gra w niewielkiej grupie, klimat się potęguje, kooperacja zwiększa przeżycia.
IMO przydałby się jakiś system walki w grze. Nie wszystkie planety będą pokojowo nastawione (przynajmniej jeśli chodzi o faunę i florę), podobnie gracze. Tylko jak to zrobić, żeby gracze nie skupiali się na wyżynaniu wszystkiego dookoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować